Įkraunama...
Įkraunama...

Draugystės metinės

sveikos,
o gal turit ideju, kaip vyra pasveikinti metiniu proga per atstuma? g.gif unsure.gif
jis uzsieni as LT verysad.gif
Atsakyti
Prieš porą dienų suėjo trys metukai. Jokių dovanų, jokių paminėjimų ar šventimų. Jis ne toks žmogus, kad skaičiuotų, kiek laiko esam kartu...
Atsakyti
QUOTE(Dar nemama86 @ 2010 06 02, 09:58)
O sekesi taip, kad i fotosesija aktu ejau fotografuotis viena, smile.gif  kadangi jam si mintis nelabai patiko... Dabar laukiu rezultatu (rytoj bus greiciausiai  4u.gif ) Na bet pamatyti kokie rezultatai bus tai jis nori... biggrin.gif  ax.gif


Taip ir maniau. biggrin.gif 4u.gif
As pati planuoju 5 santuokos metuku proga ne tik svente, bet ir fotosesija, taciau planuoju kazka romantisko, su senoviskais apdarais, kazkaip man tos sex fotosesijos nelabai ziurisi tokia proga, o ir vyrai i tokias fotosesijas nelabai patraukliai ziuri, mes ir namuose pasidarome ten visokiu sex. hihihi.gif
Atsakyti
padovanok DIDELI meskina biggrin.gif
Atsakyti
Labu visoms smile.gif

Arteja 1 metai kaip kartu su vaikinu,noreciau nustebinti gal patartumet kaip? Nes geda,kad per musu diena visada gryzusi is darbo randu suruostu jo staigmenu,tai zvakiu pilna kambari,tai romantiska vakariene,geles... Net nezinau kaip jy nustebinti,kad nebutu kazkas banalaus. Pagaliau ir man juk reikia kazkaip del mylimo vyro pasistengti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nors ir istekejusi uz savo ilgamecio mylymojo, bet pasidalinsiu patirtimi 4u.gif
pirmasias metines paminejom nueje i restorana 4u.gif
antrasias metines nuvaziave i Palanga ir ten praleide visa dienele 4u.gif
treciasias - isvaziavom i kintus, vente 4u.gif
ketvirtasias tai baigem kurtis name ir isikraustem kartu gyventi 4u.gif
penktasias - suorganizavau isvyka laivu i Nida be telefonu ir kitokiu galejusiu mums trukdyti dalyku...jis man pasipirso wub.gif
sestosios - pagimdziau dukryte ( na ten kelios dienos po metiniu ) biggrin.gif
septintosios - isvyka i Rusnes sala su maudynemis ir pikniku 4u.gif
astuntosios - nuvykom i Juros svente i ta pacia vieta kur susiazinom, o susipazinom per juros svente
devintosios - kelios dienos pries pagimdau sunu wub.gif
o siais metais bus desimtosios, planuojam kelis men anksciau susituokti baznycioje nes turim tik civiline santuoka 4u.gif

Labai vyrams patinka fotosesijos merginu, na tokiu pikantiskesniu foto bigsmile.gif tik patys tame jie nenori dalyvauti schmoll.gif
Atsakyti
Jau 11 metų kartu ir kaskart būtent vyras pasveikina su metinėm ax.gif Aš kartais net pamirštu doh.gif
Atsakyti
Sveikos:)
noreciau jusu nuomone isgirst:)
greit bus 3 metai kaip kartu, ir dar rugpjuti musu vestuves thumbup.gif galvoju gal 3 m draugystes proga nupirkt kokias grazias taurias, jas isgraviruot, kartu sampano isgert kur ant piliakalnio, o tas taures pasilikt ir vestuvem kad tokia ilgai isliekanti simboline dovana butu smile.gif
ka manot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2011 04 05, 18:10)
Sveikos:)
noreciau jusu nuomone isgirst:)
greit bus 3 metai kaip kartu, ir dar rugpjuti musu vestuves thumbup.gif  galvoju gal 3 m draugystes proga nupirkt kokias grazias taurias, jas isgraviruot, kartu sampano isgert  kur ant piliakalnio, o tas taures pasilikt ir vestuvem kad tokia ilgai isliekanti simboline dovana butu  smile.gif
ka manot?  smile.gif


na MB tokio dalyko nesuprastų g.gif o kiek žadat tų taurių pirkti kad visom vestuvėm užtektų?
na bet čia žinoma kiekvienam pagal skonį ir supratimą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano MB sake kad labai grazu butu ypac jei jos butu isskirtines ir kiek suprantu maniskiui tikrai patiktu,nes sake pats ziurinejo tokiu smile.gif Siaip kiek suprantu cia taures tik porai o ne paprastas rinkinys su 6vnt. smile.gif Maciau yra visokiu pirkti ir krikstoliniu ir su svarovskiais,kiekvienam pagal skoni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 05 balandžio 2011 - 21:50
Taip taip, tik mums dviems smile.gif man labai grazu pasidabruotos smile.gif

o kaip manot gerai kad ir vestuvese is ju gert sampana? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2011 04 06, 16:45)
Taip taip, tik mums dviems smile.gif  man labai grazu pasidabruotos smile.gif

o kaip manot gerai kad ir vestuvese is ju gert sampana? ax.gif


Tai butinai per vestuves is tokiu ir tegerti! smile.gif
Atsakyti