Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

pagrindas buvo labai mazas,o foto didele,keičiau jų IMG SIZE,ir fonas ir foto neryškūs,o kaip reikia daryt,jei dydžiai nevienodi g.gif

Čia kitą bandžiau,dydžiai jau buvo panašūs
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DANIELE22: 28 rugpjūčio 2009 - 09:08
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 28, 09:59)
pagrindas buvo labai mazas,o foto didele,keičiau jų IMG SIZE,ir fonas ir foto neryškūs,o kaip reikia daryt,jei dydžiai nevienodi g.gif

su mažais dydžiais, tai net neverta ir pradėti ką daryti, nebent tuose mažuose dydžiuose ir dirbti. neverta iliustracijų mažinti daugiau kaip 70% ir atitinkamai didinti daugiau kaip 120%, tada ir kokybė nenukentės.
o jei dviejų objektų dydžiai žymiai skiriasi, nieko gero nesigaus juos abu komponuojant. nes vieną didinant/mažinant bus prarandama kokybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestta @ 2009 08 28, 10:07)
su mažais dydžiais, tai net neverta ir pradėti ką daryti, nebent tuose mažuose dydžiuose ir dirbti. neverta iliustracijų mažinti daugiau kaip 70% ir atitinkamai didinti daugiau kaip 120%, tada ir kokybė nenukentės.
o jei dviejų objektų dydžiai žymiai skiriasi, nieko gero nesigaus juos abu komponuojant. nes vieną didinant/mažinant bus prarandama kokybė smile.gif

Aišku,ačiū už paaiškinimą 4u.gif aš dar tik kelias dienas bandau kažką išgauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 28, 10:59)
pagrindas buvo labai mazas,o foto didele,keičiau jų IMG SIZE,ir fonas ir foto neryškūs,o kaip reikia daryt,jei dydžiai nevienodi g.gif

Čia kitą bandžiau,dydžiai jau buvo panašūs
[IMG]http://keep4u.ru/full/2009/08/28/6aaba1644f69b3df83679e231745d6d3/jpg


na antras darbelis matosi jau geresnis smile.gif
pasakysiu kaip as darau : as turiu pasidariusi png formato sabloniukus foto darymui.taigi pirmiausiai atsidarau sabloniuka ,tada i ji perkeliu foniuka ,istampau kokio man reikia dydzio ir tada ziuriu ar jau paruostas foniukas atitinka mano norima ryskuma ,jei taip tada keliu i ji foto ir dirbu toliau kas reikalinga ,jei ne tai ieskausi kito kokio didesnio foniuko ,kuri istempus pagal mano turima sabloniuka liktu ryskus,,,
tos kurios gerai ivaldziusios reikiamu dydziu nustatymus tokiu dalyku kaip sabloniukai aisku nesinaudoja ,bet man taip patogiau ,nebereikia sukt galvos del perstatinejimu jokiu pradedant dirbti-kaip man tokiai tinginiukei pats tas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jei dar kas neaisku ,drasiai klausk ,jei tik galesiu butinai padesiu
Papildyta:
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 28, 11:10)
Aišku,ačiū už paaiškinimą 4u.gif aš dar tik kelias dienas bandau kažką išgauti doh.gif


kaip dirbanti kelias dienas esi labai saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 28 rugpjūčio 2009 - 09:14
QUOTE(moniuxx @ 2009 08 28, 10:13)
na antras darbelis matosi jau geresnis smile.gif
pasakysiu kaip as darau : as turiu pasidariusi png formato sabloniukus foto darymui.taigi pirmiausiai atsidarau sabloniuka ,tada i ji perkeliu foniuka ,istampau kokio man reikia dydzio ir tada ziuriu ar jau paruostas foniukas atitinka mano norima ryskuma ,jei taip tada keliu i ji foto ir dirbu toliau kas reikalinga ,jei ne tai ieskausi kito kokio didesnio foniuko ,kuri istempus pagal mano turima sabloniuka liktu ryskus,,,
tos kurios gerai ivaldziusios reikiamu dydziu nustatymus tokiu dalyku kaip sabloniukai aisku nesinaudoja ,bet man taip patogiau ,nebereikia sukt galvos del perstatinejimu jokiu pradedant dirbti-kaip man tokiai tinginiukei pats tas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jei dar kas neaisku ,drasiai klausk ,jei tik galesiu butinai padesiu
Papildyta:
kaip dirbanti antra diena esi labai saunuole 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū 4u.gif manau dar nekartą patrukdysiu,kad tik neatsibosčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 28, 11:14)
ačiū 4u.gif manau dar nekartą patrukdysiu,kad tik neatsibosčiau ax.gif


klausk drasiai,mes irgi taip pradejom mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
pora remeliu jusu teismui blush2.gif nesu remeliu kureja ,labiau megstu juos skolintis blush2.gif ,tad labai neteiskit blush2.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Laba, gal kas turite rėmelių, kad pvz visa klasė tilptų , bet kad įsidėtų tik veidukai blush2.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ytė @ 2009 08 28, 16:11)
Laba, gal kas turite rėmelių, kad pvz visa klasė tilptų , bet kad įsidėtų tik veidukai blush2.gif Ačiū


user posted image
user posted image
user posted image

kadangi neišku kiek vaikų tai gal padės šitie
user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
pora remeliu jusu teismui nesu remeliu kureja ,labiau megstu juos skolintis ,tad labai neteiskit
labai gražu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ytė @ 2009 08 28, 16:11)
Laba, gal kas turite rėmelių, kad pvz visa klasė tilptų , bet kad įsidėtų tik veidukai blush2.gif Ačiū


user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DANIELE22: 28 rugpjūčio 2009 - 17:50
QUOTE(Nestta @ 2009 08 28, 10:07)
su mažais dydžiais, tai net neverta ir pradėti ką daryti, nebent tuose mažuose dydžiuose ir dirbti. neverta iliustracijų mažinti daugiau kaip 70% ir atitinkamai didinti daugiau kaip 120%, tada ir kokybė nenukentės.
o jei dviejų objektų dydžiai žymiai skiriasi, nieko gero nesigaus juos abu komponuojant. nes vieną didinant/mažinant bus prarandama kokybė smile.gif

jei labai reikia "to" remelio su maza kokybe, o kitu nera doh.gif tada yra pora gudrybiu kaip ciut ciut pagerinti kokybe bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 28, 09:59)
Čia kitą bandžiau,dydžiai jau buvo panašūs
user posted image

g.gif kazkaip neproprciongai zmogutis istemptas . Didinant arba mazinat su "scale" reiktu laikyti "shift" mygtuka - tada proporcingai sumazes ar padides mirksiukas.gif
Atsakyti
mamytes sakykit o kiap po to i sios remelius istatyt nuotraukytes?
Atsakyti