Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

as jau daug metu taip dazau,ir kartais biski atspalvi kaitalioju,kai pablinka,man labai gerai dazantis balzamas tonica.jis rusu g-bos,bet geros spalvos,ir be peroksido
Atsakyti
Plaukų balzamą maišau su spanguolių tyre ir nusipirkau vakar šampūną dažytiems su spanguolėm. Bent apsimesiu, kad veikia doh.gif Nes anksčiau naudojau Natura siberica šampūną ir balzamą raudoniems plaukams su spanguolėm, tai ne kažin ką padėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 07 02, 12:13)
Plaukų balzamą maišau su spanguolių tyre?

o koks poveikis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Undinencija @ 2010 08 14, 16:07)
o koks poveikis?  smile.gif


Spalvai joks biggrin.gif Tik plaukai gal švelnesni ir minkštesni pasidarė smile.gif

Trumpam traukiuosi iš raudonplaukių būrio, pakeičiau šukuoseną biggrin.gif Vėliau gal pasirodysiu kitoj temoj palyginimui blush2.gif
Atsakyti
o sakykite, jei as nusidazyciau sviesiai rudus plaukus tamsiai raudonai ar pasimatytu is karto rezultatas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynuke @ 2010 09 04, 21:01)
o sakykite, jei as nusidazyciau sviesiai rudus plaukus tamsiai raudonai ar pasimatytu is karto rezultatas?  smile.gif

zinoma
Atsakyti
Sveikos visos. 4u.gif Su jumis saviske!
Plaukus daziau su cheminiais dazais raudonai (L'oreal dazniausiai, 100% color) ir kas kelios savaites, na, atsiplaudavo, negrazu buvo. Taigi, nieko stebetino, susidirbau juos. Dabar jau koks trecias menuo kaip dazau su chna, basma. Si karta mazai raudono vyno teturejau, kita karta isipilsiu ir vyno daugiau bedazydama. Nu, mane tenkina beveik spalva, turbut reikia pusantro poko chna ir puses poko basmos ir raudonojo vyno daugiau, kad plaukai igautu raudonmedzio, vyno, kraujo ar dar kaip kitaip pavadinti atspalvi. smile.gif Be to, anksti vertinti rezultata, po keliu dienu neplovus parasysiu, koks galutinis rezultatas isejo... Laukiu patarimu, komentaru. Siaip plaukai jau koks pusmetis atsigave nuo visu tu dazymu, neslenka, labai daug eziuku ataugdineja (juokingai atrodo), geriu nakvisu ir agurksliu alieju kapsules, kad juos nors kiek pastiprinciau is vidaus, daznai plaukus perskalauju po plovimo su dilgeliu nuoviru, ivairios kaukes (patinka Fructis, Margaritos alaus, dilgeliu). Turiu Gliss Kur nenuplaunama Hair Repair Anti split ends, visai patinka. cool.gif Neapsunkina plauko, neatrodo riebaluoti ir panasiai. Gal turit patarimu, k okias kaukes geriausia rinktis dazant plaukus su chna ir basma? Turbut nuo sausejimo?..
Atsakyti
idomiai cia dazai
na pasakysi,kaip spalva
koki vyna pili,ir kokia naturali spalva?

man plaukas nesigadina,nes dazau balzamu
Atsakyti
Spalva gavosi beveik tokia, kokios ir norejau. Tamsiai raudoni. Na, vientisos spalvos geros nepavyko isgauti, to ir nesitikejau, nes plaukas dazytas ir cheminiais dazais, t.y. puse plauko beveik. Tokie tamsiai raudonai juosvi, labai keista spalva. Imesiu nuotrauka po dienos, kai spalva galutinai issiryskins (dazant su chna ir basma galutinio rezultato palaukt reikia). O naturali mano tai tokia lietuviskai sodriai ruda, tamsesne ir sodresne nei pelenu. rolleyes.gif
Papildyta:
O vynas - nera skirtumo. Man siam kartui tiko Kagor. Svarbu, kad raudonas.
Atsakyti
QUOTE(dzhanettag @ 2010 09 06, 07:35)
Spalva gavosi beveik tokia, kokios ir norejau. Tamsiai raudoni. Na, vientisos spalvos geros nepavyko isgauti, to ir nesitikejau, nes plaukas dazytas ir cheminiais dazais, t.y. puse plauko beveik. Tokie tamsiai raudonai juosvi, labai keista spalva. Imesiu nuotrauka po dienos, kai spalva galutinai issiryskins (dazant su chna ir basma galutinio rezultato palaukt reikia). O naturali mano tai tokia lietuviskai sodriai ruda, tamsesne ir sodresne nei pelenu. rolleyes.gif
Papildyta:
O vynas - nera skirtumo. Man siam kartui tiko Kagor. Svarbu, kad raudonas.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 09 06, 17:44)



o jei tamsiai rudus plaukus dazyciau raudonai-rudai ar pasimatytu is karto efektas?
Atsakyti
user posted image
ko taip ramu cia...matyt reta Lietuvoj raudonplaukiu. O man kartais uzsimano tokios spalvos. Gal zinot, kokie dazai geriausiai isgauna tokia kaip foto mazdaug bet dar sviesesne spalva, tokia auksine...manau, labai tinka prie baltos odos. Tik vienas dalykas man nelabai patinka kai dazai ryzai - antakiai, jie tai neryzi, matosi skirtumas. tai gal ir juos dazyti ryzai g.gif
Atsakyti