Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

vieniems tinka,kitiems ne
mano spalva nera ugnine raudona
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 02 04, 16:44)
man nudazo kirpykloj
o pasiryskinu supper su dazanciu balzamu,kuris nekenkia plaukams,ir duoda gera spalva

drinks_cheers.gif Atejau i sia tema kaip buvusi raudonplauke,labai gerai atsimenu kad si spalva labai inoringa ir greit atsiplauna,norejau pasiulyti merginoms naudoti spalva paryskinancius sampunus ir kondicionierius skirtus butent raudonplaukems tikrai labai geras dalykas,dar galima kirpykloje ar namuose laminata su raudonu atspalviu panaudoti drinks_cheers.gif

QUOTE(Bachure @ 2011 02 05, 02:52)
Gal kas gali patarti gerą šampūna, balzamą/kondicionierių raudoniems plaukams?
Anksčiau naudojau pantene balzamą, geriausiai plaukai patiko, dar turėjau nusipirkusi šampūną su henna, bet kai pradėjau keist spalvą(dažau namie ir atspalvio kito ieškau, tai netausoju spalvos labai) ir dabar nežinau jau kas gero yra iš priemonių. Parduotuvėse pastebėjau, kad raudoniems plaukams nėra priemonių, iš mados išėjo spalva  smile.gif .


Zinau viena tikrai labai gera,Sebastian laminates sampunas ir kondicionierius,jo buna blondinems,tamsiaplaukems ir raudonplaukems,jis yra rekomenduojamas naudoti po laminavimo,bet tikrai galima ir be laminavimo naudoti.
Atsakyti
As raudona kiek pamenu nuo 6klasės esu. vienus metus buvau atsiauginus naturalius, bet nelabai ilgam. labai džiaugiuosi, kad mano plaukui nelabai kenkia tas nuolatinis dažimas, bet dabar leidžiu plaukams pailsėti ir naudoju chna. Visai nieko kai uždažiau ant raudonu tokiu, tik kad šaknis nelabai paėme. o kadangi mano plaukai ir taip žvilga tai dabar išvis fantastiška. na ir ka naudoju Avon balzamą dažytiems plaukams. Superinis. Net jei kada nedažysiu vistiek jį naudosiu. stebuklingas.Ir dar plaukų kaukė dažytiems plaukams man baisiai patinka:)
Atsakyti
šiandien išbandysiu naują atspalvį iš loreal feria linijos, įdomu, kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2011 04 17, 09:20)
šiandien išbandysiu naują atspalvį iš loreal feria linijos, įdomu, kas gausis biggrin.gif

Ar šita linija jau atsirado LT? Nes jau ketvirti metai aš nerandu... g.gif UK dažydavau su Loreal Feria Color 3D serijos dažais, o grįžusi į LT niekaip nerandu man patinkančio atspalvio, vis kokia ne tokia gaunasi ir viskas... verysad.gif
Atsakyti
didžiosiose maximose prieš mėnesį atsirado, tiesa, ne visa ji, bet yra truputis. aš ėmiau pure paprika spalvą, iš raudonų, dar mango ir dar kažkokia yra g.gif
Atsakyti
Reikės pažiūrėt, ačiū.
Aš dažydavau su Plum Power Intense Deepest Red.
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2011 04 17, 09:20)
šiandien išbandysiu naują atspalvį iš loreal feria linijos, įdomu, kas gausis biggrin.gif

parasyk rezultata mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 04 17, 19:33)
parasyk rezultata mirksiukas.gif

gavosi varinė spalva thumbup.gif kažkas tokio:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lithium: 17 balandžio 2011 - 20:14
aisku,o yra ju daugiau i raudonuma?bordavuma?
Atsakyti
mačiau, kad yra dar, bet kadangi domino tik ryžos, o tokių atradau maximoj tris, tai tik jas apžiūrinėjau.
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2011 04 17, 20:41)
mačiau, kad yra dar, bet kadangi domino tik ryžos, o tokių atradau maximoj tris, tai tik jas apžiūrinėjau.

aciu
paieskosiu
Atsakyti