Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(Neila+69 @ 2010 02 11, 15:55)
mergaites gal kas gali man pagelbeti,man reikia padaryti kalendoriu vokiska, dat reikia labai sablono, kur butu menesiai surasyti vokiskai,dienos taip pat, gal galetu kas perdaryti 2010m lietuvisko kalendoriaus sablona i vokiska? ax.gif
buciau labai labai dekinga...
user posted image


o tu nebandei parsisiūsti TKexe Kalender tenais yra visokių kalbų kokių tik širdis geidžia smile.gif gali ir metų kalendorių pasidaryti ir kiekvieno mėnesio atskirai-žodžiu pasieškok SM kalendorių tėmukėje tokio dėdės Polemono buvo įdėtas parsisiuntimui ir net sulietuvinimas yra smile.gif
SEKMĖS
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 02 11, 15:55)
mergaites gal kas gali man pagelbeti,man reikia padaryti kalendoriu vokiska, dat reikia labai sablono, kur butu menesiai surasyti vokiskai,dienos taip pat, gal galetu kas perdaryti 2010m lietuvisko kalendoriaus sablona i vokiska? ax.gif
buciau labai labai dekinga...


Neila ar ne tu esi prasiusi ir forumiuke: bendraukime666, jeigu taip, uzeik tenais, mergaites jau padare mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 11 vasario 2010 - 15:53
QUOTE(vilmutee @ 2010 02 11, 17:20)
Neila ar ne tu esi prasiusi ir forumiuke: bendraukime666, jeigu taip, uzeik tenais, mergaites jau padare  mirksiukas.gif


ACIU,UZEISIU drinks_cheers.gif tik man ten tas puslapis begalo strigineja, ant tiek letai masto, ir tik jame viename taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 02 11, 20:25)
ACIU,UZEISIU  drinks_cheers.gif  tik man ten tas puslapis begalo strigineja, ant tiek letai masto, ir tik jame viename taip  verysad.gif

ne į temą, bet puslapis apkrautas nežmoniškai visokiais margumynais doh.gif
Atsakyti
Sveikutės,gal kartais esate kai kuri dariusi tokį kalendorių,na ten būtu matomos visų metų šventės,,,jis toks ilgas gal kokių 2m,ir sudėlioti ir apipavidalinti visi mėnesiai,o šventinės dienos išskirtos ,ir pakomentuotos,,,pvz : ŠEŠTINĖS-šeštasis ketvirtadienis po Vėlykų ir t,t
gal kuri esate dariusi-pasidalinkit patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai reikia šablonų, kur daug foto galima sukelt į vieną (būtų gerai be paveiksliukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2010 02 17, 13:07)
Labai reikia šablonų, kur daug foto galima sukelt į vieną (būtų gerai be paveiksliukų 4u.gif

be paveiksliukų tai kaip? tuščių langelių ir tiek? be fono ,,,,taip?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 17 vasario 2010 - 13:22
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 02 17, 13:18)
be paveiksliukų tai kaip? tuščių langelių ir tiek? be fono ,,,,taip?


nu kaip rėmelių būna daug vienam fone ax.gif man reiktų kuo galima daugiau kad jų būtų vienam fone, be jokios animacijos.
Atsakyti
tai gal pasiimk kokios arverstos knygos šablonėlį ir tada jaudėliokis pati kiek ir kokių tau reikia,,,na čia kaip pvz,,
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2010 02 17, 13:07)
Labai reikia šablonų, kur daug foto galima sukelt į vieną (būtų gerai be paveiksliukų 4u.gif


Stai gal tiks tokie pavyzdukai? g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
super labai labai ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Biški ne į temą bet gal galit įmest nuorodą kur yra photoshopo klausimukų temukė?Ar dar neatidarė nieks naujos?
Atsakyti