Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(anze20 @ 2009 08 27, 00:41)
nu ar nebandet nutrinti teksta? ax.gif  ax.gif  ax.gif

nu uždėjus tekstą ant viršaus lietuvišką gal tiktų blush2.gif
user posted image
Atsakyti
man niekaip neiseina i remeli ikelti foto,laukiu kada airiduko mamyte man pagelbes per skipe,nes matau,kad paciai niekas neiseis. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
sveikutės,aš taip pat fotochope naujokė,iš pradžių visai niekas nesigavo,bet kantrybės dėka po truputi kažkas pavyko doh.gif ,tik paaiškinkit kodėl nuotraukos kokybė nukentėjo ,gal blogai kažka dariau rolleyes.gif

user posted image

Čia tik bandžiau iškirpt ir įdėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 08 27, 09:25)
nu uždėjus tekstą ant viršaus lietuvišką gal tiktų  blush2.gif
user posted image

aciukas sandritai uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 27, 10:54)
sveikutės,aš taip pat fotochope naujokė,iš pradžių visai niekas nesigavo,bet kantrybės dėka po truputi kažkas pavyko doh.gif ,tik paaiškinkit kodėl nuotraukos kokybė nukentėjo ,gal blogai kažka dariau rolleyes.gif

user posted image

Čia tik bandžiau iškirpt ir įdėt ax.gif

labai mažytė nuotrauka nesimato nieko smile.gif
Papildyta:
QUOTE((salotiene) @ 2009 08 27, 10:34)
man niekaip neiseina i remeli ikelti foto,laukiu kada airiduko mamyte man pagelbes per skipe,nes matau,kad paciai niekas neiseis. doh.gif  doh.gif  doh.gif

skypėje kažkas pasiūlė draugauti bet ar ten jūs? g.gif smile.gif
Atsakyti
gal kuri turit kkį senove dvelkentį rėmelį? blush2.gif ka nors rudo, nuotraukos sepia 4u.gif taip reikia o nieko grazaus nerandu, gal brusha koki? blush2.gif
Atsakyti
Šablonai smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 27, 11:54)
sveikutės,aš taip pat fotochope naujokė,iš pradžių visai niekas nesigavo,bet kantrybės dėka po truputi kažkas pavyko doh.gif ,tik paaiškinkit kodėl nuotraukos kokybė nukentėjo ,gal blogai kažka dariau rolleyes.gif

user posted image

Čia tik bandžiau iškirpt ir įdėt ax.gif

manau ,kad per maza foto idejot i pernelyg dideles apimties remeli ,tuomet foto istempet pagalremelio dydi ir rezultate gavosi neberyski foto -na bent jau man taip kai tik pradejus buvau dirbit taip budavo.
labai svarbu kad remelis ar foniukas butu bent panasios apimties kaip foto .... tikiuosi aiskiai parasiau ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2009 08 27, 16:42)
manau ,kad per maza foto idejot i pernelyg dideles apimties remeli ,tuomet foto istempet pagalremelio dydi ir rezultate gavosi neberyski foto -na bent jau man taip kai tik pradejus buvau dirbit taip budavo.
man atrodo kad atvirksciai padare g.gif i mazos apimties remeli idejo didele foto, kuria sumazino pagal remeli. Todel ir gaunasi prasta kokybe mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(moniuxx @ 2009 08 27, 16:42)
labai svarbu kad remelis ar foniukas butu bent panasios apimties kaip foto .... tikiuosi aiskiai parasiau  ax.gif  ax.gif  ax.gif

nebutinai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 27 rugpjūčio 2009 - 15:55
[quote=Chera,2009 08 27, 17:55]
man atrodo kad atvirksciai padare g.gif i mazos apimties remeli idejo didele foto, kuria sumazino pagal remeli. Todel ir gaunasi prasta kokybe mirksiukas.gif

bet koki paveikslei ar foto mazinant ji tampa tik ryskesne ,o istempiant i didele ji praranda kokybe ir tampa neryski -cia ne mano ismyslas ,o fotografo patarimas ,nes kai buvau pradejus vos dirbti su fotoshopu ,tai nedasusdavo,kad saugant remeli is forumo reikai ji pirmiau isdydinti ,todel buvau prisisaugojus daug labai mazo formato foniuku ,taigi darant foto is mazo remelio tekdavo ji istempti iki norimo dydzio ko pasekoje gaudavosi labai neryskus ,prastos kokybes remelis ,,, taigi manau ,kad cia daroma ta pati klaida smile.gif
na nesigincysiu ,galbut jus esate teisi ,bet mano nuomone tokia blush2.gif
Papildyta:
oi chera, juk dabar tik isiskaiciau gerai ,taigi mes apie ta pati rasom tik viena apie foto pritaikyma remeliui ,o kita apie remelio pritaikyma foto ,esme ta pati ,kad foto neatitinka remelio dydzio ,kad ir kuris butu didesnis ar mazesnis esme ta ,kad tenka kaskuri pratemti ir del to kokybe suprasteja tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 28 rugpjūčio 2009 - 08:24
QUOTE(moniuxx @ 2009 08 28, 09:23)
oi chera, juk dabar tik isiskaiciau gerai ,taigi mes apie ta pati rasom tik viena apie foto pritaikyma remeliui ,o kita apie remelio pritaikyma foto ,esme ta pati ,kad foto neatitinka remelio dydzio ,kad ir kuris butu didesnis ar mazesnis esme ta ,kad tenka kaskuri pratemti ir del to kokybe suprasteja tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti