Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

rudai dazyti
meginkit kirpykloj pasikonsultuot

taip,pamirusi tema
Atsakyti
Gaila, kad temutė nelabai aktyvi smile.gif Bet jeigu kas užklysite artimiausiu metu, galbūt galėsite patarti smile.gif

Mano plaukai dažyti rudu atsplaviu, kažkas panašaus į šį, tačiau tikrai ne toks rezultatas biggrin.gif :

user posted image

tačiau tai ne mano spalva, man vis akyse stovi visos raudonplaukės blush2.gif tad galvoju, gal laikas ir man kardinaliai pasikeisti. Pribrendo laikas ir gerokai išsikarpyti plaukučius. tad kaip su "raudonėjimu" ir tamsesnių spalvų ??? Kaip sekėsi pasiekti rezultatą ?
Atsakyti
puikiai,eik i kirpykla,teks pasviesint biskeli,kad uzdet gera spalva
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 02 03, 17:20)
puikiai,eik i kirpykla,teks pasviesint biskeli,kad uzdet gera spalva


tai kas be ko, kad tik kirpykloje tokius eksperimentus daryt lotuliukas.gif tik va įdomu ar tai dariusios nesigaili, ar tas buvęs rudumas nesuteikia tamsesnio atspalvio, ar labai blogai plaukui ir taip toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijami @ 2011 02 03, 19:30)
tai kas be ko, kad tik kirpykloje tokius eksperimentus daryt  lotuliukas.gif tik va įdomu ar tai dariusios nesigaili, ar tas buvęs rudumas nesuteikia tamsesnio atspalvio, ar labai blogai plaukui ir taip toliau  4u.gif

as daug metu dazau taip.paskutiniu metu buvo bordo spalba,siandien buvau kirpukloj,sviesinom,dejom ryskesne spalva
Atsakyti
Vakar bandžiau žaisti su tom virtualiom programelėm šukuosenenai smile.gif tai raudoni plaukai man nilabai biggrin.gif aišku, čia visiškai nieko nelemiantys bandymai biggrin.gif Galutinį sprendimą priimsiu su kirpėja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jau daug metų dažau raudonai plaukus, turbūt kokius 6 biggrin.gif seniau aišku su pertraukom būdavo dažoma, kartą ir natūralia spalva nudažiau, bet... pasiilgus raudonos ir vėl griebiau dažus biggrin.gif tik jau porą metų dažau panašiai kas 4-6 savaites. Spalva kiek pablunka, bet per tiek laiko niekada nespėja išryžėti, turbūt todėl, kad mano spalva tikrai labai raudona, tokia kaip kraujo lotuliukas.gif vasarą dar buvau ilgas ilgas kasytes prisipynus iš labai ryškių raudonų siūlų biggrin.gif nu kaip mane veža! tik vat pasidalinsiu savo paskutine patirtimi, tris paskutinius mėnesius nudažiau su syoss dažais, žinot, ale profesionali kokybė už priimtiną kainą lotuliukas.gif niekada to nedarykit! po trečio dažymo gavau nusirėžt savo ilgus plaukus beveik iki pečių ir dabar vos ne kasdien bandau atgaivinti su visokiausiomis naminėmis ir ne naminėmis kaukėmis. Kaip pastebėjau, paskutinis mano išsigelbėjimas ricina su kokosų aliejumi, plaukai vėl pradeda po truputį žvilgėti drinks_cheers.gif taigi, ir jau baigia praeiti 5 savaitės po mano paskutinio dažymo, šaknys ataugo, spalva pabluko, o aš ir toliau kaip užsispyrus ožka noriu tokios pat ryškios raudonos, bet niekaip nesumąstau, su kuo dabar dažyti, kad nebepakenkti taip siaubingui plaukui, kaip pakenkiau su syoss doh.gif
Atsakyti
man nudazo kirpykloj
o pasiryskinu supper su dazanciu balzamu,kuris nekenkia plaukams,ir duoda gera spalva
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 02 04, 15:44)
man nudazo kirpykloj
o pasiryskinu supper su dazanciu balzamu,kuris nekenkia plaukams,ir duoda gera spalva

aš dažau namų sąlygom..
Atsakyti
Gal kas gali patarti gerą šampūna, balzamą/kondicionierių raudoniems plaukams?
Anksčiau naudojau pantene balzamą, geriausiai plaukai patiko, dar turėjau nusipirkusi šampūną su henna, bet kai pradėjau keist spalvą(dažau namie ir atspalvio kito ieškau, tai netausoju spalvos labai) ir dabar nežinau jau kas gero yra iš priemonių. Parduotuvėse pastebėjau, kad raudoniems plaukams nėra priemonių, iš mados išėjo spalva smile.gif .

Dabar užsimaniau raudonai rudų/rudai raudonų plaukų spalvos, kaip debra'os messing. Ilgai dažiausi ryškesne raudona, ne grynai raudona ir sugalvojau, kad noriu kitokio raudono atspalvio ir kažkaip patiko kaip raudonai rudi atrodo. Tai jau nežinau kiek išbandžiau spalvų. Syoss irgi mėginau, tai ant pakuotės spalva labai patiko, bet nudažius plaukus, šaknys, kur naturali plaukų spalva-šviesia ruda, nusidažė į ryžumą labiau nei kad ant pakuotės ir norisi. Dabar perfect mousse išbandžiau redbrown spalvą, tai atrodo pataikiau su spalva.

Neseniai pažiūrėjau 3m. senumo nuotraukas, kai plaukai ryškesnės raudonos buvo, ir be gero apšvietimo jautėsi, kad raudoni plaukai, o kai saulės apšviesta išvis kaip gražu, supratau, kad vis dar raudona spalva man prilipusi, kad negaliu, nes žiuriu nuotraukas ir ech gera taip pasidaro smile.gif. Tada daziau su color xxl dažais, r43 red passion, tai plaukam tiko, neišsausėję, nenušiurę buvo, ir spalva gerai laikėsi, net kirpėja tai pastebėjo.

Tiesa, o gal kokių naminių kaukių ir kitokių priemonių raudoniems plaukams gerų žinot?
Atsakyti
eurokoj tikrai yra,pirk TONIKA,zalias buteliukas,iki 10lt
labai geros spalvos

is mados neisejo tikrai,kaip tik vel atejo ta banga,nors as nessikeiciu jau gal 7metai
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 02 05, 11:26)
eurokoj tikrai yra,pirk TONIKA,zalias buteliukas,iki 10lt
labai geros spalvos

is mados neisejo tikrai,kaip tik vel atejo ta banga,nors as nessikeiciu jau gal 7metai


aš irgi manau, kad iš mados neišėję, tik tiek, kad tokie atspalviai reikalauja kur kas didesnės priežiūros. Antradienį keliausiu pas kirpėja, pažiūrėsim ar nepamojuos ji man piršteliu prie smilkinio dėl tokių mano norų blush2.gif
Atsakyti