Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(letuciux @ 2009 07 24, 11:16)
O jūs lankotės pas 'įprastą' gyd ir pas homeopatą, ar tik pas homeopatą?

didžioji dukra dėl miežio gydoma tik homeopatiškai. tą žino ir pediatrė. mažoji labiau vedama apžiūrai. nes aš į ausis neįlendu, į gerklę niekas irgi neįleidžia lotuliukas.gif tai gydytoja apžiūrės, pasakys kas kaip, o aš jau homeopatui nupasakosiu kas yr biggrin.gif
kai paskutinį kartą mažoji susirgo bronchitu, su homeopatu gydėm tempartaūrą ir slogą. o kad ji ten visa gargaliuojanti pamatė ir vėl pediatrė. ji skyrė mums procedūras ir kažkokį syrupiuką. aš nespjaunu į tą pusę, jei tai ne antibijotikai ir ne hormonai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2009 07 24, 12:16)
Sveikutės,
o gal ką patarsit nuo tinimo įgėlus? Skaičiau apie traumeel'i, jau istepliojau savo 2,5 m. vaikiuką, parasysiu, kaip seksis, o geriAmu? Arnica girdejau, bdet kokios potencijos? Įgelia, ir tinsta, bet šįkart po pusės paros maždaug.


Ledum30 - skirtas būtent tinimams po įgėlimų, jei įgelia bitė - Apis30.
Arnica - daugiau trauminiams tinimams, nors galima ir ją pabandyt - taip sakant iš tos serijos.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kuri atsimenat - kažkuriame rusiškam straipsnyje buvo parašyta kad kažkuris žirniukas padeda mažiukams nuo luobelės kur ant galvos atsiranda.
Skaičiau kažkur kažkada, ir pamiršau, o dabar nerandu doh.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taigi @ 2009 07 24, 17:52)
Sveikos 4u.gif

Gal kuri atsimenat - kažkuriame rusiškam straipsnyje buvo parašyta kad kažkuris žirniukas padeda mažiukams nuo luobelės kur ant galvos atsiranda.
Skaičiau kažkur kažkada, ir pamiršau, o dabar nerandu  doh.gif
4u.gif


Kaip tik neseniai gydytojo klausiau - calcium carbonicum 6. 4 mėn. leliukui po 3 žirniukus 1 kartą dienoj paskyrė. O 2,5 metų vaikui 5 žirniukus 1 kartą dienoj dvi savaites
Papildyta:
QUOTE(krika @ 2009 07 24, 08:12)

o jei, pirmiau akis ašaroja, o paskui lyg ir sloga išlindo?



sakė, bet neužfiksavau sad.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
pradejau dometis homeopatija, tai daznai paskaitineju jusu puslapiuka ax.gif
Atsakyti
šeštadienį dukriukas prabudo su užgulusia nosyte. gydytojas skyrė beladona ir calcium carbonicum

o man sinusitas unsure.gif doh.gif
Atsakyti
nuo sinusito gavau beladona ir chelzenum. beladona vartoju nuo ryto, tai kai pramušė doh.gif čiaudėjau iki pietų. dabar vakare gersiu chelzenum, žiūrėsiu kas bus nuo jo lotuliukas.gif o šiaip gydytojas minėjo kad pastarasis nuo visko - peršalimo, gripo ir t.t.
Atsakyti
Krika, chelzenum - gelsemium ar chelidonium? unsure.gif Aš čia sportinio intereso dėlei, noriu pasiskaityti... ax.gif
Atsakyti
velnias g.gif sakė telefonu, kaip užsirašiau taip ir įdaviau SB nupirkti. sakė nupirko. dabar man pačiai įdomu, ką nupirko g.gif
Atsakyti
Obuoliausia, parvežė Gelsemium g.gif pagal "chelzenium" gal ir atitinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinot koki tepaliuka ar eterini alieju nuo randeliu, man po kiekvieno spuogelio lieka randeliai, arba mane labai megsa kuisiai, tai jau pries daugiau nei menesi kaip buvau sukasta, taip randeliai ir liko ir taip kiekvienais metais. Kaip as sakau, mane kanda kas tik juda, labai jau visiems skani lotuliukas.gif
Atsakyti
Inga, mėginkit Traumeel - kuo "šviežesnis" įkandimas, tuo geriau suveikia. Dar turi padėti Ledum 6. Arba trinti šviežia petražole vos įkandus (turi išsiskirti žolės sultys).
O dėl senesnių net nežinau...Neesu išbandžiusi.
Atsakyti