Įkraunama...
Įkraunama...

Draugystės metinės

Tai vat,arteja tokia didele svente ir nesugalvoju kaip cia idomiau pasveikinti savo vaikina.Mes esam is skirtingu miestu,taip pat abu gyvenam su tevais.Viena karta (lyg su Vaalentino diena)dovanojau knygele,kur parasiau 100 priezasciu kodel JI myliu wub.gif ,priklijavau atprintintu musu nuotrauku.Patiko thumbup.gif ax.gif O stai si kart nieko nesugalvoju g.gif Masaza jau dovanojau taip pat ax.gif Noreciau padovanot kokia smulkmenele arba pacios ka nors "pagaminta",bet deja,idejos isseko... blush2.gif Pagelbekit.
Atsakyti
Kokia gera idėja su ta knygele wub.gif Gal gali plačiau parašyti, kaip tu tą knygelę darei (kaip įrišai ir t.t.), nes man irgi kaip tik artėja 2 metų jubiliejus, gal pasiskolinčiau šią mintį smile.gif Ir 100 priežasčių - wow! smile.gif Aš kažkaip ne tokia kūrybinga, kad tiek sugalvočiau, o tu pati jas sukūrei, ar irgi iš kažkur idėjų sėmeisi?
Aš tai galvojau 2 metukų proga pasidaryti kokią fotosesiją sexy ir jam nuotraukyčių padovanoti (ar kokį kaip paveikslą įrėmint), nors gal čia man labiau linksma bus... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
man ta 100 priezasciu kazkaip labai lengva buvo sugalvot clap.gif As nupirkau toki kaip dienorasti uzsirisama ir dar dezutej ideta.Kiekvienam puslapy po priezasti kodel myliu ir nuotraukyte iklijavau su savo ar musu abieju nuotrauka.Pradzioj visa lapa prirasinejau zodziais MYLIu.Na zodziu visokiu nesamoniu ten toj knygutej prirasaiua,bet sakau,reakcija gavus tai super.Dar galima pvz pakviest i kavine ir susitart su padaveja is anksto,kad su maistu atnestu ir ta knygele.Isvis jauciu reakcija vyruko butu 2.gif

na va,tau padejau,o man gal kas nors padesit? wink.gif
Atsakyti
Aš tai esu dariusi kažkuom panašiai į tą knygutę, bet tik as dariau taip, iškirpau tokia širdi, o prie jos prikabinau kitas mažesnes širdutes ant kurių buvo surašyta del ko myliu. biggrin.gif tai vaikinui ir labai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
nusifotografuoji sexy ir padarai puzle is kuo daugiau detaliu.. cool.gif
Atsakyti
aš metų proga padariau 12 medalių, kabinamų ant kaklo. Ant medalių surašiau mėnesių pavadinimus, ir už ką dėkoju, pvz.: pirmas medalis buvo už spalį ir jame parašiau "spalis: už visko pradžią :* ", o paskutinis medalis buvo taip pat spalis ir ant jo parašiau "už 365 dienas, kurias buvai su manimi". Jam patiko wub.gif
Atsakyti
As kaip tik dabar darau dovana smile.gif Tai mazas masa santykiu dienorastis, pirmi kartai, mums abiems svarbus dalykai ir pan. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 05 21, 19:11)
aš metų proga padariau 12 medalių, kabinamų ant kaklo. Ant medalių surašiau mėnesių pavadinimus, ir už ką dėkoju, pvz.: pirmas medalis buvo už spalį ir jame parašiau "spalis: už visko pradžią :* ", o paskutinis medalis buvo taip pat spalis ir ant jo parašiau "už 365 dienas, kurias buvai su manimi".  Jam patiko  wub.gif


Baltija, o gal gali papasakot kokius ir kur darei medaliuks. Man pasirode labai miela mintis ir tokia originali:) Gali pagelbeti?
Atsakyti
Labukas, man kaip ir jums arteja svarbi šventė, ir taip pat iškilo didelė problema, KA DOVANOTI sad.gif susidomėjau ta puzle, ar kas nors bandėt užsisakinėti? kaip gavosi? gal kas dar kokiu ideju turit?sad.gif nes mano galva tuščia sad.gif doh.gif
Atsakyti
Keliu sia tema i virsu... ax.gif
Nes ir man iskilo problema kaip pasveikint ar ka padovanot savo draugui... mes kartu jau 4metai. Kartu gyvenam... leidziam laika...
Jau tiek visko esu pridovanojusi.... HELP doh.gif doh.gif doh.gif

Turiu nuojauta,kad jis mane vesis i druskininkus ar prie juros!!! wub.gif

Noreciau as jam irgi staigmena padaryt.... flirt.gif
Atsakyti
nu va, ir man ta pati problemele. Kita 6dieni 7tosios musu metines. Gyvenam kartu, smagiai laika leidziam, vaikais, kaip sakoma, dziaugiames biggrin.gif . Jau tiek pridovanota per ta laika - ir sexy foto, ir maike su mano foto, ir kalendorius didelis su musu seimynele, ir puodeliai visokie, ir vakarienes uzsakytos. Kas gi dar? jauciuosi issisemus, o brangusis prie originaliu dovanu priprates. Ai, tiesa dar vienoms metinems nusipirkau kietus apatinius ir bikinio sukuosena pasidariau blush2.gif . Padekit, Mielosios, ka gi dar sugalvoti? smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kazkaip visos tyli.... verysad.gif

Mano brangusis prasitare apie pasvajoja... ir manau jam butu super,jei ta diena as apsivilkciau raudonus apatinius ir raudonas pedkelenes (kur su gumom...iki blauzdu) wub.gif wub.gif
Dar kazka priedo reikia sumastyt... kad iteikti.... ir jau bus komplektas mirksiukas.gif BEt kas tas kazkas...dar nekilo ideju.
Atsakyti