Įkraunama...
Įkraunama...

Draugystės metinės

QUOTE(princese333 @ 2009 07 26, 12:45)
Sveikute smile.gif visai sauni ideja smile.gif  o tu gal salia juros gyveni? man iki juros tolokai,as irgi labai noreciau,kad ten nuvaziuotume ,bet ka del vieno vakaro 500km i abu galus unsure.gif
smile.gif

Laba ... taip gyvenu Klaipedoje... ax.gif tai jura visai salia.... bijau kad tik sveikata neleis taip padaryti .. nes siuo metu sergu ir kazin ar pasveiksiu .. na tikekimes .. seip jau trecia savaite eina kaip sergu bet eina vis i geraja puse... na iki tos musu sventes dar 8 dienos tai gal pasveiksiu... doh.gif bronchitas pas mane .. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanile69: 27 liepos 2009 - 13:51
QUOTE(vanile69 @ 2009 07 30, 19:12)
sveika  4u.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  vakar buvau pas daktare ir ji man liepe eiti persviest plaucius...  g.gif  ir ka tu manai?  plauciu uzdegimas....

Ojetau verysad.gif nekas verysad.gif bet aisku ziurek sveikatele savo.o atsvest galesit ir namie smile.gif o as sugalvojau vaziuoti i vandens parka,nieko jam nesakius,ir dra ten issinuomuoti butuka koki rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes tongue.gif labai atsiprasau jei tokia tema yra 4u.gif tiesiog rodos ieskojau bet nlbj radau tai ko man reikejo g.gif blush2.gif emhh,, tai va yra toks dalykas, mums su vaikinu greitai metukai kaip esam kartu blush2.gif na kiek tas greitai tik lapkriti bet apie dovanike galvoju jau dabar kad poto galeciau sau nekvarsint del to galvos biggrin.gif thumbup.gif tai gal galetumet patart ka padovanot tokia proga? x] kanors tokio mielo? zinokit mano galvoje 0minciu schmoll.gif doh.gif aciu iskarto mirksiukas.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2009 07 15, 13:12)
As ir galvoju apie koki romantiska piknika,bet,kad pas mus cia lyja ir lyja  g.gif
Fotoalbumas manau gera mintis,bet mes jau kaip ir turim  ax.gif
Striptizas,ta ideja irgi nebloga,bet cia labiau drasioms merginoms,o gal reik ilgiau pradraugaut  blush2.gif

striptizas visai nieko ideja taciau nezinau ar isdryciau rektu labai tojedryteje pasitobulinti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(vanile69 @ 2009 07 30, 21:12)
sveika  4u.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  vakar buvau pas daktare ir ji man liepe eiti persviest plaucius...  g.gif  ir ka tu manai? doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  plauciu uzdegimas.... kita savaite treciadieni tik pas daktare o antradieni musu svente  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  teks namie atsvesti .. kiap gaila  doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif

gaila per velai perskaiciau visai faina ideja bent jau man su rasteliasi" surask mane" pradedant nuo kolidoriaus o baigiant pvz lovyte smile.gif as tai vyrui savo sugrystuviu proga dariau albuma "vyro dienorasti " jam labaipatiko pririnkau viskiausiu foto ir sudejau su graziausis uzrasai tad iteikiau smile.gif labai faina mintis jam patiko smile.gif
Atsakyti
Mum ir arteja treju metu svente, bet dar tolokai tai kazkaip nelabai imu i galva, bet galiu pasakyti kaip atsventeme dvieju metu sukati na tiksliau ka MB sumaste.

Buvo man pasakyta pasirenk visam savaigaliui isvaziuoti ax.gif sake isidek maudomuka ir visko ko reikes visam savaitgaliui dar uzsimeine kad eisim pasisokti ax.gif keles dienas sukau galva kas bus bigsmile.gif
Na ir sestadienio rytas atnesa pusrycius i lova ir pyragaiti su mano isvajotu zieduku (tai nesuzadetuviu) biggrin.gif biggrin.gif pavalgome ir sako 12 val isvaziuojam...
Na ka deduosi daiktus o nezinau ir taip klausineju ir taip.... turejau pora ideju kur vaziuosim... na isvaziuojam is namu privaziuojam ta vieta kur galvojau, o jis sustoja dabar sako: buk kantri ir prasau labai nenusim ir uzdeda man salika ant akiu... ir taip buvau apie 1 val. kol atvykome i vietA. Sako gali nusiimti ir ka manot nusiimu ir neatpazystu kur esu... na galiausiai tai buvo viezbutis su pirtimis baseinas ir t.t bet tikrai bet daug viskas nekainavo, nes pataikeme nat akcijos drinks_cheers.gif

O as padovanojau diploma, ten rasiau kad sveikiname pabaigus dvieju metu studijas meiles ir draugystes universitete isduodama tam ir tam... ten daugiau visokios info nuo saves parasiau
Na maiau isides i stalciu ir viskas bet iki siol stovi labiausiai matomoje vietoje jam labai patiko, taip pat dar buvo mano supakuota kiekviena smulkmenu atskirai su musu prisiminimais ir ant kiekvienos dovanos parasiau po uzuomina pries atplesiant turejo atspeti kas ten... tai va taip praejo du metukai...
Atsakyti
labai saunios agners staigmenos, labiausiai patiko meiles universiteto baigimo diplomas thumbup.gif . o as savo brangiajam i tolima kelione idejau "zvejo rinkini" tai 0.2 talpos brendzio buteliukas su etikete kuria pati padariau- su savo nuotrauka, uzrasiau meiles lasai, stiprumas 20cm, dar kojines i kurias idejau rastelius su meiliais zodziais (kai movesi buvo maloni staigmena) ir vala nupirkau (tas valas tiksliau nzn ar tinkamas, ar panaudos nepaklausiau hihi). tai tokia mano staigmena, toks zvejo rinkinys biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
noreciau ir as pasidalinti savo "patirtim".Gal cia ne visai i tema, bet.. wink.gif
Taigi artejo ir mums ta svente, ir tada.. kiekvienas is musu sugalvojo staigmena, kitam nezinant.. ir gavosi,kad kiekveinas is musu buvo isnuomojes 3 dienoms toki romatiska kampeli. Problema tame, kad as ta surengiau netoli Traku, o jis netoli Druskininku doh.gif gavosi nesusikalbejimas- turim dvi skirtingas vietas, tuo paciu metu... taigi teko greit is ryto sprest, kur vaziuojam biggrin.gif taigi nesigavo tos romantiskos staigmenos,bet vis tiek buvo smagu.. thumbup.gif
Buvo uzsisake toki poilsio kompleksa prabangioje sodyboje- vazinejom vandens dviraciais, plaukiojom valtele, pirtys, baseinai, spa, vakarienes, sporto kompleksai-tenisas, krepsinis, tinklinis (tame komplekse buvo ir daugiau zmoniu, tai zaidem drauge su visais) miskelis salia..- zodziu tos kelios dienos buvo kaip pasaka wub.gif

Atsakyti
Pirmadieni mums tik 6 menesiai bus,taciau noretusi kuo nors nustebinti drauga.Gal tai butu kazkokia smulkmenele,bet reiksminga.Esu ne Lietuvoje,tad su dovanomis cia klaiku doh.gif Ir nera laiko piknikams ar vakarienems,nes abu uzimti darbais.Buciau sia proga net pamirsusi blush2.gif bet vakar draugas uzsimine.Tai noreciau ji pamaloninti kokia nors mazyte dovanele.Patarkite ka nors merginos,paneles,moterys 4u.gif
Atsakyti
sveikos,mes si menesi svesime 5metu jubilieju ir niekaip nesugalvoju ka butu galima suorganizuoti g.gif gal kokiu minciu turite?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 21, 22:06)
sveikos,mes si menesi svesime 5metu jubilieju ir niekaip nesugalvoju ka butu galima suorganizuoti g.gif gal kokiu minciu turite?

Išvykti į Druskininkų sanatoriją ir ten pasimėgauti teikiamomis procedūromis.. bigsmile.gif
Atsakyti
gal ir nieko,bet mes jau buve ten ax.gif kas dar gali ka pasiulyti?
Papildyta:
QUOTE(Gugė @ 2009 10 22, 09:17)
Išvykti į Druskininkų sanatoriją ir ten pasimėgauti teikiamomis procedūromis..  bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 22, 09:37)
gal ir nieko,bet mes jau buve ten ax.gif kas dar gali ka pasiulyti?
Papildyta:

Na dar galima būtų į Birštoną, į Sofijos rezidenciją.. Ten siūloma romantiška viduramžių vakarienė.. 4u.gif
Atsakyti