Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

gera tema thumbup.gif nuraminot mane,nes savo vaika kaulu rinkiniu laikiau,o dabar matau kad trimetis mazdaug metro su trupuciu +18 kg visai normalu.maniskis dazniausiai viska valgo ir nemazai,tik retkarciais uzeina bado dienos,tada buna gyvas vien pienu..ir seip piena labai megejas pagerti.
Atsakyti
mano penkiamete sveria apie 15 kg. o ugis apie 106 cm. su valgymu problemos prasidejo nuo 6 men. ir iki dabar tesiasi, jau ir sese keturiu metu tuoj pralenks svoris apie 16,5 kg. o ugis apie 103 cm. o su valgymu visada buvo l. gerai
net nezinau jau ka bedaryt kad tik pradetu valgyt ivairesni maista g.gif
Atsakyti
Mano trimetis balerina tai 95cm ir sveria 14kg. ax.gif
Atsakyti
O mano dukrytė 3.5 metų: jos ūgis 1.07 o svoris 15.00 Kg.
Vat kokia aukšta
Atsakyti
mano tai labai prastai valgo, retkarčiais pasitaiko švenčių, kad paprašo valgyt. Sūnui 4,7m., sveria 19,5kg, ūgis 111cm, prieš savaitę matavomės.
Atsakyti
QUOTE(asera @ 2006 04 17, 21:09)
mano penkiamete sveria apie 15 kg. o ugis apie 106 cm. su valgymu problemos prasidejo nuo 6 men. ir iki dabar tesiasi, jau ir sese keturiu metu tuoj pralenks svoris apie 16,5 kg. o ugis apie 103 cm. o su valgymu visada buvo l. gerai
net nezinau jau ka bedaryt kad tik pradetu valgyt ivairesni maista g.gif


pas mane tas pats, keturmete tuoj praaugs septinmete... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano penkiametė sveria 23kg. ir yra 122cm. bet atrodo kūda doh.gif tai valgo, tai nevalgo.. ir kelnės nesilaiko smile.gif atrodo, kad pas ją kaulai stambūs, o mėsos nėra doh.gif
Atsakyti
Mano keturmete sveria 22 kg, o ugis 108 cm. Daktares isvada: mergaite labai sunki. Bet, kad jinai nieko daug nevalgo. Maistui isranki. Jos paprasciausiai kauliukai yra stambus. (I vyro gimine)
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2006 09 06, 09:56)
Mano penkiametė sveria 23kg. ir yra 122cm. bet atrodo kūda  doh.gif  tai valgo, tai nevalgo.. ir kelnės nesilaiko  smile.gif atrodo, kad pas ją kaulai stambūs, o mėsos nėra  doh.gif



O pas mane sūnus: 24 kg. ir 122cm. Po savaitės švęsim penkių metų jubiliejų. Tas pats variantas-atrodo kūdas, vieni kaulai doh.gif Valgo nenoriai schmoll.gif Kad nekontroliuočiau, tai kimštų tik vaisius, pomidorus ir saldainius, na, dar koldūnus ryte, per pietus ir vakarienei.. bigsmile.gif
Už tai labai judrus ir smalsus, jo visur pilna ir nuolat juda... smile.gif Tai ir į kūną niekas neina g.gif
Atsakyti
Mano sunus dar neturintis3metuku, sveria18kg.ugis tikslei nezinau virs metro. 4u.gif Gal 1.09cm. Tvirto sudejimo ir visai nenutukes. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 3,5men.sveria 22klg.,o vat ugis g.gif gal virs metro,eh,reiks pamatuoti doh.gif
Atsakyti
mums greit 5m, ugis 115cm, odel svorio tai 34kg. tik negalvokit kad perseriu schmoll.gif nuo metuku smarkiai pradejo augti svoris ir net medikai nezino ka daryti verysad.gif valgo normaliai,kartais visai mazai,saldumynu ir traskuciu gauna retai
Atsakyti