Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

QUOTE(Rucikas @ 2005 10 26, 02:32)
Mano lieknutė, judri nerealiai, nevalgi nuo pat mažumės. 6 metukų ūgis 113,5, o svoris 18.7 kg.
Kai buvo 5,5 metų svoris buvo 17.33 kg, o ūgis 109,8. Tuomet ūgis buvo žemesnis už vidutinį ir svoris atitiko ūgį, augimas darnus (čia išvada tokia parašyta).



QUOTE(Ritukas @ 2005 10 26, 02:55)
Aš jau nebekreipiu dėmesio į tas lenteles  ax.gif
Nuo pat gimimo maniškė ilga ir kūda.


Jezau, kaip gerai drinks_cheers.gif , pasirodo ne mano vienos tokia sakalys rolleyes.gif Na taip ir mamai vis teisinuos, kad juk serga tai ne daugiau uz kitus vaikus darzely, na aisku siek tiek pabalus visa laika, bet ir as tokia pat, is tikruju. Tiesiog kartais pasiziuri, pamatuoji kokia sukne ir galvoji, kad va butu siek tiek apvalesne, graziau sukne guletu ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Ir maniškė išbalus, ir paakiai pajuosta per ligą ar po jos, arba kai nevalgo normaliai. Bet ką darysi? Ir aš tokia buvau, o ir esu, gydytoja juokiasi, kad vaikas nebūtinai į tėvelį (100 kg) turi atsigimti sudėjimu, gali ir į mamąsmile.gif) Čia senesnių žmonių sampratą - storas reiškia sveikas, o jei jau lieknutė, reiškia viskas, jau serga kažkuo.
Atsakyti
QUOTE(KEIBI @ 2005 09 29, 18:00)
Mano panai tik 4.5 metu o ugis 118 cm. ir svoris 21.5 kg. g.gif auksta pagal metus tai tikrai smile.gif


Maniškis 4m.8mėn.-123cm ir 23 kg ax.gif , bus į jums į žentus tongue.gif

QUOTE(Šmigija @ 2005 09 30, 11:36)
O mes visada ant max
Tik keista, kad vaikas visai be rinkių, nes kam pasakau išmatavimus visi linguoja galva, ale koks storas vaikas, a nifiga, jo kojų kūdumo mergaitės pavydėt gali, tiesiog i ji pasiziurejus drąsiai galima sakyt kad jam 4 metai.


Maniškis irgi be rinkių schmoll.gif , nors visi: o-ho koks svoris, bet jis tiesiog yra švininis smile.gif , kaulai stambūs, mamytė ilgšė ne smulkiausių kaulų, tėvelis pečiuitas nesmulkiakaulis.
QUOTE(Aries @ 2005 10 15, 11:26)
http://www.foto.lt/l...up;1;id;245294;

Na, gal cia kiek aiskiau bus. Saltinis taip pat takas.lt

Pagal šiuos duomenis maniškis jau turėtų būti 6,5m. blink.gif

QUOTE(Virvutė @ 2005 10 21, 10:36)
tongue.gif Sveikos, mamytės. Norit kartu pasijuokti iš savęs? Na, pažiūrėkit į savo ūgį veidrodyje.
Aš pažiūrėjau  cry.gif . Mano ūgio ir svorio santykis normalus, jei žiųėsiu į 14-kos metų mergaičių lentelę. O man jau 29 - eri su puse  tongue.gif


Kadangi mes abu su vyru "ne standartai", tad nesistebiu savo sūnaus "gabaritais", todėl ir į lenteles dėmesio nekreipiu, nors ir 4,5m. berniuko klausia kelintoj klasėj jis mokosi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 17 kovo 2006 - 19:00
Maniškė tai 3 metų: ūgis 99,5 cm, svoris 15kg...Nu neatrodo nei per stora, nei per kūda schmoll.gif smile.gif . Su valgymu paskutiniu metu tai neypatingai gerai: vis "nenoriu" ir "nenoriu". Bet aš kažkaip nelinkusi šiuo klausimu prievartausti vaiko - kai norės, tai ir pavalgys essen.gif , juk reguliariai pasiūlau biggrin.gif. O va jau močiutė viena tai labai jau pergyvena: nevalgo, pabąlus ir t.t. Bet mano nuomonė irgi tokia: ne visada storesnis - sveikesnis nono.gif
Atsakyti
Mums neseniai suejo 3 metukai ir musu ugis 105 cm,o svoris 14.5kg 4u.gif
Atsakyti
Na mano panelei ką tik suėjo 3 m., o jos ūgis 108 cm, svoris 21 kg Nors ji tikrai nėra stora, bet kai reikia atplėšti nuo žemės tai kaip akmenukas, o kai suduoda netyčia kada tai jausmas kaip nuo gero diedo gavus, tai uošvienė sako, kad čia jos ,,jėga" sveria. Gal ir yra tame tiesos. mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis.tesiam tema.kuo ramesnis vaikas-tuo storesnis ,kuo judresnis -tuo ilgesnis.čia tik mano pastebėjimas ,nes taip atrodo ,ir yra.nenuorama vyresnėlis -lygiai 6metu ,123ūgis ,18 svoris.per liemeni kelnės laikosi tik sesės ,o kitu atveju ,kai ir pagal ilgi ,tinka,reikia diržo ar gumos geros.miegalė mano3,6vos 95 cm ūgis ,bet sveria16 kg.o jaunėlis dar ir žindukliukas ,vos 79cm .ūgio /1,7metu /
sveria15kg lotuliukas.gif tongue.gif valgiukas ar nevalgiukas ,mano gydytoja sakė ,perdaug reikšmės neturi ,nes normaliam vaikui maistas sudega labai greitai,nu čia tipo ,kaip su galingo tūrio mašina-kuo daugiau juda ,tuo daugiau valgo ir daugiau sudegina benzo bigsmile.gif tunka tik mažai judantys vaikai ,svori nulemia genai ,o ir nervu sistema virškinimui savita reikšme duoda.jaunėliai -ramūs ,linksmi ,tad stori vaikiukai ,na vyresniam biski stogas pavažiaves ,tai ir džiūna iš nervu schmoll.gif mano nuomone ,lentelės nedaug ką reiškia ir dėl normu nukripimų nereikia sau galvos sukti.svarbu ,kad vaikui netrūktu natūralių vitaminų
pieno produktų ir viskas bus gerai.tiesa ,vyresnėlis atsisako betkokios mėsos ,vat čia bėda.daugiau gal svetu ir sotesnis būtų jei ją valgytų? unsure.gif
Atsakyti
Žinot, kai perskaičiau jūsų pasisakymus tai lengviau ant širdies pasidarė. Mano berniukui jau 4 metai su viršum, bet sveria tik 14,8 kg, o ūgis 103 cm. Atrodo coliukas sliekiukas. Kojos kaip degtukai... Visi bendraamžiai darželyje didesni, bet maniškis nei judrumu, nei gudrumu nenusileidžia jiems, tai aš ir manau, kad viskas gerai...
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2005 11 10, 16:25)
Na mano panelei ką tik suėjo 3 m., o jos ūgis 108 cm, svoris 21 kg Nors ji tikrai nėra stora, bet kai reikia atplėšti nuo žemės tai kaip akmenukas, o kai suduoda netyčia kada tai jausmas kaip nuo gero diedo gavus, tai uošvienė sako, kad čia jos ,,jėga" sveria. Gal ir yra tame tiesos. mirksiukas.gif


Mano bernas lygiai toks pat. Ir į ką jis atsigimė g.gif Nestoras, tai mūsų giminė, bet sunkumas g.gif schmoll.gif tikrai ne mūsų giminės. Ir valgo....mėsa ir makaronai su sūriu. Na šiaip viską valgo, bi tik kad būtų ką valgyti, bet mėsa su makaronais jam vos ne svarbiausias maistas g.gif Čia ir ne mūsų giminė. Mes valgom mažai, ypač mėsos. Nieko nesuprantu. Sakyčiau vaikus sukeitė, bet nemačiau, kad po gimdymo jį būtų iš palatos išnešę. Nieko nesuprantu. Jam 3 metai, o pietum suvalgo dvi dešreles su bulvėm ir raugintais agurkais doh.gif O svarbiausia - jis be proto judrus. Koks dabar jo ūgis ir svoris aš tiksliai nežinau, bet kai jam buvo 2 metai tai buvo 99 cm. ir 17,300 kg. O dabar jau man ir sunku nešioti, nors pažiūrėjus į jį to nepasakytum.
Atsakyti
SVEIKOS, MAMYTĖS

PATARKIT KĄ MAN DARYTI verysad.gif MANO DAMAI 5 METAI- ŪGIS 1 M, O SVORIS TIK 12 KG.JAU ATSIBODO PER DARKARUS VAIKŠČIOTI doh.gif.TAIP NIEKO NERANDA:TYRIMAI GERI, MERGAITĖ SUPER AKTYVI, BET NIEKAIP Į NUSTATYTAS NORMAS NETELPAM.BE TO NORINT PAVALGYDINTI REIKIA DIDELIŲ PASTANGŲ, O KARTAIS PATI PAPRAŠO.NEŽINAU KĄ DARYTI g.gif IR VITAMINUS GERIAM IR NIEKO
Atsakyti
Pernai pirkau tokią ploną knygutę, vadinasi "vaikų vaišės arba pietūs nenoriukui" Ten parodyta kaip sveikai ir gražiai vaikui pateikti maistelį, kad jis valgytų. Įspūdingai atrodo, net pačiai apetitas pakilo. Kaip tai vaikui sukelia apetitą nežinau, nes maniškiui gali ir tiesiai iš viso puodo pateikti, jam papuošimų nereikia. Pamėgink savo mergytei pateikti gražiai maistelį, gal tai jai sukels apetito. bigsmile.gif
Atsakyti
TAI, KAD MANO DAMA KAI VALGO TAI VALGO ŪKIŠKAI, BET KAI NEVALGO NIEKO Į BURNĄ NEĮKIŠI.BANDŽIAU IR IŠ KNYGELIŲ DARYTI IR PATI PRIGALVOJU, BET NIEKO.ARBA VALGO ARBA NE.NEGALIU PASAKYTI, KAD VISAI MAŽAI VALGO, BET g.gif BE TO SVORIS AUGA BET LABAI PO MAŽAI.JI NUO MAŽENS TOKIA I JOKIUS RĖMUS NETELPA.BET GUVI, JUDRI, ŽANDUKAI RAUSVI.TIK NIEKAS NEPASAKO, KAD JAI 5 METAI ATRODO KAIP ANT 3 METUKŲ.DAKTARĖ JAU ANT SVARSTYKLIŲ JĄ BIJO UŽSIKELTI.
Atsakyti