Įkraunama...
Įkraunama...

Draugystės metinės

Mes draugaujam beveik 2.5 metu smile.gif Dazniausiai buna taip, kad draugas man padaro tikrai didesni siurpriza, nei as jam doh.gif Kazkaip nesureiksminam per daug, pasikeiciam dovanelemis, nuvaziuojam kur nors pavakarieniaut blush2.gif wub.gif wub.gif Mes ir be progos kartais pasidarom svente, isvaziuojam kur nors, pabunam dviese sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2011 04 18, 15:50)
Mes draugaujam beveik 2.5 metu smile.gif Dazniausiai buna taip, kad draugas man padaro tikrai didesni siurpriza, nei as jam doh.gif  Kazkaip nesureiksminam per daug, pasikeiciam dovanelemis, nuvaziuojam kur nors pavakarieniaut  blush2.gif  wub.gif  wub.gif Mes ir be progos kartais pasidarom svente, isvaziuojam kur nors, pabunam dviese  sunglasses2.gif


būtent tos progos be progos man pačios geriausios, nes žinai, kad nereikia nieko čia švesti ar pan. o tiesiog pabūti kartu, dviese wub.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu klausimą, mat esu danijoje, o vaikinas lietuvoje, bet norisi kažkaip gražiai pasveikinti gal kas gali padėti?smile.gif
Atsakyti
mes su mb per draugystes metines dovanom nesikeiciam ax.gif nes nu koks tiklsas?yra ir gimtadieniai ir seip sventes smile.gif tad per vieneres metines susiradom buta gyventi kartu 4u.gif per dar kitas nuvaziavom i savo megiama vieta issikepem saslyku,palydejom saule(ir tai vyko tirai ne prie juros),tad atminty lieka tik grazus prisiminimai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mes nesikeičiame taip pat, tik aš noriu kaip nors nudžiuginti būtent tą dieną, jis net nežino turbūt kad kažką galvoju:) o proga jau už savaitės, minčių nulis..
Atsakyti
QUOTE(aselawi18 @ 2011 11 09, 02:51)
Mes nesikeičiame taip pat, tik aš noriu kaip nors nudžiuginti būtent tą dieną, jis net nežino turbūt kad kažką galvoju:) o proga jau už savaitės, minčių nulis..
o jus kartu ar atskirai gyvenat?
Atsakyti
Siuo metu atskirai, tik po nauju kartu
Atsakyti
o tu pabandyk suorganizuoti sia proga piknika 4u.gif manau patiktu o ir orai gan silti,kazkokiu idomesniu uzkaindziu padarytai thumbup.gif
Atsakyti
gera ideja:) tik kad aš danijoj o jis lt:)
Atsakyti
Sveikos:) Mes su draugu švesim 2 metų draugystės sukaktį ir sugalvojau išgraviruoti rėmelius, galbūt esate kas nors tai darę ir žinote vietą kokią vilniuje?smile.gif Būčiau dėkinga.
Atsakyti
Mes ir nuolat svenciam draugystes metines, nors esam jau vede:) svenciam ir vestuviu metines:) svenciu nebuna per daug:)
Atsakyti
musu metines pries pat kaledas, tai ispuole pirmosios per viena rengini tai taip ir atsventem. siais metais tikiuosi vel ispuls renginukas, kaip tik atsiminimai atgija kad ta pati veiki pries metus, pries du. bet siais metais jau ir dovana noriu dovanoti. labai patiko mintis su vynu buteliu, kuri paskui reikes isgerti uz 10m. kaip tik labai tiktu, nes mes ir pradejome draugauti per ta rengini kaledini pagere vyno biggrin.gif tai labai simboliska butu... o siaip anksciau galvojau daryti nuotrauku albuma per kartu praleistus du metus, bet net nzn ar cia taip jau originalu ir idomu bus...
Atsakyti