Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(laurada @ 2009 09 27, 12:00)
Gal turit brendzio ir cd sablonus. buciau labai dekinga  4u.gif

čia krikštynų brendžio,bet palei mane iš šito puslapio ir parsisiūsta,tai manau tu peržiūrėk pirmame puslapyje,ten merginos sukėlė viską kas buvo jau įdėta,kad išvengtume nereikalingo kartojimosi
user posted image
Papildyta:


user posted image
Papildyta:
na sveikutės visos ir visi,noriu paklausti,gal kas žinote kaip išgauti štai tokį efektą,kaip foto?? nors gal ne čia kreipiuosiu,,,dovanokit,,,bet įdedu ir foto,gal dar kai kam parūps,,,o aš dar parašysiu ir į plepaliukus,,, ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 27 rugsėjo 2009 - 16:09
gal kas turi ar zinote kur rasti 7 gimtadienio sqblonu ,noriu padaryti savo paneles gimtadienio kvietimus
Atsakyti
gal kas galite man padeti padaryti pakvietima ax.gif ?seniai dariau ir pamirsau kaip ten reikia blush2.gif
user posted image va sita foto noreciau i kelti i grazu remeli ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oveja: 27 rugsėjo 2009 - 21:06
gal zinot is kur parsisiusti kostiumu, na kur tik is foto veida idedi , o kunas ir t.t. jau buna? reikia visokiu ir vaikams ir panelems ir vaikinams.. prasau padekit 4u.gif zinau kad sitoj temoj buvo ideta, viska perziurejau bet reiktu daugiau.. gal yra koks puslapis kur ju daug yra?
Atsakyti
QUOTE(ccicyte @ 2009 09 28, 10:01)
gal yra koks puslapis kur ju daug yra?

http://www.yarfoto.ru/kostyum-4.html

http://kostjum.nnm.ru/

http://design.kursclub.com/ramci/

Prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 09 28, 11:12)

labai atsiprasau bet dar paklausiu, kadangi as rusiskai nei bum bum, tai ten kur 1 nuorodele, kostiumai mokami? ar as nemoku kazko atsisiust? jei darai save picture as.. tada labai maziuka atsiuncia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ccicyte @ 2009 09 28, 10:26)
labai atsiprasau bet dar paklausiu, kadangi as rusiskai nei bum bum, tai ten kur 1 nuorodele, kostiumai mokami? ar as nemoku kazko atsisiust? jei darai save picture as.. tada labai maziuka atsiuncia  doh.gif


Hmm, tikrai mokama. Anksčiau, lyg buvo nemokama.
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sanel*: 28 rugsėjo 2009 - 14:11
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 28 rugsėjo 2009 - 23:38
QUOTE(Frekenbok @ 2009 09 29, 00:32)

na panele Frekenbok,,kaip padarei šitas gržybes? ar čia šablonai tokie?? swoon.gif nes man jau viškum galvelė susisuko-nebežinau kur šablončikas,o kur tikra foto ,,, fool.gif
išduok paslaptį angel.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 09 29, 11:30)
išduok paslaptį  angel.gif

Čia iš Allday.ru puslapio. Šiuo ženklu ir pažymėtos nuotraukos.
Atsakyti
niu, mergai, argi sunku suprasti, kad ši tema ne plepėjimui, o tik visokių paveiksliukų ir kitų PS dalykėlių tema? g.gif doh.gif šitame skyriuje sunkiau gauti leidimą naujai temai, nei bendraminčiuose, todėl taupykime vietą wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 29 rugsėjo 2009 - 15:34