Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 30, 13:03)
jo manau ir aš taip kad tik čia o ne kažkur kitur thumbup.gif jai dar nekūrėte nei viena galiu sukurti aš  mirksiukas.gif

jei moderatorės patvirtins tada valio, bet čia mes plepam apie viską, nėra juk taip kad tik pav dėtų, vistiek kyla klausimų ir vėl bus tas pats. Bet jei garbingai viską dėsime be pašalinių pokalbių temoje tik pav tada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nereiktų pereiti 50 lapų ir mažai ką rasti, vien tik prašymus, pageidavimus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Sandrita-: 30 rugpjūčio 2009 - 12:46
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 08 30, 13:43)
jei moderatorės patvirtins tada valio, bet čia mes plepam apie viską, nėra juk taip kad tik pav dėtų, vistiek kyla klausimų ir vėl bus tas pats. Bet jei garbingai viską dėsime be pašalinių pokalbių temoje tik pav tada  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nereiktų pereiti 50 lapų ir mažai ką rasti, vien tik prašymus, pageidavimus  lotuliukas.gif

tik užvedant temą parašyti kad nebūtų plepaliukų o tik būtų keliama kas priklauso ir nuorodas įmesti kur plepaliukai,kur paveikslėliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 30, 13:52)
tik užvedant temą parašyti kad nebūtų plepaliukų o tik būtų keliama kas priklauso ir nuorodas įmesti kur plepaliukai,kur paveikslėliai  smile.gif

drinks_cheers.gif
sukurk, vistiek moderatorė patvirtins tik patikrinus viską 4u.gif
Atsakyti
Sukūriau naują temą dabar laukime kol patvirtins thumbup.gif
Atsakyti
Na va turime naują temelę plapalams photoshopo tai rinkimės tenai plepėti nebe čia jau 4u.gif
Plepaliiukai-Klausimai
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 30, 22:27)
Na va turime naują temelę plapalams photoshopo tai rinkimės tenai plepėti nebe čia jau  4u.gif
Plepaliiukai-Klausimai

aciu uz nauja plepaliuku temele,o cia nuo siol kelsime tik tai kas reikalinga paciam darbui su photoshopu : foniukai ,paveiksliukai ,remeliai iv.priedaii ir panasiai.
Butu gerai ,kad nebekomentuotume cia is vis ,o daugiau suteiktume peno akims smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Popierius užrašams smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
sveikutes,
gal kas turit vyno etiketes sablona? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
O gal turite pamokų tvarkaraščių šabloniukų ax.gif
Atsakyti
man sis patiko, tik nezinau kam reikia berniukui ar mergaitei blush2.gif ( beje jis yra paskolintas ax.gif )

user posted image

Ir vyno etikete gal tiks? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 04 rugsėjo 2009 - 13:13
daug visko http://freephotoshop_org/ 4u.gif
Atsakyti
ax.gif sveikutes, turiu parsymeli, labai reikia etiketes degtines buteliui 30 metu proga, nes pati net nenutuokiu kaip tokias grozybes pasidaryt, jei kas turit savo lobyne atsiuskit man. aciu matas.matinas@yahoo.com
Atsakyti