Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas ir Šaulys

Apklausa: Kokie santykiai jus sieja? (27 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš avinas, jis šaulys gyvenam 13 metų. Būna sunku, būna ir lenga, bet prisitaikom smile.gif
Atsakyti
as esu avinas o manasi saulys, kartu jau esame 4,5 metu, buvo visko tikrai, sunku su tais sauliais biggrin.gif kelis kartus vos viskas nesibaige, bet esame kartu.
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 10 20, 20:09)
as esu avinas o manasi saulys, kartu jau esame 4,5 metu, buvo visko tikrai, sunku su tais sauliais biggrin.gif kelis kartus vos viskas nesibaige, bet esame kartu.

O pas mus atvirksciai - as saulys - vyras avinas - kartu jau 10 metu - reiktu vyro paklausti ar tikrai su manims sunku (nors pati galiu pasakyti kad turbut nelengva blush2.gif ) na bet jis mane be proto myli - as ji irgi. visdelto jei 10 metu kartu turbut jam su manim gerai . wub.gif
Atsakyti
Aš skorpionšaulis, vyras grynas avinas. Gyvenam seniai, gerai ir laimingai.
Kad taip dar ilgai tęstusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2010 11 07, 14:10)
O pas mus atvirksciai - as saulys - vyras avinas - kartu jau 10 metu - reiktu vyro paklausti ar tikrai su manims sunku (nors pati galiu pasakyti kad turbut nelengva  blush2.gif ) na bet jis mane be proto myli - as ji irgi. visdelto jei 10 metu kartu turbut jam su manim gerai .  wub.gif

o su avinu nesunku siauliui? biggrin.gif nes man atrodo kad su avinais sunkiau nei su sauliais biggrin.gif
Atsakyti
Aš šaulys, vyras - avinas, kartu prabuvom 12 metų, ilgiau neišlaikėm .... Sunku abiem, šaulys - nepriklausomas, avinas - užsispyręs, sunku...
Atsakyti
na tikrai sunku buti sauliams kartu su avinais, ne visi sita ir islaiko, tiesiog gal nelemta buti kartu.
Atsakyti
Manau, kad sauliams, su mumis sunkiau, nei mums su jais, avinas kaip sako ir afrikoj avinas lotuliukas.gif
Atsakyti
As avinas, o vyras saulys. Kartu jau tuoj bus 15metu, is ju 8 metai santuokoje. Nepasakyciau, kad mes sunkiai sugyvenam kartu. As aršesnė, jis ramesnis. Vienas kitą papildom.
Atsakyti
As Saulys, jis Avinas kartu truputi daugiau nei metus. jis labai uzsispyres, jei ka isikando, tai niekaip neismusi, bet tokiu dalyku daug nera, o visa kita - super smile.gif
Atsakyti
mano šauliukas mane pašovė prieš daugiau nei 3metus. Kartu puikiai sugyvenam, ir manau tą trynimąsi sėkmingai atgyvenom dėka jo nuolaidžiavimo, nes mano aviniškus ragelius sunku aplaužyt smile.gif
Atsakyti