Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

QUOTE(Fixa @ 2009 08 19, 13:43)
hm, tu gal tada mane su kuo maišai, dėl neigiamų emocijų biggrin.gif  nes mano atostogų įspūdžiai patys geriausi thumbup.gif na, pusryčių dėžutė ir geresnė galėjo būti biggrin.gif  bet tai nesumenkino atostogų biggrin.gif
šiaip viskas tikrai labai patiko ir MB patenkintas, ir pamatėm daug, ir išvaikščiojom, ir pailsėjom - tikrai labai smagu buvo thumbup.gif

beje, tas paraše "jau greitai" - tai sveikint gal galima? bigsmile.gif


Na as kazkaip paskaiciau, kad ir maistas nelabai, ir veikt pvz zaliajam kanjone nelabai ka buvo, ir del viesbucio, na pasirode, kad nepatiko.. blush2.gif
O tas "jau greitai", tai dar truputi abstraktus.. biggrin.gif laukiamas jau ax.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 08 19, 14:52)
Na as kazkaip paskaiciau, kad ir maistas nelabai, ir veikt pvz zaliajam kanjone nelabai ka buvo, ir del viesbucio, na pasirode, kad nepatiko.. blush2.gif
O tas "jau greitai", tai dar truputi abstraktus.. biggrin.gif  laukiamas jau ax.gif  wub.gif  4u.gif


uj, ne ne, matyt blogai savo emocijas išreiškiau biggrin.gif maistas geras, bet pabaigoj pabodo, kanjone na... vaizdai super, bet man per ilgai ten buvo, o plius visą laiką nervinausi, kad reikės vėl tais serpantinais leistis žemyn doh.gif viešbutis irgi geras, nors ir mažas, bet viskas ten gerai buvo thumbup.gif

tai vis tiek aš nesuprantu - jau nestuke.gif , ar dar ne? biggrin.gif
Atsakyti
SilvijaG
wub.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Beje, kiek mokejo uz jachta? Nuo ryto iki vakaro plaukiojot, ar ne?
Na bet Bodrumas lieka Bodrumu cool.gif wub.gif vis sakau, kad mano mylimiausias miestukas ir svajoniu vieta gyvent wub.gif wub.gif user posted image
Nieko, nebedaug liko... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 19 rugpjūčio 2009 - 16:16
QUOTE(kufu @ 2009 08 19, 17:16)
SilvijaG
  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif
Beje, kiek mokejo uz jachta? Nuo ryto iki vakaro plaukiojot, ar ne?

Kainavo 9 eurai zmogui (buvo 10, viena nusiderejom biggrin.gif ) Isplaukem apie 11 val., grizom gal apie 18-18.30 g.gif Labai faina buvo, vaizdai nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SilvijaG @ 2009 08 21, 06:57)
Kainavo 9 eurai zmogui (buvo 10, viena nusiderejom  biggrin.gif ) Isplaukem apie 11 val., grizom gal apie 18-18.30  g.gif  Labai faina buvo, vaizdai nuostabus  wub.gif



O jachta didele buvo? ax.gif 4u.gif Bet ten tikriausiai daug zmoniu plauke ar ne? O pasimaudyt sustodavo? rolleyes.gif
Atsakyti
Pagalvojau, kad jei jua cia fotoreportazas, reikia ir man kokia fotke imest blush2.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Fixa @ 2009 08 21, 09:14)
tai jau kraustysies ten? bigsmile.gif


Na, kol kas galutinio sprendimo nera, laukiu kol vyras rudeniop atvaziuos, tada nutarsim, bet minciu apie kitus metus jau yra.. rolleyes.gif Nes, pagalvojus, jau 4 menesiai kaip vede, o matomes kas antra menesi doh.gif nebenoriu schmoll.gif
dar viena jurini vaizdeli imesiu, patinka man jie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 08 21, 10:05)
O jachta didele buvo? ax.gif  4u.gif Bet ten tikriausiai daug zmoniu plauke ar ne? O pasimaudyt sustodavo? rolleyes.gif

Didele, zinai tokia medine ax.gif pirmam aukste stalai su suolais, o antram ciuziniai deginimuisi. Aisku zmogiu daug, pilna jachta. Stojom 5 kartus smile.gif Pietus valgem jachtoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SilvijaG @ 2009 08 21, 09:39)
Didele, zinai tokia medine  ax.gif  pirmam aukste stalai su suolais, o antram ciuziniai deginimuisi. Aisku zmogiu daug, pilna jachta. Stojom 5 kartus  smile.gif  Pietus valgem jachtoje  smile.gif



O viskas iskaiciuota buvo? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 08 21, 10:43)
O viskas iskaiciuota buvo? ax.gif  g.gif

Ne schmoll.gif Buvo pietus, gerimai mokami. Paskui is viso padare bajeri, pardejo nesioti arbata, uz ja kas norejo reikejo moketi. O po kokiu 15 minuciu visiems padare tokios pacios arbatos su vafliukai ir jau buvo nemokamai lotuliukas.gif . tai tie kas pries tai nusipirko, turbut labai keikesi biggrin.gif Siaip visi gerimai buvo mokami, bet mes nieko nepirkom, turejom savo vandenuko, mums uzteko. o paskui dar ir arbata buvo biggrin.gif
Atsakyti
KAzkada temoje meciau nuotraukas, bet imesiu ir cia.
Nuotrauku kokybe gaila prastoka verysad.gif

Bodrumas. viesbutis Joy Club Bodrum 5*.

Bodrumas vakare. Vaizdas is viesbucio.

user posted image

viesbucio lobby baro terasa
user posted image

Viesbutis. Viesbutis yra ant kalno ir teritorija leidziasi zemyn iki pat juros.
Gyvenome pirmame aukste. Vaizdas is teraseles
user posted image

o cia funikulieriaus virsutinis sustojimas. ir vaizdas i Egejo jura wub.gif
user posted image

Funikulierius (arba gal liftas) veza iki cia, toliau savom kojytem lipi iki baseino ir uzkandziu baro.
user posted image

user posted image

Baseinas ir mano mazius smile.gif . Viesbutis senas, statytas berods 1987 metais, tai modernios statybos cia nerasite. Bet man patiko, Po Kemero tviskanciu "sviezienu", cia tiesiog atgaiva dusiai.
user posted image

Kol vaikai duksta, teveliai dalyvauja animatoriu rengiamose varzybose prie baseino. Baseinas nera didelis, bet man patiko, kad gylis jo labai skirtingas nuo 1,5 iki 2,1. Puikumelis bigsmile.gif
user posted image


Papildyta:
vaizdas i viesbuti nuo baseino
user posted image

Cia vaikuciu namelis. Iejimas yra, bet juk taip idomiau tongue.gif
user posted image

Ir vel laiptukai biggrin.gif terasose pilna minkstasuoliu diena cia seselis nuo medziu, vakare jaukios svieseles, zvakes, muzika wub.gif Daznokai net nesededavome, o tiesiog gulinedavome ir spoksodavome i dangu. nerealiai atsipalaiduoji wub.gif
user posted image

Parduotuveles, fotografai, kirpykla,gydytojo kabinetas. na, zodziu cia bazavosi visi mano maziaus draugeliai biggrin.gif toliau uzkandziu baras ir baseinas.
user posted image

Mano mazius prie juros. I kovines zaizdas prasome nekreipti demesio biggrin.gif geriau grozekites nuostabia ilanka su jachtomis ir tolumeje matoma graikijos Kos sala wub.gif
user posted image

user posted image


Papildyta:
visa sia ilanka ir teritorija dziaugiasi vienas vienintelis viesbutis. esi taip arti Bodrumo ir Gumbet miestelio (iki abeju apie 10 min pesciomis), bet tuo pacius visiskai nuosaliai nuo visu.
user posted image

user posted image

user posted image

Bodrumo viesbuciai matomi einant is musu visbucio.
user posted image

o cia fotke is to paties tasko, tik pasisukus i kita puse. Gumbet wub.gif
user posted image

cia mes valgeme wub.gif
user posted image

vaizdas is restorano i Kos sala
user posted image
Atsakyti
Vienas is septyniu pasaulio stebuklu - Halikarnaso mauzoliejus. 45 m. aukscio statinys dabar prilygtu kokiu 14 aukstu pastatui (cia as pati mazdaug primeciau biggrin.gif )

user posted image

user posted image

user posted image

galima paejeti tokiu siauruciu tuneliuku (neilgas visai)
user posted image

cia buvo laidojimo patalpa
user posted image

negalejau nepapozuoti prie tokio nuostabaus kaktuso wub.gif
user posted image

.... o vyrai prie tokio storulio
user posted image

Atsakyti
Cobre Atrodo absoliuciia fantastiskai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif o as vis galvodavau kaip tas viesbutis is vidaus atrodo, nes mes toj ilankoj prie jo tiek kartu su jachta stoviniuodavom cool.gif
Jetasu, man net nebesitiki, ka uz 3 dienu as vel tuos grozius matysiu wub.gif wub.gif vacation4.gif
Atsakyti