Įkraunama...
Įkraunama...

Aktyvių Mamų Sambūris

Na kas liečia vietas dėl darželių, tai daug kur taip, kad eilės nesveikos... Keista, kad taip ramiai laukėte savo eilės ir nesidomėjote anksčiau...

Mano dukra taip pat nepateko nuo 2 m., tad teko dar metus būti namuose. O ką jums patarti net nežinau... Taip suprantu seneliai ar kokie giminaičiai pagelbėti negalėtų jums su vaiko priežiūra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 05 balandžio 2012 - 16:34
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 04 05, 16:24)
Na kas liečia vietas dėl darželių, tai daug kur taip, kad eilės nesveikos... Keista, kad taip ramiai laukėte savo eilės ir nesidomėjote anksčiau...

Mano dukra taip pat nepateko nuo 2 m., tad teko dar metus būti namuose. O ką jums patarti net nežinau... Taip suprantu seneliai ar kokie giminaičiai pagelbėti negalėtų jums su vaiko priežiūra...

tai va cia ir beda kad giminiu nera bet is dalies prie ko tie gimes
mane viena pavaduotoja kauno miesto apsviete kad kiekvienam vaikui yra skiriama 800 lt. is savivaldybes tie kurie eina i darzeli. Tai mane labai domina kieno kiseneje nuses mano vaiko krepselis tai lai atiduota sia suma kur buktais jie skiria valstybiniam darzeliui vieno vaiko islaikymui as dadesiu dar plius is savu ir neturesiu pasamdysiu aukle ikursiu dar viena darbo vieta ir jokiu pretenziju nebebus, nes cia gaunasi kam tuos vaikus priimineti i darzelius, nes is savivaldybes pinigeliai isplauks. Ir cia vadinasi svietimas Lietuvoj nemokamas?
Atsakyti
Šiauliuose panaši situacija, tik ne tokia tragiška. Mes nepatenkam i lopselinuku grupe nes buvom 13 eileje, po to pridejo 3 brolius ar seseris jau lankanciu darzeli vaikuciu ir dabar mes esame 16 eileje, kai priims tik 15 vaikiuku doh.gif Nors svietime sake, kad nereikia pergyventi ir mano, kad jei tame lopsiuke nebus vietos tai kitame atsiras, nors kol kas visi sako, kad eiles didziules... Tai pradejome dometis privaciais darzeliais, kaip suprantu jie gauna vaiko krepselio pinigus g.gif , tik aisku tevams tenka dar primoketi, bet vis ne aukle, kuri brangiau paims + dar maistas. Man irgi labai idomu kodel laimingiesiems valstybe moka islaikyma lopseliuose-darzeliuose, o kurie nepatenka i grupe (nors uzsirase kai dar kudikis buvo) paliekami be pinigeliu? Manau cia labai opus klausimas siuo metu.
Atsakyti
O man kazkaip idomu, kad visiskai nutylo ir jokiu veiksmu, del bendrai duoto skundo del sumazintu ismoku, kaip ir buvo kalbeta, kad tai uztruks apie 2 metus, bet dabar jokios info, ar susirinko advokatai pinigus ir dingo. Kazkada kai rasiau man atsake:

"Jūsų, kaip ir visos kitos bylos yra sustabdyta iki kol KT pasisakys "mūsų klausimu". Tuomet bylų nagrnėjimas teismuose bus atnaujintas."

Tai praeis koks senaties terminas ir viskas nuplauks? Gal kas zinot daugiau siuo klausimu kazka.
Atsakyti
Mane irgi domina sis klausymas, nes irgi dalyvauju kolektyviniame skunde. Jau vaikui tuoj 3 metai sukaks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tubli @ 2012 09 26, 16:35)
Mane irgi domina sis klausymas, nes irgi dalyvauju kolektyviniame skunde. Jau vaikui tuoj 3 metai sukaks  smile.gif



http://www.lrkt.lt/Prasymai.html

Musu klausimas Nr.26 - jau pasislinko, buvo septyniasdesimt kazkelintas. Kazkur kazkas juda.. Tikiuosi, per pora metu isnagrines. Arteja rinkimai, uz ka balsuoti, kad tuos mamu pinigus grazintu. Ar nebus taip: Jus teisus, bet pinigu ismoketi nera is ko g.gif
Papildyta:
QUOTE(eLaura @ 2012 09 27, 10:08)
http://www.lrkt.lt/Prasymai.html

Musu klausimas Nr.26 - jau pasislinko, buvo septyniasdesimt kazkelintas. Kazkur kazkas juda.. Tikiuosi, per pora metu isnagrines. Arteja rinkimai, uz ka balsuoti, kad tuos mamu pinigus grazintu. Ar nebus taip: Jus teisus, bet pinigu ismoketi nera is ko g.gif


Ir Nr.68 doh.gif Bet gal sujungs ir nagrines kaip viena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 09 27, 11:10)
http://www.lrkt.lt/Prasymai.html

Musu klausimas Nr.26 - jau pasislinko, buvo septyniasdesimt kazkelintas. Kazkur kazkas juda.. Tikiuosi, per pora metu isnagrines. Arteja rinkimai, uz ka balsuoti, kad tuos mamu pinigus grazintu. Ar nebus taip: Jus teisus, bet pinigu ismoketi nera is ko g.gif
Papildyta:
Ir Nr.68 doh.gif  Bet gal sujungs ir nagrines kaip viena blush2.gif



na bet jei teismas mums bus palankus vadinasi valstybe tures ismoketi. O balsuoti tai jau nesvarbu uz ka, vistiek bus tas pats, nes valdzioj sedi tie patys tik keiciasi postais, nauju protingu neateina.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2012 09 27, 11:12)
na bet jei teismas mums bus palankus vadinasi valstybe tures ismoketi. O balsuoti tai jau nesvarbu uz ka, vistiek bus tas pats, nes valdzioj sedi tie patys tik keiciasi postais, nauju protingu neateina.


drinks_cheers.gif Geri zodziai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tubli: 27 rugsėjo 2012 - 12:22
Tai jei teismas nuspres kad valstybe turi grazinti nedamoketas ismokas,tai grazinst tik toms mamoms kurios kreipesi I teisma ,ar visoms kam neteisetai sumazino.?
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 04 10, 16:39)
Tai jei teismas nuspres kad valstybe turi grazinti nedamoketas ismokas,tai grazinst tik toms mamoms kurios kreipesi I teisma ,ar visoms kam neteisetai sumazino.?


Tik toms kurios kreipesi i teisma.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2013 04 10, 15:43)
Tik toms kurios kreipesi i teisma.

O tai dar nevelu kreiptis? ar jau praziopsojom?
Atsakyti
o aš nesuvokiu, kaip NAMS gali ranka rankon eiti su mūsų Juvenalinės Justicijos stūmėjom ranka rankon... blink.gif blink.gif blink.gif http://www.lnf.lt/in...uz-vaiko-teises.
Tiems, kas dar nusupranta, nežino, nesuvokia, kas yra JJ, pridėsiu nuorodą http://juvenalinejusticija.lt/. Lietuvos tėvų forumas, žmogaus teisių ir žmogaus teisių gynimo asociacijos ir dar daugelis tai puikiai suvokia, gal NAMS buvo tiesiog suklaidinta ax.gif .
Atsakyti