Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrinukai

QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 28, 20:27)
Mocarelos ir mango verinukai


Egzotikaa 4u.gif -
O,čia tai derinukas 4u.gif -turi būti fantastiškai geras skonis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 06 28, 20:34)
Egzotikaa 4u.gif -
O,čia tai derinukas 4u.gif -turi būti fantastiškai geras skonis 4u.gif  4u.gif


aciuks.gif essen.gif:
Atsakyti
čia mano bandytas vėrinukas
Sudėtis: duoniukas, majonezas, suris fermentinis, rukyta medžiotojų dešrikė ir paprika 4u.gif
user posted image
Atsakyti
gal kas vegetarisku verinuku turit
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 07 18, 07:35)
čia mano bandytas vėrinukas

ax.gif duoniuka as asmeniskai deciau per pus mazesni, nes manau gana udetinga ji vienu kasniu isideti i burnyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 07 18, 10:35)
čia mano bandytas vėrinukas
Sudėtis: duoniukas, majonezas, suris fermentinis, rukyta medžiotojų dešrikė ir paprika 4u.gif
user posted image

super verinukai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
kiek daug nuostabiu verinuku variantu. pasisemiau nemazai ideju, kurias realizuosiu treciadieni, per savo dukrytes pirmaji gimtadieni wub.gif aciu visosm uz idejas 4u.gif
Atsakyti
http://public.fotki....a...=1440&h=900

Labukas, norejau pasirodyti, kaip jusu idejos dave man ikvepimo thumbup.gif
Atsakyti
Pirmandymas ideti foto nepavyko, bandau dar karteli.
http://www3.snapfish...0768_146160768/
Atsakyti
Sis darytas vaiku stalui,tai su guminukais,bet kaip nebutu keista-ne vienas vaikas ne neparagavo sito grozio unsure.gif Obuoliukai pajuodave siek tiek.Nuvogiau foto is baliuko,kuriame buvau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
O aš vaikų gimtadieniui dariau tokius vėrinukus : krabų lazdelė - surio lazdelė (piknic)-agurkas šviežias. Skanu,- išbandykit .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivai: 25 spalio 2011 - 19:38
QUOTE(serpent @ 2011 11 25, 13:04)
Sveikos merginos,
gal kas nors žinote, kaip čia taip lygiai tuos vėrinukus visus tokius vienodus padaryti?..  g.gif ar čia kažkokioj formos juos pjaustė, kad kraštai visi tokie lygūs ir dydžiai visų beveik idealiai vienodi...Gal atsiras, kas galės patarti  4u.gif

yra specialus "ale svirkstai" tokiems verinukams. Visokiu formu buna. Bet kvadraciukus galima ir be ju padaryti. Reikia susluoksniuot suris, mesa, suris, mesa... ir tt, na sudet tokia auksta kruvele ir tada su peiliu graziai ispjauti. Aisku likuciu bus nemazai, bet imanoma padaryt smile.gif
Atsakyti