Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

Mergytės, atsiprašau už savo toną ir nesusikalbėjimą. Norėčiau tiesiog kažkokio rėmelio, ne per daug vaikiško, nes merginai 10metų bus, foto ir užrašą moku padaryt, tik nemoku paveikslėlių sudeliot, taip sakant fono . Ačiū už supratingumą.
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2009 09 18, 11:45)
Mergytės, atsiprašau už savo toną ir nesusikalbėjimą. Norėčiau tiesiog kažkokio rėmelio, ne per daug vaikiško, nes merginai 10metų bus, foto ir užrašą moku padaryt, tik nemoku paveikslėlių sudeliot, taip sakant fono . Ačiū už supratingumą.

tai tau rėmuko reikia ar šampano buteliui etikietkos,,,dabar jau visai susimaišiau,,
Atsakyti
Bliamba, jaučiuos blondinė
man reikia šampano etiketės, tokios, kad uztektų ten foto patalpinti ir užrašyti žodelius. Na kaip ta pirmampuslapyje,tik ten jau 50metu uždėta, o kita rožinė, oa mano mergina tos spalvos pakęst negali, tai ir ji man netinka .
Na tikiuosi aiškiai parašiau blush2.gif
Atsakyti
aaaa biggrin.gif nu dabar supratau kas dėl ko ir su kuo smile.gif tik plepesiukai kitoj temoj, čia gausim bizūną nuo kitų mergaičių, nes čia dedami tik pvz wink.gif
Atsakyti
va merginos brushu nemazai parsisiusti 4u.gif
Atsakyti
MERGINOS NU PLEPĖKIME PRIE PLEPALŲ GI YRA ATSKIRA TEMIKĖ mirksiukas.gif
Atsakyti
bandau ikelti fona user posted image va pagaliau tik kazko mazas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreivile: 18 rugsėjo 2009 - 13:30
QUOTE(indreivile @ 2009 09 18, 14:15)
bandau ikelti fona user posted image va pagaliau tik kazko mazas

Nueik į www,radikal.ru ten įkelk paveikslėlį nukopijuok raudoną nuorodą ir idėk čia bus didesnis o paspaudus ant paveikslėlio išsididins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 09 18, 14:33)
Nueik į www,radikal.ru ten įkelk paveikslėlį nukopijuok raudoną nuorodą ir idėk čia bus didesnis o paspaudus ant paveikslėlio išsididins  smile.gif

ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreivile: 18 rugsėjo 2009 - 14:37
QUOTE(B.Jones @ 2009 09 18, 11:50)
Bliamba, jaučiuos blondinė
man reikia šampano etiketės, tokios, kad uztektų ten foto patalpinti ir užrašyti žodelius. Na kaip ta pirmampuslapyje,tik ten jau 50metu uždėta, o kita rožinė, oa mano mergina tos spalvos pakęst negali, tai ir ji man netinka .
Na tikiuosi aiškiai parašiau  blush2.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image gal tokios tiktu
Atsakyti
stai keli paveiksliukai ir nuo manes ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageprasom
Atsakyti