Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Vilytte, pasitikrink jei gali dar informaciją. gal Obuoliausia padės. prieš 5 metus gavau į rankas vieną skaitalą (tai ne knyga, o vertimas ir surašymas iš video medžiagos). ten radau:

Carcinosinum - skiriams esant labai ryškiai nemigai be aiškios priežasties. veikia chronišką būklę, o Cocculus - ūmią.

tai va, kaip tas pats atrodo po tiek laiko. tada aš net neįpusėjus padėjau, nes man buvo neaktualu, neįdomu. o kadangi tai yra skolintas dalykas doh.gif galvojau reikia perskaityti ir gražinti.
Atsakyti
Ačiū, Krika. Cocculus tai net turiu, reik eit pasigilint. Kažkaip pradėjo mintis suktis apie Ignatia. Jau ryškiai pradėjo jaustis miego trūkumas, baladojas širdis, galvą skauda. Niekur nedingsiu, teks ieškot vaistų - nors vis dar tikiuosi, kad tuoj tuoj miegelis susitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 08 17, 22:08)
Ačiū, Krika. Cocculus tai net turiu, reik eit pasigilint. Kažkaip pradėjo mintis suktis apie Ignatia. Jau ryškiai pradėjo jaustis miego trūkumas, baladojas širdis, galvą skauda. Niekur nedingsiu, teks ieškot vaistų - nors vis dar tikiuosi, kad tuoj tuoj miegelis susitvarkys.


o nebandei nutraukti visų vaistų vartojimo? Mano didžiajai nuo kosulio ir atsiradusių išskyrų kelnytėse po maudynių jūroje gydytojas paskyrė pulsatilla 6 ir silicea 6. Kosulys pradėjo stiprėti, po kelių dienų atsirado galvos skausmas, temperatūra 37,1. Gydytojas liepė vaistus nutraukti ir po kelių dienų visi simptomai išnyko. Tonkojie dielo ta homeopatija wink.gif
Atsakyti
Obuoliausia, ta knyga Werner Stumpf uz 10 lt rezervuoju, viena drauge lyg norejo. Dar perklausiu jos, ar tikrai nori.
Atsakyti
Vilnele, mes su Olaiva jau dėl jos sutarėm...Taip tyliai... Nigaliu jau.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 08 18, 14:12)
Vilnele, mes su Olaiva jau dėl jos sutarėm...Taip tyliai... Nigaliu jau.


ką gi ką gi, Olaivai gero naudojimosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2009 08 18, 20:28)
ką gi ką gi, Olaivai gero naudojimosi 4u.gif

aciuks.gif pildau savo homeopatine bibliotekele bigsmile.gif
kazkaip po apsilankymo pas Misį vel atsirado didesnis noras dometis homeopatija ir ishsigydyti savo senas ligas cool.gif
Atsakyti
cia siaip biggrin.gif
http://www.soft.lt/H...aiLietuvoje.htm
Atsakyti
O mes vakar pas homeopatę apsilankėm. Paskutinę savaitę susišvietė vaikui neduoti hom. žirniukų jokių, nes laikotarpis kuriam jie buvo paskirti jau buvo suėjęs. Nutraukiau, sekančią dieną akutės uždegimas (guodžiausi jau dėl pūslelės ir paraudimo - laikėsi jau mėnuo beveik ir gana stirpiai), staiga dingo. Absoliučiai, neliko nei menkiausio paraudimo. Sutapo, gal g.gif . Daugiau tokių gerų sutapimų biggrin.gif . O pati gydytoja labai gražiai šį procesą paaiškino, kad vartojant homeopatiją, kartais išlenda senos ligos (neišgydytos arba netinkamai gydytos), kuriomis organizmas suserga, kad daugiau ta liga nebesirgti.
Atsakyti
sveikos

na pas mus trečia savaitė vaikai serga. šį sykį mažoji skarlatina susirgo. jau vėlu ką nors galvoti, ką duoti, kokių žirniukų (nebent vyresnioji užsikrėstų), nes jau antra para kaip draugaujam su antibijotikais unsure.gif

Vilytte, geros žinios thumbup.gif

o aš dukrai nuo miežio, kad nors irgi terminas suėjo kaip nebeduoti, bet dar duosiu, nes liko vienas židinukas ant voko. kiti du nunyko thumbup.gif bet irgi žadu apsilankyti pas homeopatą
Atsakyti
Mano merginos sirgo kažkuo panašiu į skarlatiną, tai Misis buvo skyręs Beladoną. Paskui net kilo įtarimų, kad sirgom ne skarlatina, nors pasirodžius pirmiems požymiais atrodė tipinė skarlatina. Persirgom labai lengvai, gydėmės vien tik beladona. Bet mes labai anksti gydymą pradėjom, iš ryto pamačiau bėrimą, po poros valandų jau pradėjom žirniukus.
Gal verta prijung žirniukus ir prie antibų? - gi iš principo jie gali būti kartu naudojami. Sveikimas greitesnis būtų.
Plius su antibais Nux Vomica gerai pavartot - šioj temelėj merginos mane mokė, paskui ir dabartinė homeopatė kartu prie antibų buvo juos skyrus. Mažiau pašalinių požymių žarnyne atsiranda.

Atsakyti
na Beladona pasilaikysiu jei tik didžioji užsikrės, žinosiu jau - ačiū. o nux vomica teks bėgti pirkti, kad nebūtų blogiau nuo antibų
Atsakyti