Įkraunama...
Įkraunama...

Aktyvių Mamų Sambūris

QUOTE(violence @ 2010 01 28, 18:58)
aš suprantu ką jūs kalbate, bet visgi pritariu tai pozicijai, kad visgi motinystės remti nereikia. Ne todėl, kad tai blogai ir t.t.
Mano argumentai būtų tokie, kad kažin ar jau ta mūsų valstybė gali sau tą leisti. Jei tarkim ir gali, ir pasvajojant, kad aš galiu rinktis, mieliau rinkčiau, kad jie remtų mano vaiko aukštąjį mokslą, o ne pirmus jo metus.
Svarbiausia aš manau, kad mes, jauni žmonės, turim galimybę. Net ir būdamos mamos namuose, būdamos su vaikeliais mes veikiame, visuomet ir mes turim galimybę veikti. Yra juolab ir tėvelis, tad materialinė gerovė, ta kuri reikalinga būtiniems poreikiams tenkinti gali būti užtikrinama!
Man tikrai baisu matyti senus žmones, neįgaliuosiu, kurie manau tikrai atsisakytų visko, kad tik turėtų tą galimybę veikti, kuria mes kaip jaunos mamos turim wink.gif net mielai mum ir savo negalias turbūt atiduotų.
Aš manau mamos, tame tarpe ir aš, turim turėti daugiau sąžinės, nes mano minėti sluoksniai, kaip pensiinio amžiaus sulaukę asmenys ar neįgalieji nusipelnę labiau to rėmimo nei tas jaunas žmogus.
Visgi nesmerkiu ir nesakau, kad reikia tylėti sėdėti ir t.t. kalbu, kad pati nejaukiai dsėl to jaučiuosi, kai tiem žmonėms nėra specialių kasų, jiems neužtikrina tų pajamų kurias uždirbo, neliaupsina be eilės pas medikus, bankuose ar dar kur... kaip aš suprantu kaip visuomenė turėtų elgtis, tai tas dėmesys mamystei man kertasi su pagarba vyresniam ir caritu...

As nesuprantu, ko jus priesinate motinas su pensininkais, prie ko cia tai? Visi mes turime gauti kas buvo zadeta ir uzdirbta mokant mokescius, kalbu apie visas soc.grupes. Kas cia per marazmai!!!Is ko busimiems pensininkams mokes pensijas, jai siandien mes negimdysime? Ar apie tai mastot?Aciu pasakytumet!
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 01 28, 23:47)
As nesuprantu, ko jus priesinate motinas su pensininkais, prie ko cia tai? Visi mes turime gauti kas buvo zadeta ir uzdirbta mokant mokescius, kalbu apie visas soc.grupes. Kas cia per marazmai!!!Is ko busimiems pensininkams mokes pensijas, jai siandien mes negimdysime? Ar apie tai mastot?Aciu pasakytumet!

vat tokia akiplėšiška pozicija ir šokiruoja rolleyes.gif na gal virtualiai ne taip supratau...
šiaip nieko nepriešinu, esu pati mama, gimdanti mama tik mąstau kitaip smile.gif
jei šiandien mes gimdome, tai mes ir nenešam į sodrą jokių lėšų, kad šios dienos pensiinio amžiaus žmogus gautų savo uždirbtą pensiją smile.gif o kai mūsų vaikai neš tuos pinigėlius, manau nemaža dalis šios dienos pensininkų jau bus anapus smile.gif 4u.gif
o, kad teisėta gauti tai kas pažadėta aš sutinku... tik ar mūsų valstybė dabar gali tą duoti? tiesiog dėlioju prioritetus smile.gif nieko aš nepriešinu smile.gif juk save su kažkuo priešinčiau biggrin.gif pasikartosiu, esu ta pati mama, gimdanti moteris kaip ir kitos 4u.gif
o šiaip šiam motinystės įstatymui niekada nepritariau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2010 01 29, 03:30)

o šiaip šiam motinystės įstatymui niekada nepritariau smile.gif  4u.gif


o tai kokiam pritartumet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 01 29, 08:34)
o tai kokiam pritartumet?  g.gif

Įstatymas, kuris galiojo prieš įsigaliojant šiam, manau buvo teisingas ir palankus mamoms.
Berods 6mėn 100proc ir iki vaikui sueis metai 85proc. unsure.gif unsure.gif jei neklystu 4u.gif

Šiaip aš asmeniškai nesvarstau kas būtų geriau, kas ne. Dabartinė situacija mane kaip mamą verčia jaustis nemaloniai.
Juolab vėlgi kaip ta pati mama nu neatrandu pati sau argumento kodėl turėtų man kompensuoti tą laiką. Suprantu, kad pažadėta ir t.t. bet va kodėl taip daroma, nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2010 01 29, 10:30)
Įstatymas, kuris galiojo prieš įsigaliojant šiam, manau buvo teisingas ir palankus mamoms.
Berods 6mėn 100proc ir iki vaikui sueis metai 85proc.  unsure.gif  unsure.gif jei neklystu  4u.gif

Šiaip aš asmeniškai nesvarstau kas būtų geriau, kas ne. Dabartinė situacija mane kaip mamą verčia jaustis nemaloniai.
Juolab vėlgi kaip ta pati mama nu neatrandu pati sau argumento kodėl turėtų man kompensuoti tą laiką. Suprantu, kad pažadėta ir t.t. bet va kodėl taip daroma, nesuprantu.


Tai jūs galite atsisakyti būsimos išmokos. 4u.gif Ir jums tikrai turėtų palengvėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2010 01 29, 12:30)
Įstatymas, kuris galiojo prieš įsigaliojant šiam, manau buvo teisingas ir palankus mamoms.
Berods 6mėn 100proc ir iki vaikui sueis metai 85proc.  unsure.gif  unsure.gif jei neklystu  4u.gif

Šiaip aš asmeniškai nesvarstau kas būtų geriau, kas ne. Dabartinė situacija mane kaip mamą verčia jaustis nemaloniai.
Juolab vėlgi kaip ta pati mama nu neatrandu pati sau argumento kodėl turėtų man kompensuoti tą laiką. Suprantu, kad pažadėta ir t.t. bet va kodėl taip daroma, nesuprantu.

vat as irgi galvoju... g.gif jei Jums taip patogiau, tai kas draudzia po pusmecio palikti leliuka auklei ir eit i darba? Juk niekas nevercia sedet namie su vaiku ir naudot sodros pinigus....
Atsakyti
QUOTE(Rivatakė @ 2010 01 29, 10:42)
Tai jūs galite atsisakyti būsimos išmokos.  4u.gif Ir jums tikrai turėtų palengvėti  ax.gif

QUOTE(Fregata @ 2010 01 29, 10:47)
vat as irgi galvoju...  g.gif jei Jums taip patogiau, tai kas draudzia po pusmecio palikti leliuka auklei ir eit i darba? Juk niekas nevercia sedet namie su vaiku ir naudot sodros pinigus....

smile.gif
kalbėjau plačiau nei apie savo asmenį 4u.gif
Niekada nepalikčiau savo vaiko auginti svetimam žmogui. Dar ir nepalikau. Pirmą be jokių paramų užauginau rolleyes.gif Tik manau, kad kokybišką motinystę užtikrina ne išmoka, jos dydis, buvimas ar nebuvimas. Kokybišką motinystę užtikrina besąlygiška meilė savo atžalai. Materialinio pagrindo reikia mamai, ne vaikui, pripažinkim mirksiukas.gif Man 6 metų sūnus kokius 3 kart daugiau šiai dienai "kainuoja" nei jis man "kainuodavo" kol sulaukė savo 2m. amžiaus, jei kalbant apie sumas.

Tai mano nuomonė, mano pozicija, aš juk jum nesakau ką daryti vienu ar kitu atveju, priimu jūsų poziciją ir ją net suprantu 4u.gif
Man ir patogu gauti, ne kitokia nei kiti 4u.gif ėmiau ir vaiko pinigėlius, nors nesupratau kam jie skirti, kai atėmė irgi pykau. Bet visgi manau teisingai elgėsi smile.gif
Tik būtų patogu ir pensiją gauti ir sveikatos sistemą turėti užtikrintą bei švietimą kokybišką savo vaikams 4u.gif
Motinystės pašalpa mano nuomone, kalbu ir apie save, tai yra žuvis mamoms, kuri naikina gebėjimą žvejoti ir net nemoko žvejoti smile.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(violence @ 2010 01 29, 02:30)
vat tokia akiplėšiška pozicija ir šokiruoja  rolleyes.gif na gal virtualiai ne taip supratau...
šiaip nieko nepriešinu, esu pati mama, gimdanti mama tik mąstau kitaip smile.gif
jei šiandien mes gimdome, tai mes ir nenešam į sodrą jokių lėšų, kad šios dienos pensiinio amžiaus žmogus gautų savo uždirbtą pensiją smile.gif o kai mūsų vaikai neš tuos pinigėlius, manau nemaža dalis šios dienos pensininkų jau bus anapus smile.gif  4u.gif
o, kad teisėta gauti tai kas pažadėta aš sutinku... tik ar mūsų valstybė dabar gali tą duoti? tiesiog dėlioju prioritetus smile.gif nieko aš nepriešinu smile.gif juk save su kažkuo priešinčiau biggrin.gif pasikartosiu, esu ta pati mama, gimdanti moteris kaip ir kitos  4u.gif
o šiaip šiam motinystės įstatymui niekada nepritariau smile.gif  4u.gif

Cia kalba ne apie dabartinius pensininkus, o apie busimus, kas juos islaikys, tame tarpe mane, jai siandien mes negimdysim?
Cituoju jusu posta "Man tikrai baisu matyti senus žmones, neįgaliuosiu, kurie manau tikrai atsisakytų visko, kad tik turėtų tą galimybę veikti, kuria mes kaip jaunos mamos turim net mielai mum ir savo negalias turbūt atiduotų.
Aš manau mamos, tame tarpe ir aš, turim turėti daugiau sąžinės, nes mano minėti sluoksniai, kaip pensiinio amžiaus sulaukę asmenys ar neįgalieji nusipelnę labiau to rėmimo nei tas jaunas žmogus."
Cia nepriesinimas? Kam jus isskiriat sias grupes? Mano nuomone mes visi vienam katile ir visi turim vienodas teises. Neimanoma auginti, zindyti kudiki ir tuo paciu dirbti, uztai ir mokam kosminius mokescius, kad atejus tai dienai turetume is ko gyventi.

QUOTE(violence @ 2010 01 29, 11:30)
Įstatymas, kuris galiojo prieš įsigaliojant šiam, manau buvo teisingas ir palankus mamoms.
*Berods 6mėn 100proc ir iki vaikui sueis metai 85proc.  unsure.gif  unsure.gif jei neklystu  4u.gif

Šiaip aš asmeniškai nesvarstau kas būtų geriau, kas ne. Dabartinė situacija mane kaip mamą verčia jaustis nemaloniai.
**Juolab vėlgi kaip ta pati mama nu neatrandu pati sau argumento kodėl turėtų man kompensuoti tą laiką. Suprantu, kad pažadėta ir t.t. bet va kodėl taip daroma, nesuprantu.

*To niekada nebuvo.
**O as atrandu, nes mokejau mokescius. Sudejus mano ir darbdavio uz mane mokamus mokescius gaunasi daugiau nei 60% - cia sveika?

QUOTE(violence @ 2010 01 29, 12:04)
smile.gif
kalbėjau plačiau nei apie savo asmenį  4u.gif
Niekada nepalikčiau savo vaiko auginti svetimam žmogui. Dar ir nepalikau. Pirmą be jokių paramų užauginau  rolleyes.gif Tik manau, kad kokybišką motinystę užtikrina ne išmoka, jos dydis, buvimas ar nebuvimas. Kokybišką motinystę užtikrina besąlygiška meilė savo atžalai. Materialinio pagrindo reikia mamai, ne vaikui, pripažinkim  mirksiukas.gif Man 6 metų sūnus kokius 3 kart daugiau šiai dienai "kainuoja" nei jis man "kainuodavo" kol sulaukė savo 2m. amžiaus, jei kalbant apie sumas.


Idomu ka darytumet jai jokiu ismoku neturetumet, pecius slegtu busto paskola ir pan.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 01 29, 13:00)
Cia nepriesinimas? Kam jus isskiriat sias grupes? Mano nuomone mes visi vienam katile ir visi turim vienodas teises. Neimanoma auginti, zindyti kudiki ir tuo paciu dirbti, uztai ir mokam kosminius mokescius, kad atejus tai dienai turetume is ko gyventi.

*To niekada nebuvo.

**O as atrandu, nes mokejau mokescius. Sudejus mano ir darbdavio uz mane mokamus mokescius gaunasi daugiau nei 60% - cia sveika?
Idomu ka darytumet jai jokiu ismoku neturetumet, pecius slegtu busto paskola ir pan.

man atrodo, kad tos socialinės grupės yra labiau pažeidžiamos nei mes jaunos moterys.
Iš darbo patirties taip kalbu smile.gif Esu socialinė darbuotoja, dirbus tiek su jaunom šeimom, tiek su seneliais ir neįgaliaisiais 4u.gif Tokia nuomonės susiformavo matant žmogaus mąstymą 4u.gif
Priešint nieko aš nepriešinu, aš žinau ką mąstau mirksiukas.gif tik socialiai, kad ir viename katile, mano galva tos grupės labiau pažeidžiamos ir neturi galimybės.

o koks įstatymas buvo prieš įsigaliojant šiam 2008m sausį? Gal ir klystu dėl procentų, bet mokėjo metus laiko.

tai kaip ir sveikatos apsaugai mokame, bet lankomės privačiai., Kaip ir švietimo sistema iš mūsų mokesčių gyvuoti turėtų, bet ją papildomai remiame, kad vaikas būtų išugdomas aukštam lygyje ir t.t.
Kurią turime jau tokią šimtaprocentinai tobulą sritį?
Sakau dėlioju prioritetus ir motinystės rėmimas man nėra pirma iš jų 4u.gif
Beja, šiai dienai jokių išmokų nei mamystės nei vaikų negaunu ir turim paskolą 4u.gif išlaiko vyras ir santaupos. spaudžiamės, skaičiuojam ir matuojam iš to ką turim. Netektų vyras darbo, tada ko gero būtume tas socialinis sluoksnis, kuriam tikrai reiktų pagalbos ir jos ieškotume bei tikėtumėmės gauti. Kai nėra paramos tokiam sluoksniui išties skaudu.
Bet pati suprantat, kad iš esmės gyvenime visko būna, baigias tos pašalpos, poreikiai kinta, būna netikėtų nesėkmių ir t. bet taip pat toje sunkumo akimirkoj valstybė ir negali tiesti rankos.

nesakau, kad įstatymas blogas, kad valstybė elgiasi gerai keldama kataklizmas, mes kaip marionetės visoje košėje. Tik klausiu ar gali sau leisti valstybė vykdyti šio įstatymo programą, ar esam pirmoji socialinė grupė kuriai šios programas būtinumas aukščiausias? Na tarkim palieka viską kaip buvo, toliau skolos ir kur kelio šviesa? Mes negaunam pensijų, o mūsų prigimdyti vaikai vis dar dengia skolas? ir kai jį priėmė, nepritariau jam, nes idėja bloga, nepritariau todėl, kad ši valstybė mano galva negalėjo sau to leisti.

Jei tik būtų galimybė, aš tik už tokį įstatymą, visiem dalinkim pinigėlius ir pasaulyje bus taika lotuliukas.gif bet tai kaip?

Įtariu tema ne apie tai čia ax.gif poziciją išdėsčiau smile.gif nebūtinai turiu būti teisi, bet aš taip suprantu situaciją 4u.gif
Smagių nematerialių akimirkų su vaikučiais 4u.gif
Atsakyti
Naiviai Jūs čia mąstote ir pykstatės. smile.gif
Juk visos sistemos tik brangsta ir prastėja, Seimas baigia išparduoti valstybę, monopolininkai (elektra, šildymas ir pan.) gręžia iš gyventojų dar likusius pinigėlius nepamatuotai keldami kainas ir užsidirbdami dešimtis milijardų, o Jūs pešatės dėl kelių motinystės litų. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Galiu prognozuoti, kad greitai ir šias išmokas panaikins, kaip ir Sodrą su pensijomis. Ir labai greitai valstybė iš savo piliečių atims viską. doh.gif
Tad tikrai nereikia dėl šių išmokų pyktis. Man džiugu, kad nors vieną kartą pinigėliai nutekėjo šeimoms, o ne verslo grupuotėms, užsienio investitoriams, monopilijoms ar pan. drinks_cheers.gif
O idealistėms linkiu ir toliau dėvėti rožinius akinius ir kovoti už "teisingas" tik metų ilgumo išmokas. Nes likę pinigai ne pensininkams, o kokiems nors "saviems" Seimūnų rėmėjams nueis. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ZEMIKA @ 2010 01 29, 17:52)
Naiviai Jūs čia mąstote ir pykstatės.  smile.gif
Juk visos sistemos tik brangsta ir prastėja, Seimas baigia išparduoti valstybę, monopolininkai (elektra, šildymas ir pan.) gręžia iš gyventojų dar likusius pinigėlius nepamatuotai keldami kainas ir užsidirbdami dešimtis milijardų, o Jūs pešatės dėl kelių motinystės litų.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Galiu prognozuoti, kad greitai ir šias išmokas panaikins, kaip ir Sodrą su pensijomis. Ir labai greitai valstybė iš savo piliečių atims viską.  doh.gif
Tad tikrai nereikia dėl šių išmokų pyktis. Man džiugu, kad nors vieną kartą pinigėliai nutekėjo šeimoms, o ne verslo grupuotėms, užsienio investitoriams, monopilijoms ar pan. drinks_cheers.gif
O idealistėms linkiu ir toliau dėvėti rožinius akinius ir kovoti už "teisingas" tik metų ilgumo išmokas. Nes likę pinigai ne pensininkams, o kokiems nors "saviems" Seimūnų rėmėjams nueis. cool.gif

Kad ir kaip šlykštu skaityti, bet idealiai apibūdinta realybė. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2010 01 29, 22:10)
Kad ir kaip šlykštu skaityti, bet idealiai apibūdinta realybė. verysad.gif


Aš pati šios realybės nelabai mėgstu, bet deja... doh.gif
Atsakyti