Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

na ir laaabai laukta po ilgų pasivaikščiojimų kelionė jachta į paskendusį miestą ( jei galima taip vadint)
user posted image
vaikas negalėjo atsigrožėti bangomis...
user posted image
user posted image
user posted image
ir vis tik turkai - patriotai, labai žavi tos vėliavos aukštinimas, jinai visur, kuo aukščiau, ten kur buvo per karą nuskandintas laivas, akmenyse - visru, Lietuvoj jaučiu greičiau svastika rastume kur ant sienų nei vėliavą

user posted image
user posted image
user posted image

turtingieji gali sau leisti gyventi šitame rojaus kampelije - jei atmintis nepaveda - Lidija vardu rolleyes.gif
user posted image

kelionė neprailgo ir patiko....

Na kaip ir visur nieko nėra amžino - paskutinė diena ir vaizdas nuo tilto į viešbutį ir už jo matosi kalnai
(vaikui labai sudėtinga buvo suprasti kodėl draugė negali gyventi pas mus vln o turi važiuot kitur(kaunas)
ir tai buvo ta diena kai mano keturmetis vaikas pasakė, kad meilė tai dalykas kuris padaro skauda ir ašarytė akyse atsiranda
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Beatriukas @ 2009 07 17, 13:04)
mums sakė Simena 4u.gif

teisingai 4u.gif simena drinks_cheers.gif
visai pamiršus buvau.
jolita.martyna - niekada nemaniau kad toks pipiras mažas, gali net nesuvokiant (tikiu) pasakyti gryną tiesą.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 07 17, 12:17)
teisingai  4u.gif  simena  drinks_cheers.gif
visai pamiršus buvau.


aš Simena sun club viešbutyje buvau, tai pamiršti griekas būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iclė @ 2009 07 17, 09:12)
Niekad negirdėjot apie miestų bendradarbiavimo sutartis? g.gif  "Abu kurortinius miestus sieja trejų metų vaisingas bendradarbiavimas – keičiamasi vaikų, jaunimo grupėmis, patirtimi turizmo srityje."

blush2.gif geda bet ne... teks pasidometi placiau kada prie progos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Fixa @ 2009 07 17, 07:18)

užėjom į turkų "fast food" kavinukę. ragavom kebabą, tai tiesą sakant man Lietuvoj skanesnis biggrin.gif  nes Turkijoj jis be padažo buvo, sausokas, o ir lavašas gerokai storesnis. kaina nuo 3 lyrų (doner kebap), o visi rimtesni kebabai, patiekiami lėkštėj kainuoja jau nuo 12 lyrų.

dar ragavom turkiškos picos - pidė (kaina nuo 8 lyrų). pamiršau nufotkinti blush2.gif  bet skonis man priminė tiesiog karštą sumuštinį biggrin.gif



tie greito paruosimo kebabai man irgi nea schmoll.gif reikia ragauti rimtus, patiekiamus lekstese, kur gauni daug darzoviu, o pries tai dar ir siltos duonos su padaziukais thumbup.gif Kaip dabar noreciau kokio adana kebabo wub.gif .... mmm net seile nutiso biggrin.gif o kainos ju tai ivairios sakyciau ne nuo 12lyru, o mazdaug nuo 8 liru paprastose kavinukese kur giliau mieste. Salia centrines miesto autobusu stoties, valgem vienoje kavinukeje, tai vistienos kebabas kainavo 10liru, o adana 8liros. Bet porcijos tokios, kad man neiveikiamos thumbup.gif

o pide ir daug kur galima rasti pigiau, nuo 4liru. Daugiau neteko moketi schmoll.gif Ir siaip labai keista kad buvo panasu i sumustini, gal kazkas ten bvo ne tas g.gif nes pati pica labai plonyte ir gan astroka, man teko kelis kart prasyti, kad nedarytu iprastai astriai biggrin.gif

o del maisto tai tikrai ten yra ka paragauti ir ka isbandyti. Man patinka ju virtuve thumbup.gif
Atsakyti
Nusprendžiau ir aš įkelti nuotraukas iš savo atostogų. Važiavau su Tez Tour viešbutis 3 žv.Tex Express, gyvenau Ichmelere viešbutyje Ichmelere Deluxe Litera Hotel (tinklalapyje Tez Touro 4 žv. įvertintas pasisekė biggrin.gif ).
Vaizdas iš lango :

user posted image

Baseinas :

user posted image

Vaizdas iš baseino :

user posted image

Mano vakarienė blush2.gif

user posted image

"Meistrai":

user posted image

Ichmelero panorama :

user posted image

Ichmeleras:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 22 lapkričio 2009 - 16:17
Eskursija Daljanas-Kaunas:

user posted image
user posted image
user posted image
[user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 22 lapkričio 2009 - 16:14
QUOTE(Beatriukas @ 2009 07 18, 13:12)
o galina apie sita placiau?  g.gif


Taip galima smile.gif
Ekskursija iš Marmario yra kasdien skiriasi tik kaina ir sąlygos, kaina svyruoja nuo 15 dolerių iki 25 dolerių. Už 15 dolerių plauksite iš Marmario labai didelių laivu tai nelabai patogu, aš plaukiau iš Ichmelero už 25 dolerius.Ekskursija prasideda 8.30, bet kol visi susirinko į laiva išplaukėmė kažkur 9.30, 2 valandas plaukėmė jūra, gavome pietūs(labai nepatogu, nes po to reikės visi diena būti alkanam arba pirkti maistą laive kainų nežinau, bet palyginimui mažas buteliukas vandens 2 lyros kainuoja), plaukimo metu galima degintis, grožėtis vaizdais, siūlo įsigyti ledų, čipsų po to gerimų ir vėl čipsu marketingas lotuliukas.gif Po 2 valandų persėdome į nedideles valteles ir plaukėmė iki vežlių paplūdimio, kur buvo labai smagu maudytis, nes jūra bangavo, smeliukas (labai beje karštas turėkite avalynę tinkama paplūdimiui sau ir vaikams), ten praleidome 2 valandas, po to su tom pačiom valtelėm plaukėm Daljano upe iki purvo vonių, žmonių ten labai daug. purvo voniose aš buvau o i terminį baseiną nelindau, nesinorėjo, daug žmonių... doh.gif Po purvo vonių plaukėmė valtelėm sustojome prie Likiečių kapaviečių, gidas rėkdamas(garsiakalbio įsigyti matyt negali) 3 kalbos turkų/rusų/lietuvių šiek tiek papasakojo apie jas (sakau šiek tiek, nes nors suprantu 2 kalbas anglų ir rusų sunku buvo išgirsti jį)ir po to priplaukėmė ta laivą kuriuo atplaukėm ir vakarienei grįžome į viešbutį. jeigu kas važiuosite tai siūlau paimti kokius vaisius,kad nereiketų užsinorėjus pavalgyti pirkti čipsų ir bulvyčių fri laive na ir būtinai vandens(nors vis tiek atšils,bet pusei dienos užteks), taip pat kremą nuo saulės, paplūdimio reikmenys, fotoaparatą (valtelėse gidas visus fotografavo o po to siūle pabaigoje įsigyti nuotraukas, kurios užklijuotos ant kartono su gražiais vaizdais, jei neklystų kaina 10 lyru, na aš ne tokia turtinga, kad beveik 20 litų išleisti vienai nuotraukai).Jei bus kokių klausimų klauskite 4u.gif
Atsakyti
Labas visiems bigsmile.gif

Trumpa ataskaita grįžus iš Kemero thumbup.gif
*7d. per mažai man doh.gif
** Gyvenom Golden Lotus, ramu, gražu, tvarkinga, maistas super super thumbup.gif at jūros kranto...tik vat šalia buvo Fame Residencem, tai man ten labiau norėjosi, nes ten buvo VEIKSMAS rolleyes.gif gyva muzika, DJ, įv. šokiai ir pan. ax.gif bet savo hotel ir nenusivylėm thumbup.gif
*** Keliavom su vietiniais, tai sutaupėm thumbup.gif
*** Neverta pirkti pirmoje agentūroje kelionių, nes kiek apėjom visur nuderėjom rolleyes.gif
į raftingą 14 $ (labai patiko, tik deja galvojau, kad extrymo bus daugiau cool.gif
Myra-Kekova ( thumbup.gif ypač plaukiojimas jachta, mokėjom 23 $ ) tik abi kelionės varginančios... po 2 val...
Žvejyba upėje doh.gif kažkoks nesusipratimas doh.gif mokėjo visi 23 $ mes 32 $ nes tipo viskas įskaičiuota, bet deja...visi gavom tą patį doh.gif upėtakių pilna, tačiau pagauti be šansų doh.gif jie ten tiek prišerti, kad ...
dirol.gif
tai vat trumpai tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2009 07 17, 08:54)
1. Ir Novaturo gide dake, kad iejimai visi nemokami  g.gif

2. Fixa, is ko pirkot keliones? Gal is Deivido? Kur baltas kaciukas yra?  ax.gif

3. Kaip Tau barmenai? Sake rugseji jie visi atleks i LT pasistazuoti, aplankyti sali ir t.t.


1. su mum į viešbutį buvo atvažiavęs lietuviukas (jau antrą kartą važiuoja vienas į Turkiją, kažkaip keista rolleyes.gif ), tai jis toks visur lakstantis buvo, tai mus ir apšvietė, kur mokėt reikėjo, kur ne... gal moterims nemokama, dėl to jam ir liepė mokėt? g.gif

2. aha, iš Deivido, kažkaip jau kai žinojom iš jūsų, kad gerai veža, tai ir neieškojom kitur (nors tas lietuviukas ėjo į kitą pusę ir rado irgi gerą agentūrą).
beje, sakė, kad tiema agentams, nuo kelionės belieka tik 1,5-2 doleriai nuo kelionės, tai todėl ne visada nori nusileisti, nes tipo tada dirbtų už dyką. na, arba bent taip sako biggrin.gif

3. o kuris tas Erikas? tas žemas ir su skiautere? (persikelsiu vėliau foto į savo kompą, įdėsiu jo foto ir pasakysi ar jis biggrin.gif ) tai jis pastoviai įkalęs būdavo ir nors jam aiškindavom, kad mes iš Lietuvos, vis tiek jis mums sakydavo "czesc" ir "***** mač" doh.gif lotuliukas.gif
vienas padavėjas mūsų viešnagės metu išėjo iš darbo, nes sakė moka tiek mažai, kad jis negali net už nuomą susimokėti, bet vietoj jo atėjo labai fainas - toks labai paslaugus ir nerealiai šokantis thumbup.gif

o dėl atvažiavimo...per mažai jie uždirba, kad galėtų leisti tokią kelionę biggrin.gif tas nedidukas skaiuterėtasis sakė, kad kitais metais tikrai nebedirbs Golde, ieškos kur geriau.

tik Deividas iš kelionių agentūros sakė lapkričio mėnesį 2 sav. atvažiuos į LT pasisvečiuoti, įtariu jau kokią lietuvaitę susiradęs turi hihihi.gif nes gyvens bute biggrin.gif

QUOTE(Forma @ 2009 07 17, 14:03)
Kaip dabar noreciau kokio adana kebabo 


na va, reiškia bus dėl ko sugrįžti biggrin.gif
mes tai nužiūrėjom vietą, iš kurios perka patys turkai, ten ir pirkom, bet visgi kainos nebuvo tokios mažos unsure.gif

QUOTE(MajaLi @ 2009 07 18, 13:30)
Ichmelero panorama :


super thumbup.gif užmačiau ir savo viešbučio kampą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna* @ 2009 07 19, 17:22)
Labas visiems  bigsmile.gif

Trumpa ataskaita grįžus iš Kemero  thumbup.gif


Smagu, kad parasei, bet cia fotoreportazai, siaip ispudzius rasome i turkijos tema, o i fotoreportazus keliam nuotraukas, su didesniais ar mazesniais komentarais, cia jau kaip kam patinka labiau mirksiukas.gif tai, kad jau parasei, tai imesk ir nuotraukyciu, garantija, kad turi tokiu, kokiu cia nera smile.gif ir viesbucio foto irgi prasytumeme.
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif sorry , tik db pamačiau, kad ne toje temoje apsireiškiau blush2.gif
db bandysiu įkelti keletą foto 4u.gif
------------
tik kažkodėl nesugebu doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luna*: 19 liepos 2009 - 18:16
Kas netingės - mano fotoreportažas 4u.gif

Turkija

Atsakyti