Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Lietuviškai ir nėra, nes išleista senokai. O googlėj duoda tik vokiškai kažką (aš vokiškai 'bum-bum' tik labai truputį).
Atsakyti
Leliuką užpuolė pienligė. Gal kuri susidūrėt, ar ji gydoma homeopatiškai g.gif Sodos tirpalas nepadeda sad.gif
Atsakyti
Viksvaite, tikrai yra. Esu skaitinėjus, bet patirties tiesiogiai neturiu. Su gydytoju turit galimybę pasitarti?
Šiaip, logiškai mąstant, dėl kažkokios priežasties organizme per daug rūgšties, todėl tokie dalykai lenda. Pagalvokit, kas galėjo sukelti, gal pavyks pašalinti priežastį. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 08 06, 11:34)
Šuo pakastas ten, kad jin yra visiškai "pradinokiška" ir tupi lentynoje, nes radau išsamesnių šia tema.
Šiaip, aš esu knygų "kaupikas" ir jų neparduodu. O dabar yra taip, kad laisvų šlamančių labai prisireikė porai kitų knygų.



Obuoliausia, vienoje zinuteje lyga rasei, kad turi Luisos L. Hay knygu, gal noretum perleisti pora, mielai nupirkciau blush2.gif
Atsakyti
Inguliuk, negaliu ax.gif Nes vis prisireikia kam nors. Pati ne iš Kauno (galėčiau paskolinti)??
Parašysiu a.ž., kur skelbimų galima rasti perparduodamų knygų.
Atsakyti
Aciu uz zinute, deja ne is kauno verysad.gif
Atsakyti
ką darot kai temperatūros neina numušti homeopatiniais vaistais? vakar faviau beladona 30 po 3 žirniukus, kas 1,5 val (kažkur) 2 metų neturinčiam vaikui ir vis tiek vakare sukilo iki 39. tada jau daviau ibufebo unsure.gif
Atsakyti
Ieškoti kito vaisto: dar kartą apmąstai, kaip pasireiškia ta temperatūra.
Turi Homeovox? Mėgink šitą - pakankamai dažnai padeda, kai virusai eina per gerklę (šitą pradžioj savo homeopatinio gydymo "karjeros" bene dažniausiai naudojau - ten 'taiklus' kompleksas surinktas).
Vertini: elgesys (zirzia, apatiškas, nori ant rankų ar lovoje būti), išvaizda (šaltos galūnės/kūnas, raudonas veidas ar ne).
Tokiems mažiems sudėtingiausia parinkti, nes nieko dar konkrečiai parodyti ir pasakyti nesugeba :unsure
Atsakyti
temperatūra nesurišta su peršalimu unsure.gif kažkoks iš poodos bėrimas (nes oda švelni, nėra šiurkščių vietų) ir temperatūra. intenrnete radau hemoraginis vaskulitas. bet gydytoja jei ir patvirtins diagnozę, kažin ar man lygiai tokiu pačiu pavadinimu pasakys doh.gif
Atsakyti
Mano mažajam yra buvę, kad temperatūra su bėrimu (pernai ir užpernai vasarą), paskui bėrimas išplito, nusilupo delnai ir padai.
Gali būti ir virusinis (koks nors iš herpes grupės eina?) ir alerginis (maniškiui taip buvo - kai 'įsisiūbavo', nusinėrė delnų ir padų oda - tada tikrai buvo nuo ledų, pasireiškė po poros dienų nuo suvalgymo).
Pasiskaityk apie Apis. Maniškiui irgi buvo hemoraginis bėrimas, niežėjo ir luposi oda, buvo karšta prilietus (tiek padai, tiek delnai). Taviškei jeigu pati pradžia, nebūtinai turi būti visi simptomai stipriai išreikšti.

Dar norėjau parašyti apie Antigripiną 3.
Kaip Crystalline buvo minėjus, nuo perkaitimo saulėje. Aš dar galiu pridėti, kad tinka nusisiautus esant karštam orui arba persisportavus karštam ore (irgi kažkas panašaus - organizmas perkaista). Tuo metu skauda galvą, pykina. Skysčių gėrimas menkai padeda tuo metu.
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 12, 09:40)
ką darot kai temperatūros neina numušti homeopatiniais vaistais? vakar faviau beladona 30 po 3 žirniukus, kas 1,5 val (kažkur) 2 metų neturinčiam vaikui ir vis tiek vakare sukilo iki 39. tada jau daviau ibufebo  unsure.gif


aš duočiau po 2 žirniukus, bet dažniau. Buvo taip, kad kelias valandas daviau maždaug kas 20-30 min, paskui kas valandą. Bet jau kai nesimuša duotu kartu ir Aconitum. Kartojuos jau, bet gal anksčiau nepastestebėjai, jei neaktualu būdavo smile.gif
Aš kelis kart bandžiau iškvost gydytoją, kaip dar galėčiau mušt temperatūrą apart to mano paminėto būdo, bet pasakė, kad daryt kaip darau . na, gal čia mano vaikui pagal ją tinkamiausi vaistai, nžn, bet pasisekdavo numušt, kokia aukšta temeratūra bebūtų.
Atsakyti
Mamos, gal galit ka patart nuo radikulito, visus metus su juo kankinuos, bet dabar kad sueme, kad baisu g.gif Gal zinot, ka veiksminga su kuo pasitept ir siaip, bet kokia informacija naudinga 4u.gif
Atsakyti