Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Kaip mane veža tokie pasisakymai "į temą".
Tamsta turite problemų su tulžimi ir kepenim. Kadangi problemos iš mentalinio ir emocinio plano persikelia į fizinį palaipsniui, tai galit pajausti tik po gerų metų.
Dabar linkiu eiti toliau linksmai sėdėti prie to gėrimo, prie kurio sėdėjot. brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 25, 16:50)
o nux vomica tinka nuo vidurių užkietėjimo?

ir lycopodium reguliuoja pilvą.
Atsakyti
gal mane galetumete kasnors prainformuot, mano mergaitei skyre Belladonna 30 ir pulsatilla 30, tik as neissiaiskinau nuo ko, ty ka konkreciai mes gydom, ar cia tiesiog imunitetui stiprinti?
Atsakyti
QUOTE(Pakeliautoja @ 2009 08 28, 17:05)
gal mane galetumete kasnors prainformuot, mano mergaitei skyre Belladonna 30 ir pulsatilla 30, tik as neissiaiskinau nuo ko, ty ka konkreciai mes gydom, ar cia tiesiog imunitetui stiprinti?

o tai kuo skundėtės, kad kreipėtės pas gydytoją g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 28, 20:11)
o tai kuo skundėtės, kad kreipėtės pas gydytoją  g.gif

labai pradejo sirguliuoti, kai tik pradejo lankyti darzeli, tai plauciu uzdegimas, tuoj po jo bronchitas slogos baisiausios, ir mazoji tuoj is paskos suserga, arba net visa seimyna verysad.gif
Atsakyti
kiek girdėjau pulsatilą moterys pas gydytoją laukiamajame gyrė, kad gėrė ir gripu net nesusirgo, jokiom peršalimo ligom nesirgo. o beladona g.gif

nuo pirmadienio būsiu laisvesnė nuo darbo, tai reikės užlėkti pas gydytoją, juk abi panas jau išleidžiu į darželį unsure.gif tai ir man pastiprinimo reikia
Atsakyti
QUOTE(Pakeliautoja @ 2009 08 29, 10:45)
labai pradejo sirguliuoti, kai tik pradejo lankyti darzeli, tai plauciu uzdegimas, tuoj po jo bronchitas slogos baisiausios, ir mazoji tuoj is paskos suserga, arba net visa seimyna  verysad.gif


Pulsatilla galėjo būti kaip konstitucinis (t.y. atitinkantis vaiko tipą). Jis taip pat tinka, jeigu yra užsitęsusių uždegiminių procesų (geltonos išskyros iš nosies, pvz.).

O dėl Belladonna negaliu pasakyti - žinau tik jo poveikį ūmiu atveju.

Pirmajame psl. yra daug nuorodų: kurioj nors pasiskaitykit Materia Medica šitų, bus aiškiau.
Papildyta:
QUOTE(letuciux @ 2009 08 25, 20:55)
Sveikutės,
ar yra homeopatinių vaistukų nuo pilvo pūtimo kūdikėliams?
Vis ruošiuos pasidaryti homeopatinę pirmos pagalbos vaistinėlę, bet reikia atsidėt ir paskaityti temikes jūsų. O su dviem mazgiais ir dar mokslais... hm. Bet link žiemos reikės susirinkt. O kur skaitot simptomus? Nuo ko pradėt?


Pažiūrėkit nuorodas:

http://www.clovelly....nfantcolic.html

http://www.babyworld...pathy_colic.asp

Čia paminėti tik pagrindiniai bruožai. Jeigu simptomai panašūs, pasižiūrėkit daugiau.
Kūdikiui po vieną žirniuką ištirpinti PLASTIKINIAME šaukštelyje šilto vandens.
Atsakyti
Mums beladona jau antrą kartą ilgam naudojimui yra skiriama dėl išviešėjusių tonzilių, pirmą kartą dar ir gerklė kokį pusmetį raudona laikėsi. Dabar jau seniai neberaudona, bet tonzilės dar padidėjusios - tai skyrė ir vėl.
Atsakyti
sveikos merginos,norejau jusu paklausti del savo dukrytes:
ketvirtadieni vakare ji pradejo skustis del gerklytes skausmo ir uzmigus nakciai tikriausiai nuo gerklytes persrtejimo pradejo koset ir nuo kosulio pabudo,tada as jai sugyrdziau PROSPAN is ryto jau pasirode daugiau viruso pozymiu,atsirado slogyte,galima buvo uzciuopti padidejusius limfmazgius,siandien jau dukryte atsikosti slapiai,bet vis dar geriam PROSPAN,sakykit mamos kiek laiko dar gyrdyti vaistukus ir nuo kada patartumete leisti dukryte i darzeli,nes kaip ir sloga jau baigiasi ir tas kosulys jau slapias,beje jai 3m.
Labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<"PuMa"> @ 2009 08 30, 19:33)
sveikos merginos,norejau jusu paklausti del savo dukrytes:
ketvirtadieni vakare ji pradejo skustis del gerklytes skausmo ir uzmigus nakciai tikriausiai nuo gerklytes persrtejimo pradejo koset ir nuo kosulio pabudo,tada as jai sugyrdziau PROSPAN is ryto jau pasirode daugiau viruso pozymiu,atsirado slogyte,galima buvo uzciuopti padidejusius limfmazgius,siandien jau dukryte atsikosti slapiai,bet vis dar geriam PROSPAN,sakykit mamos kiek laiko dar gyrdyti vaistukus ir nuo kada patartumete leisti dukryte i darzeli,nes kaip ir sloga jau baigiasi ir tas kosulys jau slapias,beje jai 3m.
Labai aciu uz atsakyma  4u.gif

na gal tau labiau kitoj temukej patartu,kurios Prospan sirupiuku gydo. jis yra ne homeopatinis wink.gif ax.gif


as irgi rytoj isleidziu saviski i darzeli,tai speju,kad po poros savaiciu jau kokia bacila partemps sau ir sesei i namus.tfu tfu tfu cool.gif
krika,paskui parasyk,ka imunitetui stiprinti paskyre wink.gif
o tavo gydytoja tik zirniukus skiria? lasiukusu receptu nepaskiria? pas ka lankotes? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 08 30, 22:37)
as irgi rytoj isleidziu saviski i darzeli,tai speju,kad po poros savaiciu jau kokia bacila partemps sau ir sesei i namus.tfu tfu tfu  cool.gif

o tavo gydytoja tik zirniukus skiria? lasiukusu receptu  nepaskiria? pas ka lankotes? rolleyes.gif

Kodėl taip manai? Labai imlūs baciloms?

Klausimas ne man, bet atsakysiu ir aš. blush2.gif Jei reikia, skiria ir lašiukus.
Atsakyti
Ezra, labai fainai, kad prisijungei. Seniai domitės ir gydotės homeopatija? Pas ką gydotės, kaip ir supratau thumbup.gif
Atsakyti