Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Merginos kiek šiandien simpatiškų tortukų parodėt bigsmile.gif eiwilės kačiukas labai mielas, Vaidulyteees rožėm puoštas tortukas laaaabai gražiai atrodo, rožės nuostabiosios wub.gif savitre tikrai puikus tavo tortas, matosi nemažai su juo padirbėta thumbup.gif , o gitules braškinis krepšelis tai išvis labai gundantis wub.gif

Jolka, visai čia ne kopija schmoll.gif tik idėją pasiskolinai lotuliukas.gif raštelis juk kitoks lotuliukas.gif gražus, tvarkingas dailus tortukas wub.gif

Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 07 17, 22:58)
gitule prasom pasidalinti braskemis, nu sauniai sumastyta, super  thumbup.gif

Aciukas, zinok man irgi grazu biggrin.gif Nu ne taip graziai atrodo kaip jau igudusiu puoseju, bet kaip pirmas krepselis man jis labai mielas, o nuo zeles braskes taip apetitiskai blizga. Rytoj bus airiukiu meetukas, tai valgysim visos, labai tikiuosi, kad patiks rolleyes.gif O tu imk ir valgyk, dalinuosi lotuliukas.gif
Lauksim tavo tortuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu Olesta uz atsakyma 4u.gif Kai jau turesiu ka parodyti butinai reiks pasirodyti 4u.gif
dar jei kam bus idomu Klaipedoje radau maistiniu dazu skystu 4 spalvu. Bet talpa 1 litras... smile.gif doh.gif Kaina 30 lt.
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 07 18, 07:05)
Aciu Olesta uz atsakyma  4u.gif Kai jau turesiu ka parodyti butinai reiks pasirodyti  4u.gif
dar jei kam bus idomu Klaipedoje radau maistiniu dazu skystu 4 spalvu. Bet talpa 1 litras... smile.gif  doh.gif Kaina 30 lt.

Totali pigena blink.gif blink.gif blink.gif o jei taip litrą paėmus ir indelius išfasavus ax.gif tik aš kol kas „apsitavarinus“ spalvomis, dar Cipciuko grožybių laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites, kaip ir zadejau atnesu siek tiek vaizdu

Stai taip atrodo sutepto torto sluoksniai. Pradejau jau tepti biskvito mase, bet pagalvojau, kad reiktu Jums parodyti kokie sluoksniai, kad nepagalvotumete, kad viduje tik vienas biskvitas. Cia biskvito storis mazdaus 5 mm. Viduje dar vysnios. Sluoksniu 10.
user posted image
Cia jau pilnai apteptas ir siek tiek sulygintas. Sutepiau torta, padariau forma, likuciuis susmulkinas, sumaisiau su minkstu sviestu ir aptepiau torta. Pastaciau i saldytuva stingt.
user posted image
Kai tortas sustingo, plonai aptepiau sviestiniu kremu (sviestas, kondensofke, citrinos sultys). Uzglaisciau visus likusius nelygumus. Dabar galim dengti mase.
user posted image

Stai kas gavosi. Kaimo troba
user posted image
O cia turbut tikra trobos spalva
user posted image
Viduje tortas su vysniomis, dengtas sokoladine saldainiu mase, stogas pastilazas, labai plonai iskociotas, tad gan minkstas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 18 liepos 2009 - 07:48
vau, nuo ryto kokie vaizdai thumbup.gif tai aš pratęsiu tą kaimo turizmo temą ax.gif
nes prisipliurpiau apie ežerą g.gif nu ka nieko blatno, vienam užkietėjusiam žvejui 30 metelių stuktelėjo, tai va ir sėdi patenkintas ant ežero kranto, grožisi žuvimis ir „vandens lelija“ - papuošimų komentuoti manau nereikia, mano stilius aiškus lotuliukas.gif 4u.gif
dvi meškerės sulūžo doh.gif , tai nabagas plikom rankom žuvis iš ežero traukia blush2.gif

user posted image
Atsakyti
OLESTA,MIELAS TORTAS smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 18 liepos 2009 - 08:03
Asseni koks trobukes grozis thumbup.gif tikrai issiputusiomis akimis visa diena vaiksciosiu bigsmile.gif

Olesta kibkit zuveles dideles ir mazos biggrin.gif jau du karpukus pagavo zvejys biggrin.gif puikus tortukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 07 18, 09:11)
Asseni koks trobukes grozis  thumbup.gif  tikrai issiputusiomis akimis visa diena vaiksciosiu  bigsmile.gif

Olesta kibkit zuveles dideles ir mazos  biggrin.gif  jau du karpukus pagavo zvejys  biggrin.gif  puikus tortukas  thumbup.gif

ačiū, trečias karpukas valtyje lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho, kokie vaizdai- ir tie geleti tortukai, ir su zmogeliukais-gyvuneliais... Bet nelabai galiu girt ir kalbet daba, bo esu vis dar be zado nuo Asseni batu dezutes... blink.gif blink.gif karsta.gif

Cia tai bent... Atsimenu, cipciukas kazkada parase: Tortas gali buti skanus, bet grazus- privalo! thumbup.gif
Atsakyti
Asseni, ačiū už fotosesiją thumbup.gif o trobikė tai puiki gavos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O sakyk, torto viduje koks tortas bigsmile.gif su vyšniom g.gif tai čia juodas miškas g.gif sužavėjo biskvitų plonumas bigsmile.gif papasakok daugiau kas ir kaip ten viduje mirksiukas.gif

Olesta, jooo tavo stilius aiškus lotuliukas.gif tortas-ežerėlis atrodo tikrai nuostabiai ir žvejuką kokį nulipdei bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 18 liepos 2009 - 08:55
olesta,aseni-nepaliaujat stebint-gražūs tortai thumbup.gif labai šilti,kaip mano sūnus sako,,mieli'' smile.gif
Atsakyti