Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

CYPCIUKAI

NUOSTABU, bet man tai trūksta žodžių jūsų grožiams apsakyti....
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2009 07 17, 11:19)
Asseni dekui uz ideja. Gal dar kas kokiu mestels.

Asseni o tas taures is pastilazo galima pasidaryt ir dar truputeli net apipavidalinti? kaip manai?

oj ne schmoll.gif , nereikia tauriu daryt, manau labai grubiai atrodys, cia tikros reikalingos. Aisku cia mano nuomone,

***********

Dar galima padaryti su rozems baltom jau gatavas jas padazyti sidabru, numesti siek tiek atskirai lapeliu, kai butu nukrite, bet cia jau reikia graziai puokste sudet. Tarp roziu padaryti mazas gelytes ant vielutes su rutuliukais, kad issikistu.

Cia tais, kaip sakoma "mysli vslush"
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 07 17, 12:30)
oj ne  schmoll.gif , nereikia tauriu daryt, manau labai grubiai atrodys, cia tikros reikalingos. Aisku cia mano nuomone,

***********

Dar galima padaryti su rozems baltom jau gatavas jas padazyti sidabru, numesti siek tiek atskirai lapeliu, kai butu nukrite, bet cia jau reikia graziai puokste sudet. Tarp roziu padaryti mazas gelytes ant vielutes su rutuliukais, kad issikistu.

Cia tais, kaip sakoma "mysli vslush"



aciu uz idejas. bemieges naktys pries akis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 17 liepos 2009 - 11:04
Ačiū draugės jūs mano , vis paguodžiat verysad.gif ....atidarau šaldytuvą , ten jie , toki dailūs wub.gif , spalvingi wub.gif , be jokių šešėlių , na toki kokius sukūriau .............samdysiuos foto meistrą ( fotografą ) , nusiūsiu foto , lai patvarko , nuima tą ko ten nėra , ir duoda normalią spalvą ban.gif......na dar vieno žmogaus patarimo laukiu ax.gif , gal pamačins kuo ... blush2.gif

**************************************************************

Kas dėl beze ant dengimo masės ....ne nenubėga schmoll.gif , šitas su pėdutėm apdzibuotas beze ( kraštai ) , per naktį , kaip zefyras pasidarė , tokio kietumo , ir ranteliai kaip buvo taip ir yra - puikūs .






Atsakyti
Laba diena,na saunuoles kepejeles thumbup.gif ,as vis ateinu pas jus paziuriu i Jusu grazius tortukus ir pagalvoju gal kadanors gyvenime ir as ismoksiu ka nors panasaus kepti rolleyes.gif

O cia tortukas mano dukrytei dvieju metuku proga ax.gif Jei labai patinka kates tai ir tortas su kaciuku ax.gif Viduje Cipciuko "Margarita",dengta saldainiu mase,kaciukas is Cipciuko cukrines mases ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2009 07 17, 13:02)
Laba diena,na saunuoles kepejeles  thumbup.gif ,as vis ateinu pas jus paziuriu i Jusu grazius tortukus ir pagalvoju gal kadanors gyvenime ir as ismoksiu ka nors panasaus kepti  rolleyes.gif

O cia tortukas mano dukrytei dvieju metuku proga  ax.gif Jei labai patinka kates tai ir tortas su kaciuku  ax.gif Viduje Cipciuko "Margarita",dengta saldainiu mase,kaciukas is Cipciuko cukrines mases  ax.gif

user posted image

TAigi ko kalbi ateitimi, TU JAU VISKA MOKU, pAŽIŪRĖK KOKS LYGUS, KAIP GRAŽU. VAIKIŠKA MIELA>>>:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 17, 13:15)
TAigi ko kalbi ateitimi, TU JAU VISKA MOKU, pAŽIŪRĖK KOKS LYGUS, KAIP GRAŽU. VAIKIŠKA MIELA>>>:)


Aciu uz pagyrimus aciuks.gif Tik realiai spalvos ryskesnes nei nuotraukoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 17 liepos 2009 - 12:28
Cipciuk tortukai jusu FANTASTISKI biggrin.gif
Atsakyti
Cipsiuk superiniai tortukai thumbup.gif o spalvos visada nebuna tokios kokios tikrovej wink.gif man ir nesutikrom spalvom jie laaaabai jau graziai atrodo bigsmile.gif

eiwile miela katyte ant tortuko puikuojasi wub.gif
Atsakyti
Eiwile, labai mielas katiniukas wub.gif

QUOTE(Ingerele @ 2009 07 17, 10:10)
merginos gal turit kokiu ideju sidabrinems vestuvems tuorta puosti? ateina didzioji tevu diena o man ideju nulis. pagelbekit merginos blush2.gif


Jei reikia paprastai igyvendinamos idejos, galima butu daryti:
- tiesiog torta su graziomis gelemis ir susipynusiais 2 sidabriniais ziedais; arba vietoj ziedu galima israityt grazia sidabrine sirdi is cukraus mases.
- pati torta tokios formos, kad atrodytu kaip du susipyne ziedai (na, panasu i astuoneto forma, bet kad matytusi susikryziavimas) ir papuost sidabriniais ornamentais. Grazu "isgraviruot" viduje irasus, pasizadejimus ar vestuviu data.
- torta - dovanu deze su sidabriniu kaspinu (siuo atveju kaspinas virsuje);galima pridet ir uzrasa, kam dovana ir uz ka.
- torta - atvirute, aprista sidabriniu kaspinu (siuo atveju kaspinas juosia torto sonus, virsuje gali buti uzrasytas koks sveikinimas ar dedikacija, o kampe - kukli, daili geliu puokstele).

Siaip pagalvojus, galima butu padaryt grazu torta - sidabro medali "Vardui ir Vardei uz ilgamete partneryste" (dar galima darasyt "olimpinis sidabras" hihihi.gif ). Ir igyvendint nesunku -- apvalus tortas su ausele ir pervertu kaspinu.

Taip pat variantas daryti pinigu maisa su sidabriniais pinigeliais ("Saldus majai" ko tik neturi siuo klausimu -- ir aukso luitu, ir ivairiu monetu ir tt. Tai reiketu issirinkt "sidabriskiausius"). Pats maisas gali but ir sidabrinis, nors man asmeniskai metaliniu spalvu perteklius ant tortu nelabai patinka, tai geriau jau siulyciau balta su sidabriniais papaisytais ornamentais ar tiesiog ruda / "medziagini".

---

Torto dekoravimui naudojamos plastikines taures. Buna specialiai tam skirtu pirkti specializuotose parduotuvese (internete) -- tiesiog stikliniu sampano tauriu imitacija, tik jos nedideles, kad neuzgoztu torto.

Normalaus dydzio plastikiniu tauriu pilna ir musu parduotuvese; buna ir tikrai graziu.

Tokia taure prie torto galima priklijuoti (vandeniu suvilgyta geliu mase).
Atsakyti
idėja užfiksuota book.gif pioneer.gif o moters 30-mečiui tiktų blush2.gif g.gif su taure g.gif
Atsakyti
Merginos help smile.gif tarp tiek temų neberandu, kažkur buvo cipciuko paiškinta kaip padaryti pinigų maišą, labai aiškiai, gal kuri turi užsifiksavusi wink.gif?
Atsakyti