Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

[quote=BEGALYBĖ,2009 09 11, 11:27]
ačiukas 4u.gif
Atsakyti
ieskau remeliu susijusiu su: seima, vaikais, vezimukais, nu kas susija su seima ir vaiku smile.gif gali buti ir vienas remelis, bet bur geriau kad butu trys skylutes 4u.gif laukiu y az, gal kas mestels kokia nuorodele
Atsakyti
čia manau suprasit kam skirta,,, biggrin.gif
user posted image
,,,nematyta???
na man kažkodėl pasirodė panašu į Sher,,, ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 11 rugsėjo 2009 - 19:56
QUOTE(9kristina @ 2009 09 11, 20:47)
ieskau remeliu susijusiu su: seima, vaikais,  vezimukais, nu kas susija su seima ir vaiku smile.gif  gali buti ir vienas remelis, bet bur geriau kad butu trys skylutes 4u.gif  laukiu y az, gal kas mestels kokia nuorodele

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
gal dar pravers keli priedai ,kuriuos galesi dadeti savo patikusiam remeliui user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikutes blush2.gif gal as cia ir ne i tema bet noreciau paklausti kaip i tuos remelius nuotraukas ideti photoshopo programa turiu bet joje esu visiskai zalia tai gal galit man kas padeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grazke7 @ 2009 09 15, 11:47)
sveikutes blush2.gif gal as cia ir ne i tema bet noreciau paklausti kaip i tuos remelius nuotraukas ideti photoshopo programa turiu bet joje esu visiskai zalia tai gal galit man kas padeti blush2.gif

Užsuk į nuorodą ten yra visi plepaliukui mirksiukas.gif
Photoshopo plepaliukuai.
Atsakyti

Sveiki, radau nuostabią temelę, tik gaila, kad paskutinę akimirką. Nors... Juk čia renkasi SUPERMAMOS.
Ryt mano dukrytės jubiliejus, norėčiau padaryti jubiliejinio šampano etiketę, tik bėda, kad dar nesu tiek įgudusi ir laiko nėra kada mokytis. Tai gal kas pagelbėtų ir mesteltų man kokį šabloniuką? Būčiau laaabai dėkinga

Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2009 09 18, 11:23)
Sveiki, radau nuostabią temelę, tik gaila, kad paskutinę akimirką.  Nors... Juk čia renkasi SUPERMAMOS.
Ryt mano dukrytės jubiliejus, norėčiau padaryti jubiliejinio šampano etiketę, tik bėda, kad dar nesu tiek įgudusi ir laiko nėra kada mokytis. Tai gal kas pagelbėtų ir mesteltų man kokį šabloniuką? Būčiau laaabai dėkinga

niu ar negėda taip tingėti ir pavaryti temutę? biggrin.gif 4u.gif gi šampano etiketės net du šabloniukai yra šios temutės pirmame puslapyje smile.gif
Atsakyti
Negėda, nes juos mačiau. o jie manes negelbėja, nes nemoku kesti nieko, tik įdėti foto sad.gif vėliau išmoksiu, bet ne per porą valandų
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2009 09 18, 11:33)
Negėda, nes juos mačiau. o jie manes negelbėja, nes nemoku kesti nieko, tik įdėti foto sad.gif vėliau išmoksiu, bet ne per porą valandų

tai tada reikia ne šabloniuko prašyti, o būtent to prašot. kiek suprantu, tai norit, kad kažkas padarytų su jūsų foto ir norimu užrašu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2009 09 18, 11:33)
Negėda, nes juos mačiau. o jie manes negelbėja, nes nemoku kesti nieko, tik įdėti foto sad.gif vėliau išmoksiu, bet ne per porą valandų

įmesk foto ir kiek metukų bus jubiljatui į gmailą,,,gal ką sugalvosim ant greičio,,, mirksiukas.gif veesuma@gmail.com
Atsakyti