Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

o čia formatai geri? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 11 06, 09:49)
o čia formatai geri? g.gif

Kol neišbandysi - nesužinosi.
Teko bandyti iš rusiško dėžučių puslapiuko, tai kad neatitiko sulankstymų dėžutė ir vokas. Teko pasitaisyti. Tačiau nemanau, kad visos neatitinka, yra ir labai gerulių. Dirbt reikia, dirbt...
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 06, 10:25)
Kol neišbandysi - nesužinosi.
Teko bandyti iš rusiško dėžučių puslapiuko, tai kad neatitiko sulankstymų dėžutė ir vokas. Teko pasitaisyti. Tačiau nemanau, kad visos neatitinka, yra ir labai gerulių. Dirbt reikia, dirbt...

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
user posted image
PATARKIT PRASAU, kaip man po nuotrauka, (pvz ten kur zodis BABY) padaryt kazkoki tai balta fona, kad ten irasyt savo zodzius... nes jei rasau ant to spalvoto fono- nelabai ryskiai matosi, o man reikia kad tekstas is karto ryskiai matytusi, paemus nuotrauka i rankas... arba gal turit koki kita remeli, kur jau yra vieta zodziams, ( vaikiskas remelis, berniukui)... aciu labai!
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 11 06, 18:00)
user posted image
PATARKIT PRASAU, kaip man po nuotrauka, (pvz ten kur zodis BABY) padaryt kazkoki tai balta fona, kad ten irasyt savo zodzius... nes jei rasau ant to spalvoto fono- nelabai ryskiai matosi, o man reikia kad tekstas is karto ryskiai matytusi,  paemus nuotrauka i rankas... arba gal turit koki kita remeli, kur jau yra vieta zodziams, ( vaikiskas remelis, berniukui)... aciu labai!


klausimai ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2009 11 05, 13:00)
O kaip tu padarai toki kalendoriu?
zinau kad ne cia turiu klausti  ax.gif  bet gal nesupyksit  ax.gif

yra begales pamokeliu,pati labai daug visko ismokau is forumo bendraukim.666.lt
Papildyta:
QUOTE(mamamija2009 @ 2009 11 05, 14:52)
Kiek ziurejau sm niekas savais nesidalina, tik kelia is interneto kitu mergaiciu padarytus darbus. Kitaip tariant, vagia.

nu maniskis tikrai nevoktas
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 11 06, 20:26)

na as cia parasiau kadangi prasau remelio, ax.gif
Atsakyti
Kity25 gal ka pritaikysi,cia is ineto 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Sitas mano darytas ax.gif

user posted image
Atsakyti
Koks grozis, pazaidineju ir as su foto, bet dabar uzsimaniau ismokt daugiau, siemet noriu kaledoms dovanu, pasigamint kalendoriu, atviruku..., tik nezinau nuo ko pradet, gal yra daugiau forumu, ar puslapiu kur butu daugiau tokiu zaliu, kaip as, ir galetumeme mokintis blush2.gif
Atsakyti
[quote=vaidabas,2009 11 06, 22:45]
Koks grozis, pazaidineju ir as su foto, bet dabar uzsimaniau ismokt daugiau, siemet noriu kaledoms dovanu, pasigamint kalendoriu, atviruku..., tik nezinau nuo ko pradet, gal yra daugiau forumu, ar puslapiu kur butu daugiau tokiu zaliu, kaip as, ir galetumeme mokintis blush2.gif
as irgi tik pradedu mokintis nuo nulio ax.gif , tai viena mamyte rekomendavo si puslapiuka

http://www.supermama...?...81471&st=36
nors tiesa pasakiu vien tik tu pamoku man neuzteko (pvz apie nuotraukos ikelima, tai teko dar ilgai kankinti cia mamytes forume, kol pagaliau man pavyko smile.gif tai pavyks ir Tau! klausk visko prie klausimu, visos labai gerai aiskina ir padeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 07 lapkričio 2009 - 11:42
Sveikos supermamytės 4u.gif

Gal galitpagelbėt? Man reikia tokių elfų

user posted image

kur man jų ieškot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Basakojė @ 2009 11 08, 20:00)
Sveikos supermamytės  4u.gif
Gal galitpagelbėt? Man reikia tokių elfų
kur man jų ieškot?  rolleyes.gif

Ieškok Čia 15,16 ar 17ktoj temoj mačiau daug elfų.
Atsakyti