Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(zizina @ 2010 03 06, 20:24)
Help,
prasau gal kas galetu 50metu jubiliejaus etikete atsiust man 4u.gif
Radau cia temoj viena, bet labai jau mazo dydzio  unsure.gif
va sita wub.gif
user posted image

...viskas tas pats, tik padidinau keliskart su PhotoZoom(kokybė labai nenukentėjo) ir "pravaliau" foną su PS-u. Archyve dabar trys .png failiukai paruošti Fotošopui.
Tiks, tai tiks, ne- tai ne smile.gif Darbo minutei tik buvo blush2.gif
Siučiam iš čia .

pavyzdukas biggrin.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 07 kovo 2010 - 18:04
...šampaniukas:

user posted image

...papildomai galim atlikt nedidelę korekciją: ir galim turėti foto bei pasveikinimo tekstą ant etikečių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(qqTis @ 2010 03 07, 08:09)
na linda tik pradžiamosklis ten tikrai nebus modelaivimo pagrindu o gal greičiau vizuolizuotas helpas
geriau jai greičiai leidžia imti didesnes apimties kursa


Total Training for Adobe Photoshop CS2 3xDVD
manau totol trainin paskutiniu metu rimciau dirba uz linda
neskaitant kad yra ir rusisku dideliu kursu
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 07, 17:47)
...viskas tas pats, tik padidinau keliskart su PhotoZoom(kokybė labai nenukentėjo) ir "pravaliau" foną su PS-u. Archyve dabar trys .png failiukai paruošti Fotošopui.
Tiks, tai tiks, ne- tai ne  smile.gif Darbo minutei tik buvo blush2.gif


Aciukas 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, turiu labai dideli prasyma, gal kas turi laikrastuka su gimtadieniu tema, merytei 3 metukai, bent pavyzdeli gal kas gali atsiusti man i emaila: editalisauskiene@gmail.com buciau labai dekinga help.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
gal kuri man galite pasakyti, ar po sausio 5d buvo atidaryta nauja tema (Photoshop reikalu aptarimui smile.gif)? Tiesiog teko pastebėti, kad pas mane kartais kompiuteris rodo ne visas temas ir ne visus naujus pasisakymus (nežinia kodėl), tad galbūt aš jos nematau.
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 03 11, 13:26)
Sveikos mergaitės,
gal kuri man galite pasakyti, ar po sausio 5d buvo atidaryta nauja tema  (Photoshop reikalu aptarimui smile.gif)?

man atrodo kad buvo sukurta,bet jos nepatvirtino g.gif nerandu ir aš kur galima būtų pasiklaust dėl iškilusių sunkumų ,tai čia kartais užklausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*sony* @ 2010 03 11, 14:51)
man atrodo kad buvo sukurta,bet jos  nepatvirtino g.gif nerandu ir aš kur galima būtų pasiklaust dėl iškilusių sunkumų ,tai čia kartais užklausiu blush2.gif

O kaip vadinosi ta temelė? Pabandyčiau aš sukurti, bet nežinau kaip ją pavadinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 15, 13:11)
O kaip vadinosi ta temelė? Pabandyčiau aš sukurti, bet nežinau kaip ją pavadinti  g.gif

kažkaip panašiai photoshopo plepaliukai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*sony* @ 2010 03 15, 14:30)
kažkaip panašiai photoshopo plepaliukai atrodo g.gif

Na tuomet bandau sukuri ,, plepaliukai apie photoshopa,, smile.gif
Atsakyti
Na štai sukūriau, dabar beliko laukti kol ją patvirtins arba ne moderatoriai smile.gif
Atsakyti
Nieko nebus, aš irgi kūriau, ir dar kelio merginos prieš mane buvo bandžiusios sukurti temą, bet jos nepatvirtina ir viskas. Teks veltis vienoje temoje tarp šablonų, skrapų ir kartu aiškintis kaip dirbti su fotošopu. Vėl bus jovalas....
Atsakyti