Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(ezra @ 2009 08 30, 22:38)
Kodėl taip manai? Labai imlūs baciloms?

Klausimas ne man, bet atsakysiu ir aš. blush2.gif Jei reikia, skiria ir lašiukus.

na nuo pernai rugsejo,kai to darzelio patalpose vedziau dvimetinuka i muzikos mokyklele po 1 valanda per savaite,jis pastoviai sirgdavo...ir vis parnesdavo sesei bacilu.baisiausia buvo,kai jis ir 3 men lelyte uzsikrete mikoplazmos bakterija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 08 30, 22:37)
krika,paskui parasyk,ka imunitetui stiprinti paskyre wink.gif

blink.gif ką tik grįžau ir pamiršau paklausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 08 31, 08:32)
Ezra, labai fainai, kad prisijungei. Seniai domitės ir gydotės homeopatija? Pas ką gydotės, kaip ir supratau thumbup.gif

Na, lankomės ir gudomės jau gerus metus. Nors pasakysiu, kad man dar sunkiai sekasi kartais savo smegeninę perjungt, kad pirma imčiausi homeopatijos, o ne prie cheminos pulčiau. blush2.gif

QUOTE(Olaiva @ 2009 08 31, 08:49)
na nuo pernai rugsejo,kai to darzelio patalpose vedziau dvimetinuka i muzikos mokyklele po 1 valanda per savaite,jis pastoviai sirgdavo...ir vis parnesdavo sesei bacilu.baisiausia buvo,kai jis ir 3 men lelyte uzsikrete mikoplazmos bakterija verysad.gif

Ojei, tada tikrai sunku ir baisu tau. 4u.gif


QUOTE(krika @ 2009 08 31, 13:07)
blink.gif ką tik grįžau ir pamiršau paklausti  doh.gif

O tai ko ten ėjai? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 31, 13:43)

O tai ko ten ėjai? cool.gif

dėl vyresniosios miežio tongue.gif
o kadangi pas gydytoją visada greitai greitai, tai ir pamiršau dėl kitos dukros doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 13:46)
dėl vyresniosios miežio  tongue.gif
o kadangi pas gydytoją visada greitai greitai, tai ir pamiršau dėl kitos dukros  doh.gif

Aš todėl einu su abiem, kad nieko nepamirščiau. biggrin.gif
O tu kiekvieną kartą atėjusi (kad ir labai trumpam) moki?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 31, 13:49)
Aš todėl einu su abiem, kad nieko nepamirščiau. biggrin.gif
O tu kiekvieną kartą atėjusi (kad ir labai trumpam) moki?

kad ir labai trumpam nemoku tongue.gif va vieną kartą, kad būtų man suteikta teisė išsiakyti ir gauti ne greitą atsakymą, užsiregistravau, kad nebūtų strioko : priims/nepriims. tai va tada vėl teko susimokėti. o už minutę nemoku rolleyes.gif
ir buvau su abiem, bet vis viena, negaliu per save perlipti, kai matau kad gydytojas užsiėmęs, o aš pradedu klausinėti nuo nulio viską. dukrai miežį gydom nuo kovo mėnesio, tai jau situacija aiški, paklausia kaip (šį kartą pats turėjo į ką pažiūrėti), paskiria ar tų pačių ar kitų žirniukų ir laisvi. o jei jau pradedi nuo kito vaiko ir dar apie imuninę sistemą kalbėti - tai gaunais kad reikia užsibūti ilgiau nei minutę ar penkias unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 13:53)
kad ir labai trumpam nemoku  tongue.gif  va vieną kartą, kad būtų man suteikta teisė išsiakyti ir gauti ne greitą atsakymą, užsiregistravau, kad nebūtų strioko : priims/nepriims. tai va tada vėl teko susimokėti. o už minutę nemoku rolleyes.gif
ir buvau su abiem, bet vis viena, negaliu per save perlipti, kai matau kad gydytojas užsiėmęs, o aš pradedu klausinėti nuo nulio viską. dukrai miežį gydom nuo kovo mėnesio, tai jau situacija aiški, paklausia kaip (šį kartą pats turėjo į ką pažiūrėti), paskiria ar tų pačių ar kitų žirniukų ir laisvi. o jei jau pradedi nuo kito vaiko ir dar apie imuninę sistemą kalbėti - tai gaunais kad reikia užsibūti ilgiau nei minutę ar penkias  unsure.gif

Aišku. Aš tai vis skambinu, bet va šį savaitgalį nepavyko priskambinti, tai reiktų gyvi nueit, bet man nuėjus kažkaip nepatogu nemokėti. blush2.gif Tai iki šiol, kai eidavau, tai tik užsiregistravusi.
Atsakyti
man tai pirmais kartais būdavo nepatogu, tai užbėgs klausdavau kiek blush2.gif bet kai man paaiškino, kad už užbėgimą nereikia mokėti tai ir nebeklausiu ir nemoku blush2.gif

o kiek tu už užsiregistravimą moki?
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 14:02)
man tai pirmais kartais būdavo nepatogu, tai užbėgs klausdavau kiek  blush2.gif bet kai man paaiškino, kad už užbėgimą nereikia mokėti tai ir nebeklausiu ir nemoku  blush2.gif

o kiek tu už užsiregistravimą moki?

Aišku.

Už užregistravimą nieko, bet va kai ateinu užsiregistravusi, moku 50 Lt ( einu dėl vienos, nors visada pasiteirauja kaip antram).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ezra: 31 rugpjūčio 2009 - 13:28
o kas jei taip? lotuliukas.gif tiek pat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 14:27)
o kas jei taip?  lotuliukas.gif tiek pat  mirksiukas.gif

Aš jau pradedu galvoti, kad pačiai reikia pas jį nueiti dėl savęs, nes jaučiu nenormalų poreikį saldumynams. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 31, 13:29)
Aš jau pradedu galvoti, kad pačiai reikia pas jį nueiti dėl savęs, nes jaučiu nenormalų poreikį saldumynams. doh.gif

man irgi tas poreikis didelis smile.gif dienai sokoladas 200 gramu arba saldainiu daaaug.jei neturiu namie aldumynu,tai vos ne lomkes man doh.gif
Atsakyti