Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

QUOTE(gesa @ 2009 10 21, 10:13)
Negaliu dabar pasakyt kur konkrečiai tas daineles vyras rado, paklausiu, o pradžiai pažiūrėkit šitą  biggrin.gif
http://www.youtube.c...feature=related


Oi kokia smagi dainele thumbup.gif Gal turite kuri nufilmavusi savo vaikucius besokancius, laaabai smagu butu pamatyti, kaip jiems ten sekasi...
Atsakyti
Recpect, grazios nuotraukos! Zaliasis kanjonas tikrai labai ispudingai atrodo. Didinga gamta bigsmile.gif

Sakai nakti baseine maudytis negalima. Mano drauges issimaude kaip planavusios, su visais rubais. hihihi.gif Viesbucio direktorius pats palaiminima dave. biggrin.gif

O saulelydzio mums, deja, netekdavo matyti, nes viesbutis pakalneje, tai apie 6-7val. saule uz kalno pasislepdavo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2009 10 21, 21:15)


Sakai nakti baseine maudytis negalima. Mano drauges issimaude kaip planavusios, su visais rubais.  hihihi.gif  Viesbucio direktorius pats palaiminima dave.  biggrin.gif

O saulelydzio mums, deja, netekdavo matyti, nes viesbutis pakalneje, tai apie 6-7val. saule uz kalno pasislepdavo sad.gif



Mes turėjom malonumą Kretoje naktį išsimaudyti baseine wub.gif, oi smaių cirkų ten prikrėtėme thumbup.gif (ten nedidelis viešbutukas, be to ir ne pirmi metai buvome, savininkas vos ne gimine pasidaręs hihihi.gif , tai leido thumbup.gif ).
Atsakyti
Man nesitiki, kad liko 8 dienos iki Turkijos vel rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gesa @ 2009 10 21, 11:13)
Negaliu dabar pasakyt kur konkrečiai tas daineles vyras rado, paklausiu, o pradžiai pažiūrėkit šitą  biggrin.gif
http://www.youtube.c...feature=related


nu kodėl man neatsidaro šita nuoroda? dry.gif Mums irgi labai reikia šitų dainelių sokiai.gif
Papildyta:
QUOTE(kufu @ 2009 10 22, 11:49)
Man nesitiki, kad liko 8 dienos iki Turkijos vel rolleyes.gif  rolleyes.gif


nu kaip užpavydėjau blush2.gif Kad tik oras geras jums būtų rolleyes.gif

Mano draugė praeitą savaitę buvo Turkijoje cool.gif , šiaip visą savaitę buvo labai geras oras thumbup.gif Tik antradienį ar trečiadienį va kas dėjosi swoon.gif , net kelionę į Žaliąjį Kanjoną jiems atidėjo blink.gif O ant rytojaus vėl geras oras cool.gif

user posted image

user posted image




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RESPECT...: 22 spalio 2009 - 10:59
QUOTE(RESPECT... @ 2009 10 22, 10:30)
nu kodėl man neatsidaro šita nuoroda?  dry.gif  Mums irgi labai reikia šitų dainelių sokiai.gif
Papildyta:
nu kaip užpavydėjau blush2.gif Kad tik oras geras jums būtų rolleyes.gif


Lietaus gausim.. bet vis tiek bus silta rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Oho blink.gif cia jau i kokia Nida ziema panasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(RESPECT... @ 2009 10 22, 10:30)
nu kodėl man neatsidaro šita nuoroda?  dry.gif  Mums irgi labai reikia šitų dainelių sokiai.gif


Google įveskit mini disco+aram sam sam, tikrai rasit daugybę variantų. Aš net kai kurių dainelių žodžius ispaniškai susiradau pasiknaisiojusi.
Atsakyti
QUOTE(gesa @ 2009 10 22, 15:28)
Google įveskit mini disco+aram sam sam, tikrai rasit daugybę variantų. Aš net kai kurių dainelių žodžius ispaniškai susiradau pasiknaisiojusi.


oi ax.gif labai ačiū aciuks.gif vakare bandysim šokti hihihi.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(RESPECT... @ 2009 10 23, 08:57)
oi  ax.gif  labai ačiū  aciuks.gif vakare bandysim šokti hihihi.gif  assa.gif


RESPECT..., jei yra didelis noras, galiu atsiųst visas daineles 4u.gif Tik į až savo skype vardą man atsiųsk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RESPECT... @ 2009 10 22, 11:30)
Mano draugė praeitą savaitę buvo Turkijoje  cool.gif , šiaip visą savaitę buvo labai geras oras thumbup.gif  Tik antradienį ar trečiadienį va kas dėjosi swoon.gif , net kelionę į Žaliąjį Kanjoną jiems atidėjo  blink.gif  O ant rytojaus vėl geras oras cool.gif

user posted image

nu nieko sau doh.gif tokios Turkijos dar nemačiau blink.gif
Atsakyti
As, paziurejau, kad mano atostogu metu turetu but audra, tai paziuresim g.gif
Atsakyti