Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

pastebėjau prieš vedant i darželi ir aplinkiniai ir net vienas gydytojas nustebo ,kokia mano 4,2metų dukrytė didelė.nei ji didelė atrodo nei ką .105 cm ūgio 17,5 svorio.o broliukas ,kuriam 2,3 m tai 15,5 svorio ir 93 cm. ūgio blush2.gif oi vyresnėli pamiršau.neužkalnų 7m ūgis 120cm svoris 21kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina mikalauskienė: 17 rugsėjo 2006 - 14:38
QUOTE(abrakadabra @ 2005 09 20, 19:01)
Sveikos mamytės, gal kas turite ūgio ir svorio lentelę vaikams nuo trejų metų. Labai būčiau dėkinga jei parašytumėt, ar kokią nuorodėlę nurodytumėt smile.gif .

Sveika,maniskis pagal savo metus zemokas,jam 3 m. ir 95cm bei 13kg
Papildyta:
QUOTE(Selena @ 2005 09 30, 11:48)
Ar as kose verdu ,ar sultis kasdien spaudziu-vis tiek 106cm ir 16,5kg,o metuku jau 5 doh.gif .

Labas,manau jei tevai neperdidziausi,tai ir vaikas nebus aukstas,o be to kiti veliau ima ir istysta biggrin.gif Nes mano berniukas irgi mazesnis pagal savo bendraamzius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2006 04 18, 18:41)
Mano trimetis balerina tai 95cm ir sveria 14kg. ax.gif

bigsmile.gif
Mano keturmetė 99cm ir 14 kg. Ir visai ne balerina: trumpakojė su solidžiu pilvūzu. tongue.gif
lotuliukas.gif

Papildyta:
Vyrenioji sesė 5,5 metų - ta tai mano galvos skausmas: 117 cm ir 18 kg. Nevalgi, liekna ir dar smulkių kaulų. Visi rūbai maišais kabo, šortus perku kaip trimetukei. unsure.gif
Atsakyti
Oi, sorry, persistengiau "nuliesindama" savo vaikus. Šįvakar pasvėriau - kūdena vyresnėlė jau 19 kg susirinko, o keturmetė sveria visus 15,5kg (pavasarį buvo 14).
Atsakyti
Ojeij, manoji turbūt krepšininkė bus, dabar jau 1, 30, sveria apie 29, aš tai nedudelė1.68, bet tata 1. 92, matyt į jo giminę panaši doh.gif
Atsakyti
Labai geras straipsnis šia tema yra čia:
http://medicina.kmu....f#s...lentelė"
Atsakyti
maniškę svėrė darželyje, matavo ūgį ir netgi spaudimą, tai apibūdino, kad aukšta, o visa kita norma.
Atsakyti
Manajai panelei 4.5, kai sveremes svere 22 kg, o ugis 109. Daktares isvada, kad mergaite labai sunki. Jinai nera stora, jos tik kaulai stambus. O dar ir daug nevalgo.
Atsakyti
Aj, tų daktarų numonė, manau nėr labai svrbi. Kiekviena žmogus yr skirtingas ir neverta jų į kažkokias lenteles spaust. Va maniškės kaip ir nemažas svoris, bet kaip apžiūriu ir stuburiukas išsikišęs , ir piršteliai kūdi. Valgo gerai, bet daug juda, tai manau, kad dėl kaulų stambumo svoris susidaro ir reikia tokiam vaikui daug judėjimo suteikt 4u.gif
Atsakyti
Mano merginai 5,9 mėn. : ūgis 120, o svoris 22 kg. Nežinau ar čia gerai ar blogai, svarbu jaučiasi puikiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2006 09 25, 22:37)
Mano merginai 5,9 mėn. : ūgis 120, o svoris 22 kg. Nežinau ar čia gerai ar blogai, svarbu jaučiasi puikiai biggrin.gif

Manau, kad pats tas: svarbiausia, kad kūno masės indeksas (svoris kg/ūgis m kvadratu) telpa į normos ribas: tarp 14 ir 18. Šiuo atveju 22/1,44=15,3.
Vat mano be penkių minučių šešiametė prie 119 cm sveria 19,2 kg (šiandien išsimatavau) - čia jau gaunasi truputį mažiau nei 14... g.gif
Atsakyti
O maniškis, nors jau šešerių, sveria tik 19 kilogramų ir yra 1,18 cm ūgio, taigi pagal visus skaičiavimus kaip ir per lengvas g.gif , bet visada žvalus, pilnas energijos, nors ir atrodo kūdokas. tongue.gif Manau, kad ne tiek svarbu, kiek vaikas sveria ir koks atrodo: kūdas ar storas, svarbiausia, kad yra sveikas ir gerai jaučiasi 4u.gif taigi, kūdeikų mamos, nepergyvenkit 4u.gif
Atsakyti