Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

QUOTE(INGRIDIK81 @ 2010 02 16, 13:19)
sveiki,kas  galit  atsakyti,is  kemero  puses  vaziuoti  i  pamuklane labai  toli? visai  dienai? kiek  kainuoje  jei  is  vietiniu  pirkti,ar  reikia  vaikams  5m moketi? ir  ka  dar  is  kemero  puses  galima nuvaziuoti  mamatyti? aciu labai

cia fotoreportazu tema,jei norite ,kad greiciau jums atsakytu rasykite Turkijos temoje
http://www.supermama...;#entry34844198
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 10 08, 15:06)
sunku net pasakyti.....tos 2 kelionės jos labai skirtingos blush2.gif Kretoje mes daug važinėjome,ilsėjomes mažai,o čia mėgavomes daugiau viešbucių privalumais blush2.gif vykome tik i Antalija,Kapadokija ir po viešbučius pasimalėme.......tiesa pasakius i Kretą nenoriu kol kas,nes ten viska pamačiau,išgirdau,paragavau blush2.gif o vat Turkijoje dar daug neaplankytų vietų ir...viešbucių lygis yra daug geresnis nei Kretoje,nes Kretoje viešbučiai daugiau pritaikyti galbut ne pramogoms,o Turkijoje pasirūpinta viešbučiuose nuo mažiausio iki seniausio thumbup.gif daug daugiau visokių pramogų,pasiulymų,atrakcijų ir t.t.Todel šiuo metu tik vel i Turkija(nors visada sakiau,kad antra karta i ta pacią salį vykti per didele prabanga,bet kol dukra dar nediduke tai čia idealiausias variantas)del paslaugų kokybes,gero oro,gražios gamtos.
Ingiusiaa tau dar vis rodo visas foto?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
aš šiais metais vėl vyksiu į Turkija, visi šaukia, kad prabanga man, o aš skaitau, kad užsidirbu šiai prabangai biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
JM, įmesk nuorodą į nuotraukas iš Botanik (paieška man neduoda). ar tu tik Deluxe buvai g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2011 06 21, 15:18)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
aš šiais metais vėl vyksiu į Turkija, visi šaukia, kad prabanga man, o aš skaitau, kad užsidirbu šiai prabangai  biggrin.gif  lotuliukas.gif


kada nors ir as taip galesiu, jauciu....
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 14, 23:24)
JM, įmesk nuorodą į nuotraukas iš Botanik (paieška man neduoda). ar tu tik Deluxe buvai  g.gif

as buvau Deliuxe,Divoje ir Palase..i Botanika tik ejau pasizvalgyti mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...8221&st=228
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 15 sausio 2012 - 02:09