Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

QUOTE(Geisha24 @ 2011 08 22, 14:58)
Klausimas,gal ir kvailas bet klausiu.

Planuoju plaukus dazyti ryza/ugnine spalva. (esu sviesiaplauke)
ir man idomu, ar sunku is raudonos/ryzos/ugnines vel tapti sviesiaplauke?



negaliu pasakyti iš praktikos tiksliai, bet esu girdėjus, kad po to tas raudonas pigmentas sunkiai išimamas iš plauko
Atsakyti
QUOTE(Geisha24 @ 2011 08 22, 15:58)
Klausimas,gal ir kvailas bet klausiu.

Planuoju plaukus dazyti ryza/ugnine spalva. (esu sviesiaplauke)
ir man idomu, ar sunku is raudonos/ryzos/ugnines vel tapti sviesiaplauke?


Bus nelengva. Aš vienu metu raudoną spalvą bandžiau pakeist savarankiškai, na tiesiog kita spalva pradėjau dažyt, irgi iš tamsių, tai ilgalaikiai dažai nusiplaudavo per save ir po kelių mėnesių pradėjo laikytis spalvos keitimas. Kalbėjau su kirpėja tai sakė raudoni ir blondiniški atspalviai stipriausiai laikosi, ir norint keist spalvą reiktų pirmiau nuimt seną spalvą ir tada dažyt norima.
Atsakyti
QUOTE(Geisha24 @ 2011 08 22, 14:58)
Klausimas,gal ir kvailas bet klausiu.

Planuoju plaukus dazyti ryza/ugnine spalva. (esu sviesiaplauke)
ir man idomu, ar sunku is raudonos/ryzos/ugnines vel tapti sviesiaplauke?

lengvas budas,puikiai pasiseks

QUOTE(Mitsouko @ 2011 08 22, 21:13)
negaliu pasakyti iš praktikos tiksliai, bet esu girdėjus, kad po to tas raudonas pigmentas sunkiai išimamas iš plauko

netiesa
dazau apie 10m,ziema daznai tamsinu plaukus,nae man raidona tinkama siltuoju sezonu metu
Atsakyti
Gal kas bandė naujus Garnier Color Sensation? Reklaminės merginos plaukai atrodo fantastiškai bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
man nepaeme saknu verysad.gif grysiu prie palette RF15 ir RF16 mix'o ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2009 07 21, 16:20)
va čia tai plaukai  bigsmile.gif o spalva  wub.gif


Mano spalva tokia smile.gif Fantastiška savijauta smile.gif O kooooooooooooooomplimentų - krūvos. Nemėgstu dėmesio, tad man toks antplūdis žmonių, čiupinėjančių plaukus (fui) ir giriančių spalvą - netikėtas. biggrin.gif Šiaip ne taip nurimo per porą mėnesių smile.gif Norėjau tik pabandyti, o dabar manau... pasilikti visam laikui tokia smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Aš taip pat noriu įsijungti į raudonplaukių ir joms prijaučiančių būrį smile.gif Jau porą metų esu raudonplauke, atspalvį keičiu gana dažnai, dabar buvau nusitamsinusi, nes kiek buvau pavargusi nuo ryškių raudonų, bet šylant orui neištvėriau ir vėl nusipirkau ryškiai raudonų, ir vėlgi dar neišbandytų dažų smile.gif (Loreal putų pavidalo) Ir galvoju kaip čia man dabar padarius dažyt ant viršaus ir džiaugtis tik atspalviu, nors jo ir šiaip visadar neatsikračiau ar prieš dažant pašviesint, nors bijau, kad gali nusvilti plaukeliai. g.gif
Ir nuotraukom pasidalinsiu savo visokių spalvų, tai skelkit katra tinka labiausiai smile.gif
user posted image user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Paskutinėje dabartinė spalva, tai laukiu dar ir patarimų ką su ja daryt rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
Mano spalva labiau varine, nei raudona, tik nzn kaip cia geriau ta spalvyte issaugoti sodria, gal turit kokiu patarimu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2012 04 20, 15:38)
Mano spalva labiau varine, nei raudona, tik nzn kaip cia geriau ta spalvyte issaugoti sodria, gal turit kokiu patarimu?  mirksiukas.gif

ir as noriu suzinot, nes ka bedaryciau gana greitai nusiplauna g.gif
Atsakyti
Sveikos!
Bukit geros ir patarkit, ka daryti. pries gerus 3 menesius nuejau i grozio salona ir nusidaziau plaukus sruogelem. tiksliau, kirpeja iseme is sruogu spalva. po to, sumasciau, kad man netinka tos sviesios sruogeles ir kad noriu tapti raudonplauke. jau 3 kartai, kai dazau plaukus garnier color sensation red amber brown dazais. ir po 3 plovinu man tie dazai visai nusiplauna, netgi islenta tos sviesios sruogos, o dazai plaukus nudazo nevienodai. virsugalvis visada buna ryskesnis, nors ir pradedu dazyti nuo galvos apacios, kad nespetu virsugalvis taip greit pasiimti spalvos. gal yra kokiu stipresniu dazu, kad ta spalva taip greit nenusiplautu? ka daryt, kad tos sruogos nepersimustu i pavirsiu?
Atsakyti
QUOTE(Moniqy @ 2012 04 10, 11:11)
Sveikos smile.gif
Aš taip pat noriu įsijungti į raudonplaukių ir joms prijaučiančių būrį smile.gif Jau porą metų esu raudonplauke, atspalvį keičiu gana dažnai, dabar buvau nusitamsinusi, nes kiek buvau pavargusi nuo ryškių raudonų, bet šylant orui neištvėriau ir vėl nusipirkau ryškiai raudonų, ir vėlgi dar neišbandytų dažų smile.gif (Loreal putų pavidalo) Ir galvoju kaip čia man dabar padarius dažyt ant viršaus ir džiaugtis tik atspalviu, nors jo ir šiaip visadar neatsikračiau ar prieš dažant pašviesint, nors bijau, kad gali nusvilti plaukeliai. g.gif
Ir nuotraukom pasidalinsiu savo visokių spalvų, tai skelkit katra tinka labiausiai smile.gif
user posted image user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Paskutinėje dabartinė spalva, tai laukiu dar ir patarimų ką su ja daryt  rolleyes.gif

user posted image

as jau perlipau,nors man labai grazu rausva,daziaus gal 10m

dabar rudai ryza dazaus.nors skaitau,kad rausvi plaukai siemet vel ant bangos.matyt man reik pailset nuo raudonos.o grazu man 1 ir paskutine foto
Atsakyti
QUOTE(darkslyva @ 2012 08 25, 23:12)
Sveikos!
Bukit geros ir patarkit, ka daryti. pries gerus 3 menesius nuejau i grozio salona ir nusidaziau plaukus sruogelem. tiksliau, kirpeja iseme is sruogu spalva. po to, sumasciau, kad man netinka tos sviesios sruogeles ir kad noriu tapti raudonplauke. jau 3 kartai, kai dazau plaukus garnier color sensation red amber brown dazais. ir po 3 plovinu man tie dazai visai nusiplauna, netgi islenta tos sviesios sruogos, o dazai plaukus nudazo nevienodai. virsugalvis visada buna ryskesnis, nors ir pradedu dazyti nuo galvos apacios, kad nespetu virsugalvis taip greit pasiimti spalvos. gal yra kokiu stipresniu dazu, kad ta spalva taip greit nenusiplautu? ka daryt, kad tos sruogos nepersimustu i pavirsiu?


O prieš tai šviesiai dažyti plaukai buvo? Tiesiog kiek žinau tai raudoną ir blondinišką spalvą sunkiausia pakeisti, perdažyti. Man buvo, kad ant raudonos dažant kitą spalvą ilgalaikiai dažai nusiplaudavo per kokią savaitę.
Porą kartų teko pabandyti naują spalvą ir likti su ryškesnėmis šaknimis nei likę plaukai, tai tiesiog pakeičiau dažus, nes kiti nudažydavo vienodai ir šaknis ir kitą spalvą dažytus plaukus.
Jau daugiau nei metus plaukus dažau profesionaliais dažais, perku Martina parduotuvėj, dabar pavadinimo nežinau. Tai plaukai po dažymo neišsausėję, o kaip tik net geresnės būklės tampa ir spalva ne taip greitai išsiplauna. Ir kaina gera, 100ml apie 18Lt + peroksidas keletą litų. Kai turėjau plaukus vos iki pečių tai 3 kartams laisvai pakakdavo tiubelės, dabar kai ilgesni plaukai tai tik dviems kartams. Bet galvoju keisti dažus, nes šiek tiek ryškesnio atspalvio užsinorėjau, o iš dabartinių dažų nėra ko noriu. Gal kas iš cascada/krinona bandė dažus?

Atsakyti