Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

QUOTE(Fixa @ 2009 08 02, 19:57)
1. wow, Įdomi, viskas taip išsamiai thumbup.gif  net MB liepiau žiūrėt, tai pasakė, kad tavo fotkės daug geresnės nei mūsiškės 
kokios pažįstamos foto thumbup.gif  tik pas tave labiau į atvirutes panašios 

2. parodžiau MB foto, tai dabar jau ir jis mane prakeikė, kad nėjom į vidų

3. antroji, ta pailga, yra meilės ola. o kas nors  šoko nuo jos?

4. na va, o mes atvirkščiai - iš pradžių plaukėm į didįjį kanjoną, po to plaukėm pietauti, tada į mažąjį, maudytis ant platformos ir namo smile.gif sakau, vaizdai gražūs nerealiai, bet pati organizacija nepatiko

5. šaltame vandenyje??? blink.gif  taigi ten tokio pat šiltumo kaip jūra 

6. nes aš tai ryte norėjau dešros, o gavau džemo ir sviesto si sužiedėjusia bulka


1. Tai kad pas mane paprasta muilinukė Olympus Fe-330 ax.gif Aš irgi gero norėčiau, bet kad jie kainuoja blink.gif Nusipirkčiau fotoaparatą, bet tais metais jau nebūtų kelionės doh.gif Ne ne, užteks tokio.

2. Turėsit priežastį grįžti bigsmile.gif Aš pagalvojau, kad tiek tūkstančių km atsibeldus ir esant jau prie vartų, nuodėmė nežengt paskutinio žingsnio ir neatsidurt viduj ax.gif

3. Na, mūsų jachtukė nedidelė buvo ir visi savarankiški keliautojai, tai tokių atrakcijų mums nedarė schmoll.gif Bet mums būnant prie fosforinės olos, atplaukė diiiiidelis 3 aukštų aparatas (jachta kažkaip nesiverčia liežuvis pavadint, greičiau kruizinis laivas lotuliukas.gif ), jiems šoko nuo olos, pažiūrėjom ir mes biggrin.gif

4. Mes maudėmės 2 kartus. Gavom tokią pakankamai neišvaizdžią jachtą Canyon 4 (buvo gražių, mediniais šonais, o mūsų skardos gabalas lotuliukas.gif ). Bet eilinį sykį įsitikinau, kad išvaizda dar ne viskas schmoll.gif Kitos lėkė vos ne katerių greičiu, o mes labai lėtai, atsižiūrėjom grožių į valias thumbup.gif

5. Tai kad tikrai šaltesnis nei jūroj, nebent pas jus jūroj šaltas vanduo buvo biggrin.gif

6. Na va, o aš gavau ir dešros, ir sūrio 2 rūšių lotuliukas.gif

QUOTE(Cristobal @ 2009 08 02, 20:33)
Reportazas 10 balu 


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2009 08 02, 23:04)
1. Gavom tokią pakankamai neišvaizdžią jachtą Canyon 4 (buvo gražių, mediniais šonais, o mūsų skardos gabalas lotuliukas.gif ). Bet eilinį sykį įsitikinau, kad išvaizda dar ne viskas schmoll.gif Kitos lėkė vos ne katerių greičiu, o mes labai lėtai, atsižiūrėjom grožių į valias thumbup.gif

2. Tai kad tikrai šaltesnis nei jūroj, nebent pas jus jūroj šaltas vanduo buvo


1. mūsiškis laivas buvo medinis, tai palyginus su tavo laivu (atsimenu kaip atrodė, nes jie kartu sustojo maudytis), plaukė laaabai lėtai biggrin.gif kartais norėjosi ir greičiau palėkt biggrin.gif
o beje, sūnui patiko? rolleyes.gif

2. tai kai tu buvai, jau ir oro temperatūra karštesnė buvo, tai gal ir vanduo šaltesnis atrodė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2009 08 03, 09:01)
1. mūsiškis laivas buvo medinis, tai palyginus su tavo laivu (atsimenu kaip atrodė, nes jie kartu sustojo maudytis), plaukė laaabai lėtai biggrin.gif  kartais norėjosi ir greičiau palėkt biggrin.gif
o beje, sūnui patiko? rolleyes.gif

2. tai kai tu buvai, jau ir oro temperatūra karštesnė buvo, tai gal ir vanduo šaltesnis atrodė biggrin.gif


1. Vadinas, neaišku, nuo ko tas greitis priklauso biggrin.gif Patiko ir sūnui thumbup.gif
2. Būdavo +41 - +43 thumbup.gif
Atsakyti
2009 07 16- 2009 07 26 KEMERAS, viešbutis PALMET RESORT 5*

Atostogavau šiame viešbutyje jau antrą vasarą iš eilės. Viešbutis atidarytas 2008 metais, tad šiais metais lyginant su praeitais daug labiau patobulėjęs- atsiradę animatoriai, įrengta koncertų terasa. Teritorija nėra labai didelė, bet kadangi pats viešbutis nėra didelis, ji pilnai proporcinga apgyvendintų asmenų skaičiui. Pats viešbutis labai jaukus, tiks mėgstantiems kokybišką, bet neperpildytose erdvėse poilsį.

Tik įėjus pasitinka toks vaizdas:
user posted image

Čia taip pat registratūros holas, tik iš kitos pusės, žiūrint išėjimo link:
user posted image

Man atvažiavus kambarys jau buvo paruoštas, registratūroje dirbantys mane prisiminė nuo praeitų metų, tad kadangi buvo laisvas kambarys tik į kito viešbučio pusę, gavau jį, o kitą rytą pakeitė į daug erdvesnį, su vaizdu į jūrą ir vidinį kiemą smile.gif

Vaizdai iš kambario, su langais į greta esantį viešbutį:
user posted image
user posted image

O čia vaizdas iš kambario, kurį gavau antrą dieną:
user posted image

Pats kambarys buvo tvarkomas kasdien, patalynė keičiama kas antrą dieną, rankšluosčiai kasdien. Kambario vaizdas:
user posted image

Papildyta:

Maitinimo tipas viskas įskaičiuota- ankstyvi pusryčiai ir vėlyvi pusryčiai (sausi pusryčiai, omletai, karšti sumuštiniai, virti kiaušiniai, kiaušinienės, vaisiai, sūriai, džemai, karštos bandelės, mėsos, dešros, salotos, daržovės ir tt.. Žodžiu, ko tik širdis geidžia. Iš gėrimų natūralios šviežiai spaustos sultys, kava, arbata, limonadai, vanduo)
priešpiečiai lauke prie baseino(greito maisto užkandžiai, turkiški įvairūs skanėstai, fri bulvytės, mėsainiai, picos), pietūs (maistas labai įvairus, praktiškai kasdien vis kažkas naujo- yra ir vegetariškų patiekalų ir žuvies, mėsos, buvo jūros gėrybių. Daug rūšių salotų, sriubų, saldumynų. Iš vaisių trešnės, abrikosai, vynuogės, arbūzai, melionai, obuoliai, apelsinai), arbatos kavos valandėlė su turkiškais saldumynais prie baseino ir paplūdimy, vakarienė ( kepsniai lauke, žuvis, daug įvairių karštų patiekalų, saldumynai, salotos, vaisiai ir tt), naktipiečiai ( tai, kas liko po vakarienės biggrin.gif o lieka ojoj nemažai, savo akim mačiau biggrin.gif). Visą dieną gaivieji ir vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai nemokamai. Labai skanūs gal 10-14 rūšių kokteiliai, alus, baltas/raudonas vynas, rakė, degtinė, džinas, tonikas, limonadai, sultys.

Vakare pageidaujama kiek puošnesnė apranga, dieną į tai neatsižvelgiama, svarbu, kad tik sausi drabužiai būtų, o ne iškart nuo baseino prie stalo visiems varvantiems ( o tokių, patikėkit, buvo biggrin.gif ) . Darbuotuojai tokiems gražiai nurodydavo, kad jie gali valgyti greito maisto užkandžius prie baseino esančiame bare.

Valgomojo staliukai lauke:
user posted image

Baras prie baseino:
user posted image

Bulvė su įvairiais įdarais:
user posted image

Labai šiltas, visad gerai nusiteikęs viešbučio personalas. Už tai DIDŽIULIS pliusas visiems jiems smile.gif Beveik visi kalba arba angliškai arba rusiškai.

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Viešbutyje dirbo Matrix animatoriai. Kas rytą išskyrus sekmadienius rytinė mankšta, jau tradicija tapę du firminiai jų šokiai, rytinė vandens gimnastika, žaidimai- dartai ir tt. Nuolat užsiimama su vaikais. Popiet vandens rankinis, stalo teniso turnyras. Vakare nuo 20val vaikų diskoteka, po jos animatorių vakaro programa- tai Misterio viešbučio rinkimai, tai šokių vakaras ir tt. Nuo 23val su animatoriais galima vykti į diskotekas- pagrinde Inferno. Nuvežimas, atvežimas nemokamas.

user posted image

user posted image

Vieta, kur vykdavo vakaro renginiai:
user posted image

Na ir dar truputis bendrų vaizdų iš viešbučio:

Paplūdimys:
Galtų atėjus apie 10:30val praktiškai dar galima buvo rasti laisvų
user posted image

user posted image



Papildyta:
Dar viešbučio vaizdų:
user posted image

user posted image


Pačiame Kemere mane žavi jo grožis-kalnai, gėlės, jūra.. Keletas nuotraukų iš bendro pasivaikščiojimo Kemero gatvelėm:

Meilės skulptūra parkelyje
user posted image

Nuostabūs kalnai
user posted image

Žiedai, žiedai visur aplink...
user posted image
user posted image


Papildyta:
Plakatai, skelbiantys klubinio gyvenimo naujienas smile.gif Pačiai teko lankytis Inferno, Raj klubuose. Iejimas kiek teko savo akimis matyti mokamas tik vienišiems vaikinams, o ir tie susigalvoja kaip prie kokios kompanijos prisijungti ir patekti nemokamai vidun
Mano akimis žiūrint klubai tikrai neblogi, kas nori pašėlti, tikrai rekomenduoju apsilankyt.. Žmonių, tiesa, tikrai daug viduje
user posted image

Ir kaip gi be Efes’o smile.gif))
user posted image

Centrinis fontanas, vakare tampantis vasaros romanu ištroškusių viena iš susitikimo vietųsmile.gif

user posted image


Kelios staigmenos, kurias radau viešbučio kambaryje smile.gif Kaip išsiaiškinau po to, kažkas iš dirbančio viešbučio restorane personalo nutarė mane nustebinti.. Et, tie pietiečiai vyrai smile.gif
user posted image
user posted image

Na ir pabaigai truputis vaizdų iš Palmet Resort viešbučio spa.. Susibendravau su ten dirbančiu personalu ir pačiu savininku, tad beveik visas procedūras išbandžiau savo malonumui nemokamai. Iš išbandytų labai patiko gydomasis masažas, kiek teko matyti kelis kartus būtent dėl jo iš Maxim viešbučio kelios poros buvo atėjusios, taip pat turkiška pirtis ir druskų pylingas man paliko neblogą įspūdį. Kaukės veidui, kūno įvyniojimai į šokoladą, medų ir panašiai man tokie sunkiai vertinami atrodo, nes kaip ir, mano manymu, ne vieno tokio įvyniojimo reiktų akivaizdžiam rezultatui smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2009 08 03, 20:37)
Atostogavau šiame viešbutyje jau antrą vasarą iš eilės


karsta.gif ne aš viena, pasirodo, svaigstu antrą kartą ten pat važiuot biggrin.gif Dar ne taip seniai juokdavausi iš tokių blush2.gif Prisijuokiau biggrin.gif
Gražus fotoreportažas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2009 08 03, 20:37)
2009 07 16- 2009 07 26 KEMERAS, viešbutis PALMET RESORT 5*


Puikus reportažas thumbup.gif Ir viežbutis atrodo thumbup.gif
O kurioje jis Kemero puseje? Speju ne pačiame centre g.gif

O mūsų viežbutyje po 10$ imdavo už nuvežima į klubus, kurie tiesa sakant visai šale buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2009 08 05, 14:18)
Puikus reportažas  thumbup.gif Ir viežbutis atrodo  thumbup.gif
O kurioje jis Kemero puseje? Speju ne pačiame centre  g.gif

O mūsų viežbutyje po 10$ imdavo už nuvežima į klubus, kurie tiesa sakant visai šale buvo  doh.gif


Jis galima sakyti tik ivaziavus i Kemera smile.gif Kaimynai su Amara Wing Resort ir Altimaya Village smile.gif Geros 7min kelio pėstute iki centro.

Papildyta:
QUOTE(Daiva R. @ 2009 08 01, 10:48)
ant sio kalno (net nesimato virsunes) mes uzlipom ir radom senovini turku kaimeli-muzieju (nemokamai). Ten beveik visi vietiniai lankesi  bigsmile.gif  Matyt nezino turistai sios vietos.  g.gif



Dar noriu užklausti, o tą kalną kurioj Kemero pusėj surasti galima? blush2.gif Kiek iš nuotraukos kampo matosi kažkur prie uosto, netoli Moonlight parko? mirksiukas.gif Ieškosiu ir aš jo, tik reik bent žinot kurioj pusėj ieškot biggrin.gif
Atsakyti
tas kalnas zemelapyje pavaizduotas kaip issikisimas, nes pusiasalis jis yra, uz uosto ir reikia eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2009 08 12, 14:24)

O kas ten parašyta? Aš perskaitau S. Denim Rajdeni blink.gif nieko nesuprantu mastau.gif


Daugumos senu lepesku privalumas, tai neblogos rusu kalbos zinios biggrin.gif todel galiu be vargo perskaityti : su baisulinem klaidom parase "su gimimo diena" smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 08 12, 14:40)
nelabai supratau, ka cia parasei, nesuprantu to "grazdanka prisimintu" reiksmes siuo atveju. g.gif
Na, o man siaip labai nesunkiai slavu kilmes kalbos einasi, tai dziaugiames, kai ju prireikia (vien rusu neuztektu, taciau visas kartu sudejus, jau ir gali susikalbeti  biggrin.gif , o ir paskaityti). Keliaujant po R. Europa pravercia.

Graždanka buvo toks raštas, kuriuo 19 a., kai uždraudė lotynišką raštą, vertė lietuvius rašyti – lietuviškus žodžius rusiškais rašmenimis. Na, atvirkštinis variantas Įdomios tortui biggrin.gif Jei įdomu, plačiau.
O ką reiškia lepeška – šitai bent žinai? mirksiukas.gif

Šią vasarą pradėjau serbų mokytis, bet tuoj ir užmečiau blush2.gif


Na ir aš parodysiu, kur buvom, gal kam pravers.
Camyuva Beach – Čiamjuvoje netoli Kemero, 4* pagal turkus, 3+* pagal Novaturą, AI. Spėju, kad pusė žvaigždutės nuimta dėl to, kad maža teritorija, nėra normalios vaikų žaidimų aikštelės, o paplūdimy neduoda alkoholio biggrin.gif

Vaizdas iš mūsų balkono į baseiną, už jo – White Lilyum Hotel 5*

user posted image

Į viešbučio pusę

user posted image

Mažiulių baseinėlis

user posted image

Nuošaly kitas baseinėlis, sūkurinis

user posted image

Baseinuose galima maudytis iki 19 val., iki vakarienės, o tada jie valomi. Na, kaip ir daug kur. Gultų beveik visada galima rasti laisvų, jei ne pavėsy, tai saulėj, nereikia ankstų rytą užsiimti. Tiksliau, kadangi nėra įpročio užsiimti ir išeiti, tai todėl ir yra laisvų. Gėrimų nieks nenešioja, reik pačiam nueiti iki baro (jis už vandens kalnelių), bet nuolat vaikšto ir surinkinėja tuščius indus.

Apskritai tiek lauke, tiek viduj palaikoma švara, kambariai tvarkomi kasdien, o rankšluosčiai ir patalynė neprisimenu – berods tris kartus mums keitė g.gif Vandens tai aplink baseiną prisitaško ir ne visada suskumba nubraukti.

Kalneliai veikia tik apie pusantros valandos prieš pietus ir apie valandą popiet, bet eilutė, jei ir būdavo, ne daugiau kaip 3–4 žmonių. Suaugę vaikus praleidžia be eilės. Na, gal ne visi, bent jau aš praleisdavau.

Nespėjau paspausti rolleyes.gif

user posted image

Baseino taisyklės

user posted image

Man labiausiai patinka trečia – ne pliujte po storonam – ir ketvirta – ispol‘zujte tualet a ne bassein biggrin.gif

Dar ta proga kitas stendas – viešbučio hamamo kainos. Nemokamai tik sauna. Su visokiais ten šokoladais ir anticeliulitiniais masažais – iki 50 dol.

user posted image
Atsakyti
Apie pilvo reikalus.

Pusryčiai 7.00–9.00 (sausi pusryčiai, jogurtai, uogienės, kremai (šokoladinis, riešutų sviestas), medus, keletas sūrių rūšių, keptos ar virtos dešrelės, virti kiaušiniai, omletas, alyvuogės, daržovės, bandelės... ir lauke ką nors kepa, blynelius, kiaušiny mirkytą batoną, neplaktą kiaušinienę ir pan.)
Antri pusryčiai 9.00–10.00 (nebuvau, bet sakė, kad tas pats, išskyrus ką lauke kepa)
Paskui bado valanda rolleyes.gif
11.00–17.00 užkandžių stalas už baseino baro (blyneliai su sūriu arba chalva – giozleme, spagečiai su padažu, riebaluose kepti pyragėliai su sūriu...)
11 val. nešioja blynelius su sūriu paplūdimy, dar kažkuriuo metu po pietų nešioja, bet neužtaikiau, tai nežinau laiko.
12.30–14.00 pietūs (visko yra, pagal visus skonius, vištiena, jautiena, aviena, žuvis, daržovių troškiniai, įdaryti baklažanai ar paprikos, lazanija, ryžiai, makaronai, bulvytės, mišrainės, saldumynai, vaisiai... lauke nieko nekepa)
16.30–17.30 kepiniai už baseino baro (sausainiai, keksai)
Vėl badas
19.00–21.00 vakarienė (vėl visko būna, tik dar ir lauke ką nors kepa)
Na ir didysis badas iki pusryčių, praskaidrinamas nemokamo alkoholio iki 23 val.

Alkoholio nepritrūkdavo, vyną pats gali įsipilti, baltą ir raudoną, iš kranelio, visas kitas – iš barmenų rankų (alus, votka, raki, džinas, brendis, likeriai, kokteiliai... kažkas dar buvo, neprisimenu). Barmenai jauni, paslaugūs, pajuokauja kartais ir šiaip ok.
Iš vaisių buvo arbūzai, melionai, persikai, nektarinai, vynuogės, apelsinai, greipfrutai ir vieną kartą trešnės. Bet ne visi kartu, o po tris, pvz., nektarinai, arbūzai ir vynuogės.
Žuvies buvo visada, bet tris kartus ragavau, visos trys buvo neskanios, daugiau nebandžiau.
Sriubos per pietus ir per vakarienę tik po vieną rūšį. Sriubos jų man beveik visos skanios.
Staliukų stygiaus nėra, kartais pritrūksta įrankių, atneša arba pats atsineši. Galima valgyti viduj arba terasose.


Baras prie valgyklos, kažkodėl vadinamos restoranu

user posted image

Skaniausios alyvuogės – tos padžiovintos. Patys pirmieji pipiriukai – tik labai drąsiems ir užgrūdinto liežuvio wacko.gif

user posted image

Terasa į baseino pusę

user posted image

Desertai

user posted image

user posted image

Prieskonių lentynėlė

user posted image

Bare prie baseino vakarais vietų pritrūksta, bet greit ir atsilaisvina, nes žmonės juda, eina pašokti (renginių/diskotekos aikštelė netolies). Be to, yra staliukai tarp suoliukų.

user posted image
Atsakyti
DATA : 2009.08.08 - 2009.08.15
Regionas - 15 km nuo Alanijos.
Viesbutis - Aydinbey Gold Dream 5*

Akimirkos :

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti