Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

4u.gif sveikutes, ka patartumet duot 3 metuku vaikui is homeopatiniu vaistu nervingumui, dirglumui sumazinti, esu davusi sedalia, nepastebejau poveikio.
Atsakyti
nervoheel g.gif
Atsakyti
Gal kas pagelbės, darželinukas mano stipriai užkimo, naktį kosėjo sausai, aštriai (panašu į laringitinį, tik be spazmų). Ryte išsitraukiau visą arsenalą vaistų ką tik turiu, bet eilinį kartą pasimečiau kas čia labiausiai tiktų ? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 08, 09:48)
Gal kas pagelbės, darželinukas mano stipriai užkimo, naktį kosėjo sausai, aštriai (panašu į laringitinį, tik be spazmų). Ryte išsitraukiau visą arsenalą vaistų ką tik turiu, bet eilinį kartą pasimečiau kas čia labiausiai tiktų ? g.gif   4u.gif

Pabandykit STODAL sirupuką,mano mergytei padeda nuo tokio kosulio PHosphor homaccord lašiukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spindulka: 08 rugsėjo 2009 - 10:26
QUOTE(krika @ 2009 09 08, 07:41)
"sprogo" , bet paraudimas nedingo ir rupūžė ant tos kojos nė pro kur nedingo schmoll.gif

Tai tas moliuskas juk ir pasisėja, jų padaugėt gali.

QUOTE(sončik @ 2009 09 08, 07:56)
4u.gif sveikutes, ka patartumet duot 3 metuku vaikui is homeopatiniu vaistu nervingumui, dirglumui sumazinti, esu davusi sedalia, nepastebejau poveikio.

Reikia išsiaiškinti nevringumo ir dirglumo priežastis.
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 08, 09:48)
Gal kas pagelbės, darželinukas mano stipriai užkimo, naktį kosėjo sausai, aštriai (panašu į laringitinį, tik be spazmų). Ryte išsitraukiau visą arsenalą vaistų ką tik turiu, bet eilinį kartą pasimečiau kas čia labiausiai tiktų ? g.gif  4u.gif

nu mums tokiu atveju nepamainomas Homeovox.Tik reikia greitai prigriebti.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 08, 14:07)
Tai tas moliuskas juk ir pasisėja, jų padaugėt gali.

nežinau, skaičiau, bet žiūrėsiu. kosmetikos kabinetas durnai dirba, tik iki 17 val. o iki to nespėju smile.gif ir mes neužmetėm to reikalo, mes gydomės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 08, 14:56)
nežinau, skaičiau, bet žiūrėsiu. kosmetikos kabinetas durnai dirba, tik iki 17 val. o iki to nespėju  smile.gif ir mes neužmetėm to reikalo, mes gydomės cool.gif

Tai šaunuoliai. 4u.gif kiek skaičiau, tai svarbiausia yra sustiprinti imunitetą.
Atsakyti
QUOTE(sončik @ 2009 09 08, 07:56)
4u.gif sveikutes, ka patartumet duot 3 metuku vaikui is homeopatiniu vaistu nervingumui, dirglumui sumazinti, esu davusi sedalia, nepastebejau poveikio.


ACOSEDUM .Aukso medalį turi. thumbup.gif . Dar SEDATIV. Reikia bandyti,kas tiks,tą ir duoti. Vienam tinka vienas ,kitam kitas.
Papildyta:
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 08, 09:48)
Gal kas pagelbės, darželinukas mano stipriai užkimo, naktį kosėjo sausai, aštriai (panašu į laringitinį, tik be spazmų). Ryte išsitraukiau visą arsenalą vaistų ką tik turiu, bet eilinį kartą pasimečiau kas čia labiausiai tiktų ? g.gif  4u.gif


Homeovox . Sudėtyje yra spongia, kuri padeda esant laringitui. Šiaip jis labiau nuo užkimimo, bet duodu ir nuo kosulio. Pradžioje,kai būna toks perštintis kosulys,labai padeda daktaro Taiso pastilės su šalaviju. Tik jas reikia duoti po ilgesnio laiko nuo homeopatinių,kad burnoje nebebūtų jų skonio. Neskaičiau temos nuo pradžių, todėl toks pastebėjimas: homeopatinių negalima ir po dantų pastos vartoti, nebent homeopatinė .
Atsakyti
O nuo mirksėjimo kažin ar yra kokie homeopatiniai vaistai,nes kiek bandėm aiškintis priežastis,tai jokių nerandam.Taip nemirksi,bet jeigu žiūri televizorių ir kokie garsai,tai pradeda tankiai mirksėti.Ar plaukiant,ar šiaip gaudant kokį kamuoliuką.
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2009 09 08, 18:10)
ACOSEDUM  .Aukso medalį turi.  thumbup.gif . Dar SEDATIV. Reikia bandyti,kas tiks,tą ir duoti. Vienam tinka vienas ,kitam kitas.
Papildyta:
Homeovox . Sudėtyje yra spongia, kuri padeda esant laringitui. Šiaip jis labiau nuo užkimimo, bet duodu ir nuo kosulio. Pradžioje,kai būna toks perštintis kosulys,labai padeda daktaro Taiso pastilės su šalaviju. Tik jas reikia duoti po ilgesnio laiko nuo homeopatinių,kad burnoje nebebūtų jų skonio. Neskaičiau temos nuo pradžių, todėl toks pastebėjimas: homeopatinių negalima ir po dantų pastos vartoti, nebent homeopatinė .

Patikslinu,kad homeopatinius duoti po ilgesnio laiko nuo pastilių vartojimo,nes pati kai perskaičiau savo raštus,tai atrodo,kad atvirkščiai. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*GREISI* @ 2009 09 08, 19:47)
O nuo mirksėjimo kažin ar yra kokie homeopatiniai vaistai,nes kiek bandėm aiškintis priežastis,tai jokių nerandam.Taip nemirksi,bet jeigu žiūri televizorių ir kokie garsai,tai pradeda tankiai mirksėti.Ar plaukiant,ar šiaip gaudant kokį kamuoliuką.


Bet gal čia nėra didelė problema. Kiek skaičiau homeopatiją,neužkliuvo toks simptomas. Jei labai trukdo,pabandykite iš tų raminančių ką nors. Paskaitinėsiu repertoriumą, gal rasiu ką nors. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, nesu didele zinove, bet stengiosiu vaika gydyti irgi su homeopatiniais, mes daznai sergam persalimo ligomis, ir larengitu bet angina. Tai paprastai duodu aflubino, jei temperatura laikosi tai tuomet duodu umcalora.

Nuo anginos tai dar profilaktiskai naudoju tonzilotrena, nezinau ar padeda ar ne, bet tikiuosi pades, dabar kursa tesiam 6-8 sav. O nuo larengito tai mus stebuklingi lasiukai padeda, dabar neprisimnu pavadinimo smile.gif

QUOTE(*GREISI* @ 2009 09 08, 19:47)
O nuo mirksėjimo kažin ar yra kokie homeopatiniai vaistai,nes kiek bandėm aiškintis priežastis,tai jokių nerandam.Taip nemirksi,bet jeigu žiūri televizorių ir kokie garsai,tai pradeda tankiai mirksėti.Ar plaukiant,ar šiaip gaudant kokį kamuoliuką.

kazkada ir mums buvo veido tikas, irgi mirgsejo, tai daktares ir raminancius rase, tai laikinai padedavo, bet po kurio laiko vel atsinaujindavo, tai mama nuejo i homeopatine vaistine ir ten tokius zirniukus israse nuo veido tiko, ir padejo, nezinau ar sutapimas ar stebuklas, bet nuo to laiko ir pradejau tiketi homeopatija smile.gif
Atsakyti