Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

QUOTE(Įdomi @ 2009 09 15, 21:00)
Viešbučius reikia teisingus pasirinkt tongue.gif

Jeigu tu valgai visokias makaloses ar marmalynes, tai dar nereiskia, kad viesbuti teisinga pasirinkai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2009 09 15, 21:02)
Jeigu tu valgai visokias makaloses ar marmalynes, tai dar nereiskia, kad viesbuti teisinga pasirinkai  biggrin.gif


Pats tu makalošė lotuliukas.gif Grynos mėsos ir žuvies kasdien buvo nors vežimu vežk tongue.gif Aš mėsaėdė ir tikrai nepritrūkau nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 09 15, 21:53)
tiesiog isvaziuojant sirdis nesuvirpejo ir nebuvo minties kad noreciau ten grizti, o vat Kretoj visai kitaip buvo, ten galeciau ir 10 kartu vaziuoti. Tiesiog sudejus visus pliusus ir minusus i Turkija daugiau nevaziuociau, bet ir nesigailiu ten pabuvusi, gamta tikrai nuostabi. Bet manes ten nebetraukia ir tiek....  ax.gif

as ta pati apie kreta pasakyciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2009 09 15, 21:43)
as ta pati apie kreta pasakyciau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kiekvienam skirtingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2009 09 15, 21:50)
Tai nei pati ten nebevaziuotum, nei kitam nesiulytum ? smile.gif Kazi, yra kur toj saly vieta, kad valgyt normaliai vyrams duotu  g.gif

Yra yra tongue.gif Amara Dolce Vita irgi mėsų,žuvų,jūros gėrybių nemoku net apsakyt,kokie kalnai biggrin.gif vieną vakarą net keptų karvelių buvo,na bet čia prie egzotikos biggrin.gif
Iš vis dabar mastau,ko iš maisto nebuvo,nes svogūno laiškų ir krapų net buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anchel: 15 rugsėjo 2009 - 22:21
QUOTE(Anchel @ 2009 09 16, 00:18)
Yra yra tongue.gif Amara Dolce Vita irgi mėsų,žuvų,jūros gėrybių nemoku net apsakyt,kokie kalnai biggrin.gif vieną vakarą net keptų karvelių buvo,na bet čia prie egzotikos biggrin.gif
Iš vis dabar mastau,ko iš maisto nebuvo,nes svogūno laiškų ir krapų net buvo g.gif

jis juros gerybiu nevalgo....net ir zinodamas, kad vyrams jos naudingos ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 09 16, 00:15)
net ir zinodamas, kad vyrams jos naudingos  ax.gif  blush2.gif

Čia tu pati skundies ar girdėjai kur nors kad mano žmona skūstusi ? blink.gif
Atsakyti
gražios foto, tik ne visas man rodė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2009 09 16, 09:04)
gražios foto, tik ne visas man rodė unsure.gif

refresh padaryk, kartais vienas foto atidarys, kartais kitas. Naršyklė nespėja nuskaityti visko per nustatytą laiką tarpą 4u.gif Ir dar būtu gerai, kad kompas interneto srauto niekam kitam nenaudotu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2009 09 15, 20:50)
Tai nei pati ten nebevaziuotum, nei kitam nesiulytum ? smile.gif Kazi, yra kur toj saly vieta, kad valgyt normaliai vyrams duotu  g.gif



imti ne viesbuti su viskuo iskaiciuota ir leistis medzioklen i vietinius restoranelius, kurie nei grazus, nei patrauklus, bet kur tau pacirskins skaniu kotletu ar koki kebaba israitys ant lekstes... smile.gif
Atsakyti
Buvau Turkijoj tik kartą, bet tikrai noriu dar! Dėl visko - ir dėl poilsio kokybės ir dėl maisto, ir dėl vaizdų, ir dėl Hammam smile.gif .
Mūsų kompanijoj buvo du mėsėdžiai vyrukai, o ir moterys 2 labiau prie mėsytės linkusios (tik aš nuo turkiškų saldumynų nueiti negalėjau blush2.gif ), tai šypsenos nuo veidų nenyko visų valgymų metu. Dar kai turkiškam viešbučio restorane a la carte , susodino visus garbingiausiose vietose ir šokinėjo, šokinėjo aplinkui...
Tai visi sekančią kelionę vėl tik į Turkiją numatėm wink.gif.

egzotika, foto tikrai gražios, išskyrus - pamukkale... neįsižeisk, bet tikrovė daaaaaug įspūdingesnė!
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 09 16, 09:47)
egzotika, foto tikrai gražios, išskyrus - pamukkale... neįsižeisk, bet tikrovė daaaaaug įspūdingesnė!

del pamukkales tai tikrai taip blush2.gif nes tai buvo paskutine ekskursija ir jau fotoparatas buvo pripildytas nuotraukomis, todel negalejau daug bepaveiksluot, turiu grazesniu tik su musu atvaizdais blush2.gif bet nenorejau ju cia ikelt, tai ikeliau tas kelias kur musu nera, todel jos tokios prastesnes rolleyes.gif
Atsakyti