Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

QUOTE(Fixa @ 2009 09 22, 15:53)
tai tolokai nuo jūros buvo g.gif


Na taip, tai buvo vienintelis faktas, vertęs ilgiau pamąstyti, ar rinktis šį viešbutį. Bet realybėje viskas taip: ryte po pusryčių pėdindavom bundančio miestelio gatvikėmis, šilta, ramu, tylu, 15-20 min. - ir jau jūra smile.gif . Aišku, lakioja ir dolmušai, bet nesinaudojom - man tas pasivaikščiojimas labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2009 09 22, 11:13)
Gražus fotoreportažas thumbup.gif
O, mečetė netoliese bigsmile.gif  Girdėdavot kvietimą melstis? ax.gif  ax.gif Mes su Cobre nuo to garso kaifuojam blush2.gif  bigsmile.gif

mes su vyru irgi girdedavom kvietima melstis smile.gif tai malonu vakare budavo po miesta vaikscioti, visi tik valgydavo ir niekas i akis nelisdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 09 22, 14:15)
Dėkui 4u.gif
Ten virš užrašo "Thursday market" į viršų ir truputį į kairę toks kaip puslankis - va, jis ir žymi amfiteatrą.

dekui, zemepalis thumbup.gif , manau as juo dar pasinaudosiu kita pavasari lotuliukas.gif
o iki anfiteatro nebuvom nueje verysad.gif

Radau is as savo viezbuti 35
Atsakyti


QUOTE(Miaška @ 2009 09 22, 14:15)

Tikslios vietos nežinau, net kaip pasakyt... Šalia kapinių, jei jos ten vienos. Tiesa, gi bet kuriame Marmario žemėlapy pažymėtas, tuoj rasiu kokį nors:



Mano 115, tik pažymėtas kaip Emre, ne Emre Beach(turėtų būt prie jūros, o ne už gatvės). wub.gif Norėčiau dabar ten būt, rudeninis oras čia mane tuoj užmuš doh.gif
QUOTE(Įdomi @ 2009 09 22, 15:24)
Aš irgi du rytus negirdėjau, abu buvo po ekskursijų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O kitais rytais irgi kaip tu - prabusdavau, išklausydavau ir toliau parpdavau biggrin.gif

Mane tai erzino blush2.gif Girdėjau tik porą kartų per miegus, tai dar taip netrukdydavo, bet vienai nakčiai buvom balkoną palikę atidarytą, kaip tik prieš rytą, kurį reikėjo anksti keltis į ekskursiją, tai mano geras miegas skaityk tuo ir baigėsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 09 23, 21:39)
Erzino, ne erzino, bet jei vaziuoji i tokia sali, turi susitaikyt is anksto. Cia kaip turkas i Lietuva atvaziaves pareikstu, mane varpai sekmadieni erzina 4u.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  cool.gif
o man grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
man ir paciai smagu pazinti kita kultura.
Antalijoje meceteje kaip tik vyko meldimasis todel turistu aisku neileido,pasake,kad uz 5 minuciu baigsis maldos 4u.gif
Pasibaige isejo visi,tada as issitraukiau is rankines didele skara uzsigobiau galva(peciai ir kojos nebuvo nuogi,atitinkamai buvau apsirengusi irgi) ir nusimovusi batus iejau kartu su sunum,yras su dukra lauke lauke.Tai poto pasakojo,kad man iejus,prie duru stovejes maldininkas pasake,kad labai gerbia tokias turistes,kurios buna pasiruosiusios,tinkamai apsirengusios,zino kaip elgtis pries ieinant i mecete...juk kai gerbi kita,jo tikejima,poziuri,paprocius ir tave gerbia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 09 24, 08:06)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif 
man ir paciai smagu pazinti kita kultura.
Antalijoje meceteje kaip tik vyko meldimasis todel turistu aisku neileido,pasake,kad uz 5 minuciu baigsis maldos 4u.gif
Pasibaige isejo visi,tada as issitraukiau is rankines didele skara uzsigobiau galva(peciai ir kojos nebuvo nuogi,atitinkamai buvau apsirengusi irgi) ir nusimovusi batus iejau kartu su sunum,yras su dukra lauke lauke.Tai poto pasakojo,kad man iejus,prie duru stovejes maldininkas pasake,kad labai gerbia tokias turistes,kurios buna pasiruosiusios,tinkamai apsirengusios,zino kaip elgtis pries ieinant i mecete...juk kai gerbi kita,jo tikejima,poziuri,paprocius ir tave gerbia 4u.gif

o mane per pacia malda buvo ileide biggrin.gif irgi visa apsimaturiavusi buvau, tik nejauku buvo vienai tarp vyru buti, tai visos maldos neisbuvau, isejom lauk su vyru blush2.gif
Atsakyti
Sveiki turkomanai, tikiuosi i teisinga tema su savo mazu pasakojimu pataikiau. smile.gif

As pries pusantros savaites grizau is Bodrumo. Atostogavome keturios drauges, taigi, laika leidome labai smagiai. Netruko nuotykiu, atsipalaidavimo ir smagumu.

Paskaicius jusu parasytas paslaugu kainas, tokiu Bodrume neradau. Na, prisipazinsiu, kad Turkiska pirti pirkome per agentura, tai jiems, tikiu, dar sumokejome. Kainavo 35€ su 30 min. viso kuno masazu, veido kauke ir dar svieziai spaustu apelsinu sulciu stikline i kaina iejo. Na, bet kadangi gavosi nesusipratimas, ir vietoje 30min. mums padare 20min. masaza, be to, musu nuomone, hamame ten numuilavo ir kempine patryne labai greitai, kaip kokiam konvejery, tai pasiskundus, mums suteike dar viena vizita nemokamai. Juo, aisku, pasinaudojome.

Siaip man viskas pasirode brangoka. A la carte restoranuose vyno kainos Europines, o kokteiliai klubuose, tai isvis padidintom kainom. Pvz. 1 kokteilis - apie 13€ blink.gif Del vieno, ko nesigailejome, tai kad dienai issinuomavome laiveliuksti is viesbucio tik mums keturioms su kapitonu ir laaabai simpatisku jo padejeju. cool.gif Ten tai buvo atsipalaidavimo virsune: deginomes, plaukiojom, padarem simtus nuotrauku, sokom ir pan. biggrin.gif

Turkija man patiko, bet pasigedau tikro turkisko maisto (na, gal to per daug tiketis AI viesbutyje) ir kita karta noreciau buti arciau Bodrumo. Gumbet miestelis tai siukslynas, palyginus su Bodrum.

Kadangi buvome tik merginos, tai sulaukeme labai daug demesio is vyr. lyties personalo. Nese geles, kokteilius, staliukas jau budavo is anksto paruostas (aisku, jiems pries akis lotuliukas.gif ) ir t.t. Bet kai demesys pradejo varginti, jiems buvo graziai paaiskinta, kad mes t.sakant uzimtos ir prasom nesiseileti nes nieko nebus. biggrin.gif

Pastebejau, kad tik viesbucio generaliniam direktoriui, su kuriuo teko garbe susipazinti ir bendrauti ne viena vakara, buvo idomu ka mes gyvenime veikiam. Kitu turku vienintelis klausimas budavo - tu istekejus ar ne. lotuliukas.gif Va tau ir aiskiausias kulturu skirtumas.

Reziume, atostogomis esu labai labai patenktinta, Turkija patiko, bet jos liga nesusirgau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2009 09 29, 19:04)
[

Pastebejau, kad tik viesbucio generaliniam direktoriui, su kuriuo teko garbe susipazinti ir bendrauti ne viena vakara, buvo idomu ka mes gyvenime veikiam. Kitu turku vienintelis klausimas budavo - tu istekejus ar ne.  lotuliukas.gif  Va tau ir aiskiausias kulturu skirtumas.

matyt priklauso nuo viesbuvio.
Viena velu vakara vakarojant viesbutyje matem,kaip padavejas labai norejo "rata apsukti" apie zavia mergina.....bet jo tikslus greit perprato baro vadybininkas lotuliukas.gif lotuliukas.gif :lotuliukas labai subtiliai parode,kad to net nebandytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2009 09 29, 20:05)
Tai vadybininkas norejo ta rata apsukti pats ar primine darbo etikos taisykles?  lotuliukas.gif

uzteko vadybininkui pasirodyti,padavejas pats "pasistate" save i vieta.
Bent jau siuose viesbuciuose kol mes atostogavome(Delphin tinkle) as nemaciau jokiu flirtu,kabinimu is darbuotoju puses,juolab ir vadybininku.Nors maciau atostogautoju tarpe ir vienisu merginu/moteru. 4u.gif
Personalas (ypac animatoriai) labai isilieja i atostogaujanciu buri,bendrauja,domisi tavimi,tavo salimi,ziuredavom kartu krepsini,kartais papietaudavome kartu ,pastebejau kad su kiekvienu pasisveikina jo kalba,bet .......nemaciau jokiu bet.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2009 09 29, 21:04)


Siaip man viskas pasirode brangoka. A la carte restoranuose vyno kainos Europines, o kokteiliai klubuose, tai isvis padidintom kainom. Pvz. 1 kokteilis - apie 13€  blink.gif 

Reziume, atostogomis esu labai labai patenktinta, Turkija patiko, bet jos liga nesusirgau.  smile.gif


Mes už 2 butelius vyno sumokėjom 90 $ doh.gif ( nepaklausėm kainos prieš užsisakydami lotuliukas.gif ). Turkijos liga ir aš nesusirgau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2009 09 30, 08:22)
Mes už 2 butelius vyno sumokėjom 90 $  doh.gif  ( nepaklausėm kainos prieš užsisakydami lotuliukas.gif ). Turkijos liga ir aš nesusirgau smile.gif


Neblogai blink.gif blink.gif kur radot tokias kainas? g.gif pasiakciiavau net specialiai, mano vyro jachtoj su visu uzsidejimu, kainuotu 40 $ 2 buteliai vyno..
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 09 30, 10:30)
Neblogai blink.gif  blink.gif  kur radot tokias kainas? g.gif  pasiakciiavau net specialiai, mano vyro jachtoj su visu uzsidejimu, kainuotu 40 $ 2 buteliai vyno..

Sailors beach club unsure.gif . Mums pasakė kainą, tai mes ir nesiginčijom, nes šventėm MB gimtadienį ( paskaičiavom vis tiek pigiau prasisukom nei LT būtume į restoraną lotuliukas.gif )
Atsakyti