Įkraunama...
Įkraunama...

Draugystės metinės

Bet kokios saunios idejos su tais medaliais ir 100 priezasciu knugute thumbup.gif ir kodel man anksciau nesove i galva doh.gif
Siaip tai galima tas 100 ar kiek tik nori priezasciu ivairiais budais apipavidalinti, ne tik knyguteje surasyti. pvz. ideti susukta lapeli i nedideli buteli, paruosti vonia, prileisti putu, kvapu, zvakiu, pakviesti kartu pasedeti joje, o ten tegul randa ta "juros bangu" atnesta dovana, arba susokti striptiza, ir isideti koki rasteli su siltais zodziais, romantiska citata i kelnaites, tegul vyras jas numauna, o tada...nors gal ta akimirka ne rasteli nores skaityti biggrin.gif arba pusryciai i lova, o ten knygute, rastelis, dovana....Atraskit savyje romantika. smile.gif
Atsakyti
O mano vyras,dar tuo metu nebuvo vyras padare tokia staigmena man. thumbup.gif Tuo metu gyvenome skirtinguose miestuose.As pas ji atvaziuodavau savaitgaliais arba jis pas mane.Viena karta,kai turejau pas ji atvaziuoti,jis man tik pasake,kad pasiimciau maudymke,jeigu prireiks "netycia",vakare rubeliu graziu ir pasa.As jo paklausiau kam tas pasas?Jis pasake,kad gal kur nors neileis manes,nes jaunai atrodau,tai parodyti dokumenta tureciau.Ir ka atvaziavau pas ji,susidejom daiktus i automobili ir kazkur ryte vaziuojam.As galvojau,kad jis mane vezasi i Palanga,taciau kaip veliau paaiskejo ne...pradejau kamantyneti ir maldauti,kad pasakytu kur vaziuojam,zenklus maciau,bet nelabai kaip atkreipiau ir vis tiek nesupratau.Tai jis man pasake, "bardacioke yra tavo staigmena,matai siuos raktelius automobilio?prie ju yra "bardacioko" raktelis.Jeigu ji sugebesi nusikabinti rakteli taip,kad automobilis neuzgestu,galesi atsirakinti ir taip suzinosi kur vaziuojam!" tongue.gif Nu ka pradejau segti ta rakteli,tai nu vos vos nusisegiau,atrakinu bardacioka,o ten estijos,latvijos ir kt. pabaltijos saliu zemelapiai!ziuriu tokiom akim ir nesuprantu blink.gif g.gif pakeliu galva,o tolumoje Latvijos siena! doh.gif lotuliukas.gif iki tol niekur is Lt nebuvau isvykusi...cia buvo mano pirmas kartas! lotuliukas.gif thumbup.gif jis buvo uzsakes viesbuti super,vakariene,paroda, ir dar vandens parkas tas thumbup.gif savaitgalis buvo thumbup.gif
Papildyta:
Arba kaip valentynke sventem...Atsikeliu ryte,vyras jau darbe.Einu i virtuve, o koridoriuje ant sienos didelem spalvotom raidem uzrasyta "AS TAVE LABAI MYLIU,ZUIKUTI!"Ir aplink tas raides daug daug visokiu dydziu sirdeliu apklijuota!Gerokai nustebau,nes vaizdas buvo thumbup.gif !Atsidarau saldytuva,o saldytuve rastelis,kuriame parasyta labai grazus zodziai ir KVIETIMAS ta pati valentinos vakara i kinu restorana 18val. tongue.gif o dar prie kvietimo ir pusryciai mano! thumbup.gif ir termosas kavos! thumbup.gif Nu ziauriai apsidziaugiau,bet mano vyras nezinojo vieno dalyko...ta pati vakara, tam paciam restorane ir ta pacia valanda ir as buvau uzsakiusi staliuka... doh.gif maniau nueisim i restorana,o po to kina,o po kino karsta vonia,zvakes,vaisiai,saldainiai sokoladiniai vyro megtsamiausi ir sampanas...va tokia svente buvo... drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
rugseji ir manes laukia svente,jau suku galva ka cia sugalvojus...pernai metais padovanojau 3D stikle savo atvaizda raktu pakabuka(niu toki stiklini ir stikle mano nuotrauka trimate),kad visad buciau salia,kaip ciki gavosi,viaskas matosi ir is sono kaip atrodau ir is virsaus....brangiausiam labai patiko,dar dabar nesioja thumbup.gif o siemet labai suku galva ir vis nesugalvoju,buvau sumasciusi skristi oro balionu,fantastika thumbup.gif bet kaip pasiteiravau kainu,tai man daugoka virs 400lt tai tikrai,niu bet nieko,dar galvojau vaziuoti i Trakus paplaukioti jachta..o dabar mastau,gal uzsakyti pas dailininka,kad toki paveiksleli nupiestu is musu nuotraukos..arba linksmaiu,tai sarza musu abieju,bet spalvota,toki rimtesni,ireminciau,manau visai nieko butu 4u.gif pasidalinkite dar mintimis....
Atsakyti
QUOTE(fizire @ 2007 06 27, 14:33)
rugseji ir manes laukia svente,jau suku galva ka cia sugalvojus...pernai metais padovanojau 3D stikle savo atvaizda raktu pakabuka(niu toki stiklini ir stikle mano nuotrauka trimate),kad visad buciau salia,kaip ciki gavosi,viaskas matosi ir is sono kaip atrodau ir is virsaus....brangiausiam labai patiko,dar dabar nesioja thumbup.gif o siemet labai suku galva ir vis nesugalvoju,buvau sumasciusi skristi oro balionu,fantastika thumbup.gif bet kaip pasiteiravau kainu,tai man daugoka virs 400lt tai tikrai,niu bet nieko,dar galvojau vaziuoti i Trakus paplaukioti jachta..o dabar mastau,gal uzsakyti pas dailininka,kad toki paveiksleli nupiestu is musu nuotraukos..arba linksmaiu,tai sarza musu abieju,bet spalvota,toki rimtesni,ireminciau,manau visai nieko butu 4u.gif pasidalinkite dar mintimis....




As padovanojau A4 formato nuotrauka, kuri sudaryta is 12 mazyciu nuotraukyciu, kuriose mes abu ivairiausiomis progomis, aplinkybemis ir nuotaikomis smile.gif Labai linksmai gavosi .. Ir nuvaziavom i roko opera "Meile ir mirtis Veronoje", nes abu kazkada l. norejome .. Ir visam tam tikrai nereikia l. daug pinigeliu
Atsakyti
o gal žinote, kur daro puzzle iš pasirinktos nuotraukos? Manau būtų labai faina dovanėlė įteikti MB maišiuką detalių - tegu mane susilipdo tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
hm.. maniskis tai supavydetu jeigu as kokia erotiska foto apsidaryciau ar puzle, nes tipo kiti mane mato biggrin.gif

o siaip tai esu as panasia dovanele darius su knygele, tik ta knygele buvo LABAI maza ir medziaga traukta. lb miela.

savo brangiajam esu dovanojus baliona aprasineta kad myliu.
jis yra man aitvara dovanojes, kad mums laime nestu.
dar jis man dovanojo puzle su palinkejimu is ko susides musu ateitis.
esu as jam dovanojus riesutus su priklijuotais zodziais ant kevalo - 100 geru dalyku. ir 100 riesutu aisku smile.gif
esu karta irgi anksciau is namu isvarius, tai palikau jam visur rasteliu kad ji myliu.
o jis man taip karta juos irgi isslapste.

mes ir siaip labai megstam vienas kitam staigmenas daryt.. tik sunkiai dbar prisimenu.. skubu, nes jis laukia wub.gif
tik blogai, kad as lb smalsi ir vis spelioju ir daznai atspeju kai man kas itartina vyksta.. blush2.gif
tai bijau kad nenuspeciau ir kai pirsis.. blush2.gif
Atsakyti
As savo draugui prisipazinau meileje per jo gimtadieni. Nupirkau roziu kiek jam metu ir viena papildoma labai grazia dirbtine roze, o ant jos stiebelio pririsau maza atvirute su zodziais "Mylesiu tave tol kol nuvys paskutine roze". Nu akzkaip panasiai buvo smile.gif
Jau nebeprisimenu kaip tiksliai.
Nu bet ideja supratot wink.gif

Atsakyti
O as per viena musu svente padovanojau atviruka su zaisliniu arkliuku, cia turejo buti uzuomina, kad keliausim jodineti zirgais. Kai padovanojau pamaciau, kad vargselis labai pasimete - pasirodo, kad jis ta uzuomina ne taip suprato, pagalvojo, kad laukiuosi, nes tai buvo ZAISLINIS arkliukas:D Dar ilgai juokemes is sitos "nekaltos" uzuominos,nes jis sake, kad seniai tiek streso buvo patyres, per ta minute visas gyvenimas praleke pro akis... tongue.gif O kai padejau suprasti tikraja uzuominos prasme jautesi be galo laimingas, sake, kad tai geriausia dovana (na, nes jis dar nebuvo nepasiruoses tapti teciu biggrin.gif) bet labai gerai padeda sita dovana susimastyti...kaip gali nutikti... biggrin.gif
Atsakyti
nium man tai sestadieni 2metuku metines ...buvau sumasciusi dovanoti nuotrauku albuma su musu nuotraukomis, o ant nuotrauku prirasineta kodel as ji myliu....bet net nzn dar ka darysiu.... kad tu nuotrauku tokiu super graziu nera tiek, kad visa alkbuma uzpildyciau unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Musu 5 metines arteja.. kazkaip rasteliu rasymas ir knyguciu rasymas jau praeitas etapas.. gal kokiu minciu pametetumet? ax.gif g.gif
Atsakyti
parashysiu keles origalesnes dovanas, kurias teikiau :
1. nupirkt balioniu, stovint ant tilto pripust i vidu idet rashtelius, su juo kartu paleist. arba tuos kur kyla aukshtyn nupirkt kelis raudonus ir paleist smile.gif
2.prie juros arba upes galima buteli imest su taip pat idetu rasteliu
3. padaryt power point skaidriu pristatyma su graziais zodeliais ir jusu bendruom nuotraukom
4. nupirkt grazhu nauja remeli, apachioje ishgraviruot grazius zodzius
5. nupirkt bilietus i gera meiles opera ar spektakli
6. uzhrezervtuot staliuka jaukiam restoraneli, kur nors atokiau nuo zhmoniu
7. padovanot 4 simbolizuojancius daikciukus, is praleistu metu ir smulkiai papasakot :pvz rudens lapa- uz tuos nuostabius pasivaikshchiojimus rudieni po parta, akemenuka is pajurio is vasaros, ir prie visko pridurt kokie per metus ivykiai buvo isimintyniausi
8. padaryt is vilnos idomu aksesuara pvz jam ant shaliko, arba kad ir shiaip galetu pasidet ant darbo stalo
9. padovanot gero raudono vyno buteli (kad ilgai dar stovetu, o uz pvz 10 metu kartu ishgert)
10. jo automobilyje is vakaro palikt dovanele: kelnaites raudonas, su uzhrashu : "vakare, kai grishi po darbe taves laukia staigmena"
kolkas tiek smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kriuksytė @ 2007 07 11, 14:27)
As padovanojau A4 formato nuotrauka, kuri sudaryta is 12 mazyciu nuotraukyciu, kuriose mes abu ivairiausiomis progomis, aplinkybemis ir nuotaikomis  smile.gif  Labai linksmai gavosi .. Ir nuvaziavom i roko opera "Meile ir mirtis Veronoje", nes abu kazkada l. norejome .. Ir visam tam tikrai nereikia l. daug pinigeliu

sveikutes 4u.gif keliu tema i virsu nes menesio pabaigoje laukia musu 6 metuku jubiliejus wub.gif kartu negyvenam, bet netoliese, beveik kaimynai lotuliukas.gif esu uzsakius namely ant ezero kranto, tad ta diena vaziuosime ten. gaila kad neturiu galimybes nuvaziuoti pirma ir papuosti.... doh.gif bet va nesugalvoju ka padovanoti, tokio simbolisko. g.gif 4u.gif labai patiko kriuksytės ideja nes tikrai nieko panasaus nesu dariusi, tad noriu paklausti, reikia atsirinkti foto ir nueiti kuir daro fotkes ir ten jau padaro ta A4 formatu "mazu nuotraukyciu" paveiklsa? ar kaip? ax.gif buciau labai dekinga uz info mirksiukas.gif
Atsakyti