Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

Šai gal tiks tokie 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
NE TOKIOS,BET GAL KAM PRAVERS ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfiniux: 19 vasario 2010 - 11:22
sveikutes, man lb reikia knygu sablonu, jei kas turit ar zinot nuorodu bukit geros parasykit... is anksto ACIU ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(.malinka. @ 2010 02 23, 12:16)
sveikutes, man lb reikia knygu sablonu, jei kas turit ar zinot nuorodu bukit geros parasykit... is anksto ACIU  ax.gif  blush2.gif

kokių knygų? paprastai knygoms puslapiai ruošiami su InDesign programa, taip kaip norisi pačiai. na ir pagal tam tikras taisykles.

su PS irgi yra kas daro knygų psl. tai pasirenki psl formatą ir dėliojiesi tai, ką nori, kad būtų tame puslapyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(.malinka. @ 2010 02 23, 13:16)
sveikutes, man lb reikia knygu sablonu, jei kas turit ar zinot nuorodu bukit geros parasykit... is anksto ACIU  ax.gif  blush2.gif


tuoj paieškosiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 23 vasario 2010 - 17:13
user posted image

O štai tokias gali parsisiūsti iš čia:

knygos

user posted image
Papildyta:
Štai dar radau 41 PSD formato knyga 4u.gif

user posted image

pirma dalis

antra dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 23 vasario 2010 - 17:58
aš kažkaip pagalvojau, kad ieškomi knygų šablonai.. na jau padaryti su PS, kad ir tarkim kokia nors vestuvių, krikštynų knyga g.gif va tai yra vadinama šablonais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2010 02 24, 12:07)
aš kažkaip pagalvojau, kad ieškomi knygų šablonai.. na jau padaryti su PS, kad ir tarkim kokia nors vestuvių, krikštynų knyga g.gif  va tai yra vadinama šablonais smile.gif

Tai čia žurnaliuko lapų šablonų tada reikėtų, ar ir knygas daro? g.gif
Na jeigu netiks, tai gal kitai mergaitei prireiks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 25 vasario 2010 - 16:03
QUOTE(vilmutee @ 2010 02 25, 16:01)
Tai čia žurnaliuko lapų šablonų tada reikėtų, ar ir knygas daro?  g.gif

tai daug ką daro. ir eilėraščių knygas, ir vaikučių augimo knygutes ir vestuvių ir kitokius albumus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2010 02 18, 21:46)
ryte sukūriau bet turbūt nepatvirtino moderatorė unsure.gif

blogai,kad nėra tos temutės unsure.gif paklausiu td. čia,reikia man lankstinuką padaryt,nuo ko pradėt blush2.gif šablono turbūt reikia kažkokio g.gif blush2.gif padėkit kas galit help.gif
Atsakyti
gal kas apsiimtu mane pamokinti Photoshop programos? nes savarankiskai nelabai sekasi ax.gif
miestas Kaunas, butu gerai rajonai kur nors apie Rokus. LAuksiu pasiulymu i az
Atsakyti
aš tau rekomeduočiau video pamokas jai esi naujoke wink.gif
Atsakyti