Na, kadangi siuo drekintuvu/valytuvu susidomejau, perskaiciusi pries tai didele tema apie oro drekintuvus, ju trukumus ir privalumus, sis man pasirode pats priimtiniausias, tai ir dabar nepatingejau parasyti tos firmos direktoriui, kad pakomentuotu man Jusu paminetus trukumus - vis gi, norisi pirkti daikta ramia sirdim, o ne abejojant...
Taigi:
- del vandens:
i ji pilamas higieninis skystis, kuris apsaugo nuo bakteriju atsiradimo ir kalkiu patrono susidarymo; dulkes negrizta i ora, o surisamos ir nusodinamos;
- del sunkumo isplauti bugnus:
niekas rankomis ju ir neplauna, pasirodo. Yra specialus plovimo skystis, pilamas po naudojimo sezono ar karta metuose ir prietaisas paliekamas kuriam laikui dirbti - taip issivalo savaime;
Galima, sake, daryti ir inhaliacijas, naudojant "Venta" gamybos eterini alieju, pagaminta, nenaudojant jokiu cheminiu preparatu - tad prietaisu gali naudotis ir astmatikai.
Zodziu, ultragarsiniai drekintuvai manes netenkina, nes reikia pastoviai naudot distiliuota vandeni, jei nenori, kad nusestu baltu kalkiu sluoksnis ant pavirsiu,
o salto ir karsto garo drekintuvai turi filtrus, kuriuos gana daznai reikia keisti, o ir kvapas su laiku atsiranda....
Sito higieninio skyscio uz 61 lt, pilamo i vandeni, man pakaks sake 32 savaitems - manau, tai kur kas ekonomiskiau nei brangesniu filtru keitimas kokiame kitame drekintuve.
o ir 500 lt uz pati prietaisa, sutikite, yra kur kas maziau nei 4500 uz IQAir
tiesa, dar pamirsau paklaust vieno dalyko
Rasete "tačiau palaikome drėgmę namuose 60-70 % plius oro valytuvas ir pelėsio neliko savaime." - tai cia IQAir, kuris skirtas tik oro valymui, bet, kiek zinau, oro drekinimo fukcijos neturi, sugeba kazkaip ta dregme palaikyt Jusu namuose ar kazka kita naudojate dregmes palaikymui?
QUOTE(seles @ 2009 01 28, 11:39)
Tokio tipo drėkintuvai (beje ne naujiena) turi mano galva didelį trūkumą, vanduo, kuriuo drėkinamas bei valomas oras užsiteršia, turi būti jonizavimas ar dezinfekcija cheminėmis priemonėmis, o šiame lyg ir nieko nėra arba nerašo. Teko skaityti apie kitų firmų panašaus veikimo drėkintuvus-valytuvus, vartotojai skundėsi, kad drėkinimo efektyvumas mažas, vanduo užsiteršia, sunku išplauti besisukančius būgnus (jie plaunami kažkokia spec priemone). Įsivaizduokite, kad oras pučia per besisukančias plokšteles, jos panyra į vandenį, dulkės lieka jame, o po to tuo pačiu vandeniu drėkinamas oras. Tokio norėjau sau, bet pasikaičius internete teko atsisakyti tokios idėjos. Beje taip ir iki šiol neišsirinkau antro oro valytuvo. Antras AQair lyg ir per brangu, bet kokį išsirinkti po jo, labai sunku.