Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2009

Belekas

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Įdomi @ 2009 08 26, 19:13)
Oi kaip suspurdėjo širdis, pamačius Kemero gatveles, kuriomis vaikščiojau wub.gif O galvojau, kad tam miesteliui didelių sentimentų po šiųmetės kelionės nejaučiu ax.gif  ax.gif Ir toj kvepalų parduotuvėj buvau thumbup.gif  thumbup.gif
Gražios nuotraukos wub.gif  wub.gif


kemeras man paliko ispudi del gamtos grozio, kalnu.... parkeliu aplink viesbucius, bet deja sukele soka maisto, gerimu kainos... ir rusakalbiu zmoniu kiekis doh.gif kazkaip nelabai man ten ir papludimys, mazas, akmenuotas, tik vandens skaidrumas thumbup.gif tiesa pasakius, as ten nevaziuociau atostogauti ax.gif
Papildyta:
Na ir dar vienas ne turistinis miestelis Serik

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2009 08 26, 19:27)
kemeras man paliko ispudi del gamtos grozio, kalnu.... parkeliu aplink viesbucius, bet deja sukele soka maisto, gerimu kainos... ir rusakalbiu zmoniu kiekis  doh.gif  kazkaip nelabai man ten ir papludimys, mazas, akmenuotas, tik vandens skaidrumas  thumbup.gif  tiesa pasakius, as ten nevaziuociau atostogauti  ax.gif


Na taip, tie kalnai wub.gif wub.gif O man nieko buvo ir akmenukų paplūdimys, aišku, šiemet buvo žymiai geresnis wub.gif Ir rusakalbiai netrukdė schmoll.gif Nors iš tiesų jų daugybė doh.gif biggrin.gif
Va ko norėčiau tai norėčiau - pasivaikščioti po neturistinius miestelius thumbup.gif

Ledime, pradžioj sumažink nuotraukytes, po to įdėk, nes labai puslapiuką ištampo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Įdomi: 26 rugpjūčio 2009 - 18:38
ir pabaigai jums, kad neperkaistumet serbetas su sultimis ir kalnu sniegu drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2009 08 26, 20:36)
Ledime, pradžioj sumažink nuotraukytes, po to įdėk, nes labai puslapiuką ištampo 4u.gif

Jau pasitaisiau rolleyes.gif Pamacius kokia didele foto ikele issigandau lotuliukas.gif
Papildyta:
Tesiu nuotraukas is Zaliojo Kanjono 4u.gif
Pirma nuotrauka tai vaizdas is kavines(nezinau kaip ja pavadinti lotuliukas.gif ), kurioje valgeme mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledime: 26 rugpjūčio 2009 - 18:45
Kita diena keliavome i Alanijoje esancia pili KALE smile.gif Taip pat pasinaudojom patarimu is SM,kad verta i ja uzeiti ir tikrai vertejo,nes atsislkleidzia nuostabus vaizdai wub.gif
Kelios nuotraukytes lipant i pili, kitos jau iejus i pili mirksiukas.gif
Atsakyti
Kita kelione buvo laivu palei Alanijos pakrante mirksiukas.gif Keliavom su "piratu "laivu lotuliukas.gif Aisku pries perkant kelione tai sake,kad pamatysim ir fosforo urvus ir purvo vonios bus ir dar vezlius, bet taip ir nepamatem doh.gif Bet vis vien kelione buvo puiki thumbup.gif
Vaizdai jau matyti is kitu reportazu mirksiukas.gif Pailgas tai meiles urvas, kitas piratu ir seniausias papludimys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Įdomi @ 2009 08 26, 21:03)
Ledime, o kuriuo laiku jūs buvot? Mes kai buvom liepos pabaigoj, tai ta pilies apžvalgos aikštelė sausakimša buvo doh.gif Pas jus tokia tuščia g.gif  smile.gif

Mes buvome rugpjucio 15-23 d 4u.gif I pili keliavom rodos 18d 4u.gif O zmoniu tai tikrai buvo labai mazai g.gif
Atsakyti
Ir pabaigai keletas Alanijos vaizdu 4u.gif Pries vaziuojant i Turkija kazkaip galvojome pasirinkti Kemera, nes labai patiko nuotraukos wub.gif Bet taip isejo, kad nuvykome i Alanija ir tikrai nepasigailejome,nes tai labai grazus miestas bigsmile.gif Daug graziu ir jaukiu mazu parkeliu su fontaneliais, tik visuomet iseidavome nakti pasivaikscioti su fotoaparatu tai nepavyko uzfiksuoti ju grozio unsure.gif Cia keleta fontaneliu is parkeliu mirksiukas.gif
Taip pat nuotraukos is is paskutinio vakaro prie juros wub.gif Ejome i saulelydi,bet pavelavome (nustebino kaip anksti ten temsta), bet dangus saulei nusileidus nuostabus bigsmile.gif
foto is Alanijos uosto palei kuri driekiasi klubai mirksiukas.gif
man labai patiko sie medeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledime: 26 rugpjūčio 2009 - 19:25
Ledime, fantastiškos nuotraukos thumbup.gif Noriu į Turkiją biggrin.gif Mergaitės,ačiū,kad talpinat nuotraukas, yra kur akis paganyti, nes aš didelė kelionių mėgėja, bet šiuo metu neišeina keliauti,nes krize schmoll.gif bet ateityje reiks keliaut į Turkiją ,nes kaip supratau iš jūsų ,kad ten galima susikalbėti rusiškai,nes angliškai lotuliukas.gif
Atsakyti
Tie nameliai spėju - masažui skirti?
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2009 08 27, 08:48)
o kas čia? kaip romantiškai atrodo wub.gif



tiesa pasakius kas tuose nameliuose net neisivaizduoju schmoll.gif buvau tik praeivis pro sali ax.gif gal kas buve gali pakomentuoti, niekada nesu buvus 5* viesbutyje ir tokie dalykai man nelabai pazistami blush2.gif bet atrodo tikrai labai wub.gif ir tie gultai-lovytes wub.gif keliuose viesbuciuose Beleke maciau tokius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2009 08 27, 08:48)
o kas čia? kaip romantiškai atrodo wub.gif


Aš tokiame namelyje sutikčiau gyventi ax.gif O rytais lipčiau į balkoną antrame aukšte gerti kavos wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2009 08 27, 20:49)
Aš tokiame namelyje sutikčiau gyventi ax.gif O rytais lipčiau į balkoną antrame aukšte gerti kavos wub.gif  ax.gif

drinks_cheers.gif as irgi apie tai galvojau, kad butu neblogai cia gyvent, ir galvojau, kad jie gyvenimui skirti, bet kai pamaciau gultus antrame aukste taip ir likau nesusipratus kam jie g.gif
Atsakyti