Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Truputį klausimą turiu nevisai į temą blush-anim-cl.gif
Ar būtina laikyti pagamintus žirniukus ne tik plasmasiniuose indeliuose ,bet ir folijoje? kas gali atsitikti? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
gal yra kokių žirniukų riebalinėms liaukutėms išvalyti? dukrai ant žando po akim atsirado riebalinis spuogelis. o ir pas mane po spuogo liko gilus riebalinis gumbelis.

Folija reikalinga tik transportavimui nuo tų blogų spindulių (atsiprašau, bet galva neveikia, žodžius pamirštu doh.gif ) apsaugoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu namuose galima laikyti be folijos? tik kur vykstant? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 07 29, 14:29)
Tai kaip suprantu namuose galima laikyti be folijos? tik kur vykstant? blush-anim-cl.gif

taip, tik reikėtų laikyti toliau nuo šaldytuvo, miktobangės, televizoriaus, kompo ir kt. ir nuo tiesioginių saulės spindulių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 29 liepos 2009 - 14:16
QUOTE(krika @ 2009 07 29, 15:16)
taip, tik reikėtų  laikyti toliau nuo šaldytuvo, miktobangės, televizoriaus, kompo ir kt. ir nuo tiesioginių saulės spindulių

Labai ačiū
Atsakyti
O kaip tylu smile.gif o aš noriu pasikonsultuot ,mano dukros gerklė raudona,na tiksliau tie lankai,nuo vakar dienos pakosti,bet tada kai daugiau pašukauja,padainuoja,arba kai pereinam per lauką.Ką duot? Duodu Hepar sulfur6,ir Antigripinąnr3,na gal truputi apmažėjo kosuliukas,bet dar kosti.Ką dar dadėt,o gal ką nutraukt?
Atsakyti
QUOTE(spindulka @ 2009 07 31, 19:41)
O kaip tylu  smile.gif  o aš noriu pasikonsultuot ,mano dukros gerklė raudona,na tiksliau tie lankai,nuo vakar dienos pakosti,bet tada kai daugiau pašukauja,padainuoja,arba kai pereinam per lauką.Ką duot? Duodu Hepar sulfur6,ir Antigripinąnr3,na gal truputi apmažėjo kosuliukas,bet dar kosti.Ką dar dadėt,o gal ką nutraukt?


Kaip suprantu, pagerėjo nuo šitų, vadinas kažkuri komplekso sudedamoji tinka. Šiaip, reiktų vertinti daugiau dalykų - kuri pusė, koks kosulys.

Dar truputį įdomybių:

http://www.delfi.lt/...php?id=23378135
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 08 01, 21:31)
Kaip suprantu, pagerėjo nuo šitų, vadinas kažkuri komplekso sudedamoji tinka. Šiaip, reiktų vertinti daugiau dalykų - kuri pusė, koks kosulys.

Dar truputį įdomybių:

http://www.delfi.lt/...php?id=23378135

Kažko pritruko,nutraukiau Hepar sulfur ir vietoj jo daviau Mercurius Heel ir Antigripiną3nr,nes tas kosulys toks daugiau nuo sudirgintos gerklės,šiandien jau lyg ir gerai.


O dėl pomidorų tai geras,išsisaugojau gal prireiks smile.gif smile.gif
Atsakyti
Merginos, kažin o trumparegiams ar toliaregiams homeopatija gali padėti? Niekad neteko skaityt, o dabar parūpo. Mano vienas vaikas turi polinkį į trumparegystę, o ir pati trumparegė esu - kažkaip jei jau pomidorus gydo, tai gal ir akytes g.gif
Atsakyti
Vilytte, esu skaičius homeopathyandmore, reikėtų ten pasiieškoti forume. ax.gif
Atsakyti
Specialiai ieškot tingiu, reiks gydytojos paklaust kai vaziuosim.

O dabar toks ekstrinis - mane kankina nemiga blink.gif . Antra savaite užmiegu paryčiais, o prabundu įprastai. Eisiu aišku skaityt, bet gal kas turit praktinės patirties. Hom. kava? Nervai ramūs, tik neužmiegu.
Atsakyti
kai mano mažoji prastai miega tai gydyotjas skiria chamomila biggrin.gif

na ką, puse mėnesio pagėriau savo vaistus, tai galiu pasakyti - PMS baisiausias baisiausias buvo pirmą kartą toks per visą mano nugyventą gyvenimą blink.gif nuo veido spuogai dingo, tik niekaip neapleidžia krūtinės, pasmakrės ar pačio smakro unsure.gif dėl ciklo, kol kas nežinau. pažiūrėsiu - ar sutrumpėjęs bus g.gif
Atsakyti