Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

Sveikos, raudonplaukės gražuolės mirksiukas.gif

Esat labai labai man gražios thumbup.gif Ir ta proga turiu Jums klausimą, esu beveik juoda plaukė, dažausi namų salygomis, parduotuviniais dažais. Kas būtų jei namie pati pabandyčiau nusidažyti raudonai? ax.gif Nžnau ar tiks man, tad jei nepatiktų iš karto bandyčiau dažytis vėl juoda spalva. Ką manot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2011 05 17, 17:14)
Sveikos, raudonplaukės gražuolės  mirksiukas.gif

Esat labai labai man gražios  thumbup.gif Ir ta proga turiu Jums klausimą, esu beveik juoda plaukė, dažausi namų salygomis, parduotuviniais dažais. Kas būtų jei namie pati pabandyčiau nusidažyti raudonai?  ax.gif Nžnau ar tiks man, tad jei nepatiktų iš karto bandyčiau dažytis vėl juoda spalva. Ką manot? rolleyes.gif

ant juodu nenudazysi vistiek,reik sviesint,paskui det spalva

pamegink pirma su balzamu,ant juodu uzmesti atspalvi,paziuresi at tiks
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 05 17, 20:07)
ant juodu nenudazysi vistiek,reik sviesint,paskui det spalva

pamegink pirma su balzamu,ant juodu uzmesti atspalvi,paziuresi at tiks


Dėkui už greitą reagavimą aciuks.gif O kokį balzamą pasiūlytumėte didesnem intensyvumui išgauti? Ir kas jei balzamą užsidėjus man spalva nepatiks ir netiks, galima bus plaukus nudažyti ta pačia juoda spalva ir gyventi kaip gyvenus toliau? bigsmile.gif
Atsakyti
nenutuokiu ka siulyt tamsiam plaukui,uzeikit i kokia kosmetikos parde ir paziurekit,jie nebrangus,jei nepaims,nedidele beda bus
Atsakyti
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Susisuko man galva nuo raudono plauko blush2.gif thumbup.gif paauglystej buvau ir kraujo raudonumo, ir ryza, ir bordava..... ir zodziu visokia biggrin.gif
dabar noriu vel tokios spalvos, bet neiššaukiančiai raudonos
va tokios
user posted image
plaukai naturalūs, šiaudo spalvos, galuose užsilikusios kelios balintos sruogos ax.gif
noriu bandyt dažyt balzamu, bet man jis nepatinka kad labai varva raudonas vanduo doh.gif

dar turiu pasiulyma, jei nėr noro viešint nuotraukos, gal susikuriam albumą raudonplaukių blush2.gif
Atsakyti
Mano plaukuciai liaudiskai tariant yra 'ryzi', dazau juos ivairaus atspalvio raudonais dazais, labai gerai nusidazo ir truputi ataugus nesimato.

Indre - vis tik teks balinti pries dazyma, nes kitaip gausi tik raudona atspalvi, o ne spalva
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 05 21, 22:49)
Labas vakaras smile.gif Susisuko  man galva nuo raudono plauko  blush2.gif  thumbup.gif  paauglystej buvau ir kraujo raudonumo, ir ryza, ir bordava..... ir zodziu visokia  biggrin.gif
dabar noriu vel tokios spalvos, bet neiššaukiančiai raudonos
va tokios
user posted image
plaukai naturalūs, šiaudo spalvos, galuose užsilikusios kelios balintos sruogos  ax.gif
noriu bandyt dažyt balzamu, bet man jis nepatinka kad labai varva raudonas vanduo  doh.gif

dar turiu pasiulyma, jei nėr noro viešint  nuotraukos, gal susikuriam albumą raudonplaukių  blush2.gif

Labai graži spalva jūsų norima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 11 birželio 2011 - 11:25
QUOTE(rabelkyte @ 2011 05 21, 21:49)
dar turiu pasiulyma, jei nėr noro viešint  nuotraukos, gal susikuriam albumą raudonplaukių  blush2.gif

lotuliukas.gif kurk,tik cia nera pastoviai sedinciu
user posted image
tokie mano menuo


o anksciau buvouser posted image


zodziu,ta atspalvi vis kaitalioju,nuo ryskaus raudonio iki bordo
Atsakyti
Raudonplaukės, kokius makiažo , rūbų ir pan. atspalvius renkatės ??? Kas tinka, netinka, kokie pastebėjimai ?
Atsakyti
jokiu,beleka,as tokia
Atsakyti
Klausimas,gal ir kvailas bet klausiu.

Planuoju plaukus dazyti ryza/ugnine spalva. (esu sviesiaplauke)
ir man idomu, ar sunku is raudonos/ryzos/ugnines vel tapti sviesiaplauke?
Atsakyti