Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

QUOTE(Įdomi @ 2009 08 17, 08:52)
Dar kartą peržiūrėjau nuotraukas, viskas ten normaliai g.gif Baikit skleist erezijas  lotuliukas.gif  Aš pati matau tik tą vieną trūkumą - stalas labai negausus blush2.gif Pernai 3* pas mus gausesnis buvo g.gif Kadangi būnant Turkijoj mano apetitas padvigubėja, tai man labai svarbu maistas blush2.gif  blush2.gif

Kaip suprantu, ten pusryčiai nufotkinti. Tai dar visai normaliai. Beveik kaip Daimoj biggrin.gif
Aš matau tik vieną minusą: dėmė ant vėliavos. Negražu, nelygis.
Dar kainos nemačiau, tada būtu lengviau lyginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 08 17, 06:53)
Jei ne paslaptis kiek mokejote uz viesbuti,supratau buvote savaite dviese 4u.gif

SILVIJA...pagaliau...SAUNUOLE thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Bodrumas man  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:

taip svarbiausia nuotaika ir  nusiteikimas,bet jei pinigeliai sumoketi nemazi,tai ir norisi atitinkamo rezultato mirksiukas.gif



na kaip kazkas ir sake,viesbutukas tikrai netraukia ant 5*,nesupratau uz ka jas ten dave.. nors kiek teko kalbet su lietuvaiciais,tai sake buna ir 3* panasus ,bet 3 jiems duotos del to,kad gali neatitikt europinio standarto,pvz - nera lifto,smakst ir * mazeja,nors siaip viskas gali but puikiai,o pas mus liftas buvo smile.gif
Pirkome tikraja to zodzio prasme LAST minute - Teztouro 5*,kaina uz abu gavos apie 3000 Lt +draudimas,apie 120 lt berods.

Papildyta:
QUOTE(Fixa @ 2009 08 17, 07:20)
oj, tai dar nesakyk, tavo prabangi dėžutė buvo lotuliukas.gif va maniškė, tai tikras topas doh.gif  lotuliukas.gif
kaip gražuuuu bigsmile.gif
kai grįžom į LT, MB ir sako - neįdomu, niekas nekviečia, draugu nevadina, nesiūlo derėtis lotuliukas.gif
hm, mes tai nuolat matėm, kad 3 už 10 g.gif
aha, nerealiai... ta baltuma wub.gif



o jums reikejo pabandyt prieit ,cia jie toki triuka daro.. 3 uz 10,tokie mazyciai butelaiciai arba kvapai kuriu isvis niekas neperka,ir pauoscius nosike uzriecia ilgam.. paklausus pvz "skolko Kenzo amour"? - "tebe gud prais - tolko 15$"..
paklausus o kodel parasyta 3 uz 10,iskart pasakoja kad tik tam tikriems kvapams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2009 08 17, 09:49)
paklausus o kodel parasyta 3 uz 10,iskart pasakoja kad tik tam tikriems kvapams biggrin.gif


aaa, gudriai biggrin.gif kažkaip nesusidomėjom. tik kai MB paklausė, kiek jam patinkantys kvepalai kainuoja, tai iš pradžių sakė 40 eurų, o kai jau nueidinėjom už 12 lirų pasiūlė lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Savūnė,2009 08 12, 16:47]


Skaniausios alyvuogės – tos padžiovintos. Patys pirmieji pipiriukai – tik labai drąsiems ir užgrūdinto liežuvio wacko.gif

user posted image

O man tie pipiriukai tai super 4u.gif mmm...
Atsakyti
[quote=pievu medus,2009 08 17, 10:04]
[quote=Savūnė,2009 08 12, 16:47]
Skaniausios alyvuogės – tos padžiovintos. Patys pirmieji pipiriukai – tik labai drąsiems ir užgrūdinto liežuvio wacko.gif

user posted image

O man tie pipiriukai tai super 4u.gif mmm...
[/quote]
Man tie pirmieji pipiriukai patiko, kikviena karta po veina isidedavau pasiastrinti gyvenima lotuliukas.gif Ir lauktuviu parvezem, tai tiems daveme, kuriem patinka astrumas, niekas nesake, kad neskanu ax.gif
Atsakyti
Na va pagaliau prisiruošiau ir aš trumpai parodyti kelias foto iš mūsų kelionės 07.09-16d. Viešbutis Crystal Admiral Resort & SPA 5* 

Daug neturiu ką pasakoti.. nes skridome pirmą sykį.. norėjom tik pasyvaus poilsio.. todėl keliauti daug nekeliavom.. leidom savo kleckui mirkti baseine.. 

Pagaliau mes Turkijoje:

user posted image

user posted image

Viešbučio registratūra ir šiaip vidus:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Ir pagaliau mes prie baseino:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Viešbutis vakare:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Vaizdai iš kambarių:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O čia šiaip akims paganyti..

user posted image

user posted image

user posted image

Turkiškus vakarus mes leidom bariuke ant vandens, taip kad animacijos nelabai ir matėm, blush-anim-cl.gif vieną sykį buvom išleidę savo pipirą į mini disco..

user posted image

Papildyta:
Va čia leisdavom vakarus:

user posted image

Vieną dieną išsiruošėm į Manavgat miestelį.. nemokamai veža autobusas iš viešbučio, atgal grįšom patys.. keli vaizdai iš ten:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Šiek tiek turkiškų augalėlių:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Gyviai:

user posted image

user posted image

user posted image

Paplūdimys:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Paskutinis vakaras Turkijoje 

user posted image

Ir paskutinis rytas ten:

user posted image

Visada prisiminsiu štai tokį takelį.. nuo kurio dar dabar negaliu atplėšt akių:

user posted image

Štai mes jau Vilniuj:

user posted image

Mes likom viskuo patenkinti.. ir jei tektų grįžti.. su mielu noru galėčiau vėl ten apsistoti.. tik aišku kaskart norisi vis kažko naujo..





Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2009 08 17, 16:06)
Krisss, labai gražu thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif Kitaip ir būti negali, juk Turkija wub.gif  ax.gif

4u.gif ech noriu vėl.. va pažiūrėjau vaizdus ir vėl atgijo visi prisiminimai.. doh.gif

QUOTE(jolita.martyna @ 2009 08 17, 19:29)
tas takelis wub.gif  wub.gif  wub.gif is tokiu vienodu apvaliai pailgu akmenuku sudetas...grazu thumbup.gif
Papildyta:

o cia jau gyvenamieji namai?
gyvius radote papludimyje?

Aha tas takelis.. wub.gif gražu.. tik neturiu kitaip jo nufotografuoto vieno.. tongue.gif
o ten pro draugų kambario langus matėsi keli gyvenamieji namai.. nes daugiau aplink viešbutį laukai.. ax.gif iš mūsų balkono vaizdas į upelį i jūrą.. mirksiukas.gif
O gyvius radom paėję šiek tiek toliau.. krantas maudytis netinkamas, bet akims paganyti yra kur.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisss: 17 rugpjūčio 2009 - 20:52
Visada prisiminsiu štai tokį takelį.. nuo kurio dar dabar negaliu atplėšt akių:



tokiu takeliu(darytu is spalvotu akmenuku)pilnas Rodo senamiestis,tad fotkinau ne pastatus,o juos.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2009 08 18, 09:25)
Kriss, gražios foto thumbup.gif  ir tu pagavai Manavgato vaiduoklį lotuliukas.gif

lotuliukas.gif aha pagavau.. ale man gyvai viskas gražiau nei foto.. ax.gif

o čia dar keli vaizdeliai tų akmenukų.. 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2009 08 18, 09:54)
Nu gražu  ax.gif
O ten tau taip tušas nubėgo ?  g.gif

Žinok gyvai man daug gražiau viskas.. rolleyes.gif
blink.gif a koks tušas?
ten draugu mergaitė.. tai nesinori viešai publikuoti vaiko.. blush2.gif

Dar dabar negaliu patikėti kad už tokią kainą mes 3 atostogavom 5* viesbutyje su UAI.. tongue.gif na laukiu dabar lapkričio.. mažu vėl pasiseks.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisss: 18 rugpjūčio 2009 - 11:50
QUOTE(Bananamio @ 2009 08 18, 16:50)
O jei ne paslaptis, kiek kainavo zmogui kelialapis? Ir kaip pavyko pagauti? 4u.gif

Mums du suaugę ir vaikas 4 metų kainavo 2950Lt.. thumbup.gif dabar tokių kainų nematau.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 08 19, 14:39)
Fixa tai kaip siaip bendras ispudis? Man kazkaip labai neigiamos emocijos pasirode..ar tikrai nusivylet? unsure.gif


hm, tu gal tada mane su kuo maišai, dėl neigiamų emocijų biggrin.gif nes mano atostogų įspūdžiai patys geriausi thumbup.gif na, pusryčių dėžutė ir geresnė galėjo būti biggrin.gif bet tai nesumenkino atostogų biggrin.gif
šiaip viskas tikrai labai patiko ir MB patenkintas, ir pamatėm daug, ir išvaikščiojom, ir pailsėjom - tikrai labai smagu buvo thumbup.gif

beje, tas paraše "jau greitai" - tai sveikint gal galima? bigsmile.gif
Atsakyti