Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 12 12, 11:52)
SVEIKUTĖS! Gal kuri turite Kalėdų Senelio pašto ženklą ir štampuką ,na kad laiškelis butu "tikras" kaip iš ,,,kur jis ten gyvena,,,ašigalio šiaurės ar Laplandijos   santa2.gif
tikiuosiu pagelbėsit-dėkoju iš anksto  hi.gif

Na, savo 'gatavo' neduosiu biggrin.gif . Nes kol dar laiškai neiškeliavę pas gavėjus, nesinori, kad jau antspaudas keliautų po internetą. Duodu griaučius. pasitelk fantaziją ir nesunkiai įsidėsi ką norėsi į antspaudo rėmą.
user posted image
Papildyta:
4u.gif Taip pat ir pašto ženkliuką - pasigamink originalų.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 12 gruodžio 2009 - 12:07
QUOTE(Rudaakė @ 2009 12 12, 11:56)
Mergytes, uogytes..... gal kas turite 12 men remeliu su zoodiako zenklais......  4u.gif

Keletas rėmelių, tačiau jie nėra dideli. Kiti kur turiu, tai prirašinėti rusiškai. reiktų įdėti nemažai pastangų, kad gražiai panaikinti užrašus.
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti

ar tau kada nors yra kas sakę,kad tu angelas angel.gif didelis dėkui tau GITATUKA,aišku,kad pasidarysiu. Dosnaus tau Kalėdų Senelio santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 12 gruodžio 2009 - 13:22
QUOTE(Gitatuka @ 2009 12 12, 12:27)
Keletas rėmelių, tačiau jie nėra dideli. Kiti kur turiu, tai prirašinėti rusiškai. reiktų įdėti nemažai pastangų, kad gražiai panaikinti užrašus.
user posted image [url=http://radikal.ru

taip, taip, šie!
gal turite visus ženklus? nes aš puse turiu, puse ne.... noriu mamai kalendorių padaryt sad.gif užrašai man nesvarbu, panaikinsiu...... būčiau laaaaabai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 12 12, 13:22)
taip, taip, šie!
gal turite visus ženklus? nes aš puse turiu, puse ne.... noriu mamai kalendorių padaryt sad.gif  užrašai man nesvarbu, panaikinsiu...... būčiau laaaaabai dėkinga  4u.gif

Iš tokio stiliuko, tik viena teturėjau. Kiti su užrašais kitokie.
Papildyta:
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 12 12, 13:21)
ar tau kada nors yra kas sakę,kad tu angelas  angel.gif  didelis dėkui tau GITATUKA,aišku,kad pasidarysiu. Dosnaus tau Kalėdų Senelio  santa2.gif

blush2.gif Ačiū. Aš tiktai paprastas mirtingas žmogus. Mėgstu duoti, todėl iš Kalėdų Senelio nesitikiu sau dovanų. Geriau jau vaikams daugiau atneštų rolleyes.gif
Gražaus tau laiškelio ir vokelio. Taip pat, drinks_cheers.gif žinoma, ir gerų švenčių.
Papildyta:
QUOTE(Rudaakė @ 2009 12 12, 13:22)
užrašai man nesvarbu, panaikinsiu...... būčiau laaaaabai dėkinga  4u.gif

Gal duok el.paštą sukelsiu visus iš eilės, kokie yra pas mane. Nelabai turiu laiko kopijuoti nuorodų.
Atsakyti
gal galit kas idet zieminiu ir rudeniniu remeliu 4u.gif dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
labai dekui 4u.gif bet ne vaikisku o vaizdu 4u.gif wub.gif na gamtos vaizdu su remeliais:wub: wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xramunelex222 @ 2009 12 12, 20:13)
labai dekui  4u.gif bet ne vaikisku o vaizdu 4u.gif  wub.gif na gamtos vaizdu su remeliais:wub:  wub.gif

žiemos rėmeliai smile.gif

tai kad įdėjo ir ne vaikiškų smile.gif tiesiog google įveskit winter frames arba autumn frames ir jums suieškos begalybę rėmelių mirksiukas.gif
Atsakyti
Katik pagaminau kalendoriu 2010 gal kam prireiks. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Na rėmelių su gamtos vaizdas labai nesunku pasidaryti 4u.gif Aš keliu,ką randu rusų forumuose smile.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
Galima užrašyti sveikinimus,daryti diplomus ir pan. smile.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
uau koks grozis dekui 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti