Įkraunama...
Įkraunama...

Aktyvių Mamų Sambūris

QUOTE(VOLPEX @ 2009 07 14, 16:02)
tai kaip ir aisku
10.20-11.00 komitetas
14.30-15.45 seimas

O kuria diena?
Atsakyti
Kaip suprantu viskas įvyks rytoj doh.gif Bet viena aišku,kad bus mažinama visoms 10%,neatsižvelgiant į gaunamos pašalpos dydį,kaip,kad bandė AMS derėtis,dėl tam tikros sumos neliečiamumo.Tik tos grindys 800lt.liko. unsure.gif
Manau,kad tas visas pokalbis penk. su Kubilium buvo tuščias g.gif Viskas vyksta pagal jų planą bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yngaga: 14 liepos 2009 - 15:46
QUOTE(Auksine Zuvele Georgia @ 2009 07 13, 21:32)
Remiu AMS...
Tik prasau sioje temoje daugiau informacijos ir maziau blevyzgu. Aciu...

drinks_cheers.gif
QUOTE(Leila 27 @ 2009 07 14, 14:26)
stai prasom mergaits http://www.delfi.lt/...php?id=23098038
ir kas ttooliau/

protest.gif
Iš tikrųjų, norėtusi sužinoti tolesnių AMS veiksmų planą. unsure.gif Nekantriai lauksim. Būtinai palaikysim. gun_smilie.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divin: 14 liepos 2009 - 16:48
Noriu prie jūsų prisijungti, nes tokios pabaigos nesiotikėjau (nors dar prezidentė yra unsure.gif )

esu iš Gargždų (Klaipėda), tad jei yra iš ten aktyvuolių, - draugaukim smile.gif
Atsakyti
Nemanau kas is prezidentes reiktu ko nors tiketis schmoll.gif:
Bet tikrai, mamos eina derisi o jie visvien savo doh.gif
Atsakyti
Mane erzina labiau tai, kad nuo kitų meųt dar daugiau žada mažinti, nes 50 procentų pajamų yra klaikiai mažai. Jei aš ir neturėsiu kito vaiko, kitoms kaip. Dėl 10 proc nesiplėšau, bet dėl kitų metų man net kraujas verda unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(VOLPEX @ 2009 07 14, 15:08)
tai kad istatymo dar neprieme, tik projektui pritare po svarstymo. g.gif
Ania? O skirtumas didelis yra? Įtariu ne, tik gali sužaist su seimo narių skaičiumi (bet valdančiųjų daugiau? )
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2009 07 14, 18:46)
Mane erzina labiau tai, kad nuo kitų meųt dar daugiau žada mažinti, nes 50 procentų pajamų yra klaikiai mažai.


o mane erzina, kad vista, pagimdo kazkoki pusgalvi, o as turiu moket jai uz tai...

Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2009 07 11, 00:46)
drinks_cheers.gif

Ačiū AMS  4u.gif

krapstysi ar ne nosi vistiek nieks sioje salyje nekreipia demesio streikuoji ar ne daro pagal save ....ant tokios valstybes gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.170 @ 2009 07 14, 19:16)
o mane erzina, kad  vista, pagimdo kazkoki pusgalvi, o as turiu moket jai uz tai...
Manęs tai neerzina, kad už visokius pusgalvius mokėjau ir mokėsiu visą gyvenimą, taip jau yra, jei gyveni valstybėje, jei nepatinka, gyvenki džiuglėse, ten už nieką nemokėsi, ką pagausi, tą turėsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.170 @ 2009 07 14, 19:16)
o mane erzina, kad  vista, pagimdo kazkoki pusgalvi, o as turiu moket jai uz tai...

Gal susikurk foruma superblondinas.lt ir eik ten?170 nariu jau turetum, pagalvok.
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2009 07 14, 19:30)
Manęs tai neerzina, kad už visokius pusgalvius mokėjau ir mokėsiu visą gyvenimą,


tai erzina...tai neerzina.
Apsispresk pagaliau.

Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.170 @ 2009 07 14, 19:39)
tai erzina...tai neerzina.
Apsispresk pagaliau.
Kadangi, tikriausiai esi prie tų, kuriuos rėmiau ir remsiu šioje šalyje, nieko nuostabaus, kad nesupranti. Sveikatėlės 4u.gif D. Grybauskaitė lyg pasisako prieš farmacininkų pasipelnymus iš vaistų antkainių, gal vaistai bus pigesni ateityje 4u.gif
Atsakyti