Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(*sony* @ 2010 02 26, 12:56)
reikia man lankstinuką padaryt,nuo ko pradėt blush2.gif šablono turbūt reikia kažkokio g.gif  blush2.gif padėkit kas galit help.gif

nereikia jokio šablono. žiūrint kokio to lankstinuko jūs norite smile.gif tarkime, jei tik lenkiamo vienu lenkimu, tada pasidarote atlenkto lankstuko dydžio failą, per viduri pagalbine linije pasidarote lenkimo liniją ir dėliojate savo reikiamą informaciją. o jei yra du lenkimai, tai atitinkamo dydžio failą pasidarote, t.y. išskleistą lankstinuką ir tada užsidedate dvi pagalbines lenkimo linijas ir vėl viską dėliojatės. tokie pat failai daromi abiems lankstinuko pusėms smile.gif sėkėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2010 03 04, 14:33)
gal kas apsiimtu mane pamokinti Photoshop programos? nes savarankiskai nelabai sekasi  ax.gif
miestas Kaunas, butu gerai rajonai kur nors apie Rokus. LAuksiu pasiulymu i az

Norinčioms išmokti PS paslapčių:
Jei bendraujat su Linkomanija, siūlau susirasti ir atsisiųsti (tikrai yra trekeryje smile.gif ) video apmokymus darbui su PS programa. Rekomenduoju bene geriausius kursus: Lynda com.
Atidžai pasižiūrėjusios ir atlikusios siūlomus pratimus, po savaitėlės kitos jau suprasit pagrindinius darbo principus, ir galėsit daug ką savarankiškai atlikti.
http://www.lynda.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 05 kovo 2010 - 14:48
QUOTE(*sony* @ 2010 02 26, 13:56)
blogai,kad nėra tos temutės unsure.gif paklausiu td. čia,reikia man lankstinuką padaryt,nuo ko pradėt blush2.gif šablono turbūt reikia kažkokio g.gif  blush2.gif padėkit kas galit help.gif


lankstinukams puikiausią programą rasite Microsoft Office pakete - Microsoft Office Publisher. Čia ir lankstinukai - 2,3,4 sulenkimų, laikraščiai, atvirukai ir t.t. ir pan.
Atsakyti

QUOTE(elida @ 2010 03 05, 16:02)
lankstinukams puikiausią programą rasite Microsoft Office pakete - Microsoft Office Publisher. Čia ir lankstinukai - 2,3,4 sulenkimų, laikraščiai, atvirukai ir t.t. ir pan.

thumbup.gif reiks bandyt,vis dar nepadariau nieko blush2.gif
aš vėl su savo klausimais blush2.gif ar galima padaryti su PH pvz didelį plakatą-skelbimą g.gif padariau paprastai tai vyras nuėjo į spaustuvę(nori tentą ant sienos daryt 190cm.x290cm.) tai kai išdidino tą mano paruoštą pavyzdį lb. negražiai atrodė,sakė kvadratukais kažkokiais vaizdas,raidės,viso dariau 3 pvz. tai du gerai atrodė,bet vienam tos raidės ir vaizdas nelabai schmoll.gif doh.gif gal reikia formatą kažkokį pasirinkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(*sony* @ 2010 03 06, 14:17)
thumbup.gif reiks bandyt,vis dar nepadariau nieko blush2.gif
aš vėl su savo klausimais blush2.gif ar galima padaryti su PH pvz didelį plakatą-skelbimą g.gif padariau paprastai  tai vyras nuėjo į spaustuvę(nori tentą ant sienos daryt 190cm.x290cm.) tai kai išdidino tą mano paruoštą pavyzdį lb. negražiai atrodė,sakė kvadratukais kažkokiais vaizdas,raidės,viso dariau 3 pvz. tai du gerai atrodė,bet vienam tos raidės  ir vaizdas nelabai  schmoll.gif  doh.gif gal reikia formatą kažkokį pasirinkt g.gif

Spėju kad formatas mažas buvo, todėl išdidinus išsiliejo..kai nauja lapa atsidarai, tai pritaikyk ji spausdinamam formatui, atkreipk dėmesį į rezoliuciją.
Atsakyti
Help,
prasau gal kas galetu 50metu jubiliejaus etikete atsiust man 4u.gif
Radau cia temoj viena, bet labai jau mazo dydzio unsure.gif
va sita wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizina: 06 kovo 2010 - 19:29
Labas vakaras
Gal kas zinote is kur galima atsisiusti nauju sluoksniu 4u.gif
Atsakyti
Labutis,darbstuoles smile.gif

Turiu prasyma, arteja vienas 18 gimtadienis, gal turit buteliams etikeciu? blush2.gif
Atsakyti
[quote=Sandra-xx,2010 03 06, 22:21]
Labutis,darbstuoles smile.gif

Turiu prasyma, arteja vienas 18 gimtadienis, gal turit buteliams etikeciu? blush2.gif
neparašeim kokių reikia-šampanui,degtinei,brendžiui,,, g.gif
user posted image

o čia tuščias šablonėlis,gali pati susimaketuoti mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 05, 14:46)
Norinčioms išmokti PS paslapčių:
Jei bendraujat su Linkomanija, siūlau susirasti ir atsisiųsti (tikrai yra trekeryje smile.gif ) video apmokymus darbui su PS programa. Rekomenduoju bene geriausius kursus: Lynda com.
Atidžai pasižiūrėjusios ir atlikusios siūlomus pratimus, po savaitėlės kitos jau suprasit pagrindinius darbo principus, ir galėsit daug ką savarankiškai atlikti.
http://www.lynda.com/


na linda tik pradžiamosklis ten tikrai nebus modelaivimo pagrindu o gal greičiau vizuolizuotas helpas
geriau jai greičiai leidžia imti didesnes apimties kursa
Atsakyti
QUOTE(Vadovė @ 2010 03 06, 21:37)
Labas vakaras
Gal kas zinote is kur galima atsisiusti nauju sluoksniu 4u.gif

Viskas Photoshop-ui
Turiu užfavoritinus gerus puslapiukus, visokio fotošopinio gėrio pilna thumbup.gif . Tiesa, daug kur reikia užsiregistruoti, bet per galvą už tai tikrai nemuša biggrin.gif

For foto
PS-da
PS master, geros pamokos
Va toks
Ir toks
PS
Korona
Vienas geriausių
Domfailov
Design.ru
PS Demiart
1000designs
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(qqTis @ 2010 03 07, 09:09)
na linda tik pradžiamosklis ten tikrai nebus modelaivimo pagrindu o gal greičiau vizuolizuotas helpas
geriau jai greičiai leidžia imti didesnes apimties kursa

Vis tik labai rekomenduočiau bent pasižiūrėti tas pamokas, labai geri diktoriai, gan greit eina susiprast kur, ką ir kaip daryti... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 07 kovo 2010 - 08:42
Irmavi aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti