Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(Grafee` @ 2009 09 29, 16:27)
niu, mergai, argi sunku suprasti, kad ši tema ne plepėjimui, o tik visokių paveiksliukų ir kitų PS dalykėlių tema?  g.gif  doh.gif šitame skyriuje sunkiau gauti leidimą naujai temai, nei bendraminčiuose, todėl taupykime vietą wink.gif

atsiprašau iš anksto,kad plepu ne ten kur reikia,bet mielos merginos,kurios baratės,jūs man blondinei pasakykit,,kaip tada man sužinoti,tai kas patinka? jei noriu paklausti iš kur gavo ,kaip padarė,,jei parašysiu plepaliukuose,tai gi gal ta kurios klausiu niekada tenais neužeis g.gif o kitos neturės nei žalio supratimo apie ką kalbu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 09 29, 18:02)
atsiprašau iš anksto,kad plepu ne ten kur reikia,bet mielos merginos,kurios baratės,jūs man blondinei pasakykit,,kaip tada man sužinoti,tai kas patinka? jei noriu paklausti iš kur gavo ,kaip padarė,,jei parašysiu plepaliukuose,tai gi gal ta kurios klausiu niekada tenais neužeis  g.gif o kitos neturės nei žalio supratimo apie ką kalbu doh.gif

merginos nedarykite tragedijos o uzklausas plepaliuku temoje galite atlikti taip pat lengvai kaip ir cia tiesiog plepaliuku temoje iterpkite sioje temoje rastus jums neaiskius klausimukus lygiai taip pat kaip ir sioje temoje radusias neaiskias grozybes percituojate ,kai norite ko nors paklausti ir manau tikrai visos supras ko klausiate?
beje manau ,kad ph'o megejos tikrai lankosi per abi temikes ir mielai jums patars smile.gif beje visuomet galima klausimukus pateikti asmeniskai az pagalba,tuomet klausimas tikrai pasieks adresata ir nereikes be reikalo apkrauti temos,kuria tikrai labai sunku gauti ir ilgai reikai laukti ,kad galetume vel krauti savo lobynus.
manau ,kad tikrai forumietes neturetu supykti ,kad ju zinutes bus panaudotos kitoje temoje,svarbu ,kad is sm neiseitu mirksiukas.gif jei yra priestaraujanciu ,tai butinai parasykit. unsure.gif
victory.gif yu.gif victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 30 rugsėjo 2009 - 09:51
user posted image

user posted image
Atsakyti
dar si bei ta rasite cia http://lordofdesign....otoshop-styles/ wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labukas, jieskau grazaus foto bet gal geriausia klipardo merginu ,gali buti ir viena mergina ar kelios ax.gif gal kas turite g.gif lenagold netinka reik tikroviskesnes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele78: 08 spalio 2009 - 21:40
QUOTE(boruzele78 @ 2009 10 08, 23:39)
labukas, jieskau grazaus   foto bet  gal geriausia klipardo merginu ,gali  buti ir viena mergina ar kelios ax.gif gal kas turite  g.gif lenagold netinka reik tikroviskesnes  blush2.gif

user posted image
cia truputis rudenelio temauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 12 spalio 2009 - 12:23
kas gali ikelti pamokele, kaip suploninti zmogu doh.gif niekur nerandu verysad.gif

oj ne cia pataikiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitkat: 12 spalio 2009 - 13:00
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
4u.gif merginos gal turit graziu kostiumu berniukui g.gif ? nes niekur normalauis g.gif nerandu.
Atsakyti
O gal pas ka atsiras didesni 2010 kalendoriaus tinklelis PNG? Cia buvo ideta, bet mazi ir man jie graziai nepasididina... verysad.gif
Aciu 4u.gif
Papildyta:
Na, o man tokiu oru tik maisto norisi:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
l berniukui tiks? ale , neaiski, kokio amziaus

user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
triju metu berniukui man reiketu kostiumu. ax.gif
Atsakyti